• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
blum jo, nikedy mam pocit, ze toto leto sa nikdy neskonci x;o(
30. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif tie s tou mašlou som myslela... na notebooku nepouzivam diakritiku :sweat_smile: inak blum aj moja svagrina hovorila, ze ked cakala obe, ze cez den chodila babo spalo, a ked chcela ona spat tak ju kopalo, ale tak, ze to bolo aj vidiet ze kde ju kope...
30. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cfte,
zuci tk supeer :dizzy_face: gratulujem :slight_smile:

olif, tiez mam pordnu 18.8. :wink: ale este predtym pojdem na NT, som si to dnes sama vybavila
30. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy ale, ved ani ja ju nepouzsivam, ale nielen na notaku, al vobec na nete x;o) ale ako si videla, doslo mi x;oDDD

zoska jj, ja mam nt rtiez pred poradnou, a to 04.08 x;oD
30. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, to ako pisem? same preklepy, pardooon, keby nieco, prelozim to po sebe :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... co porabate...mala som navstevu tak som bola cely den off...idem si vas docitat
30. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pise s drahym, mam pustenu jojku, a kukam i na neporiadok v byte, ktory tak pomalinkyyy po kuskoch upratujem :wink: :wink:
30. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak...som docitala... ja teraz trosku posurfujem po nete kedze v telke nic nedavaju...uz aby bol september a zacali normalne relacie lebo toto je hroza... a som sa objednala na 4.9 ku kadernicke...konecne budem vyzerat ako clovek :grinning:
30. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som brusko :slight_smile:
olif a doupratujes dneska alebo uz spinkas :grinning:
30. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nespinkam, hehehe..ale urcite doupratujem az jutre...finalne uz ale x;o)
30. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci chi, prijemne brusko x;O)
30. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej...ake mate vsetky chutne bruska...ja mam taku kopu sadielka :frowning2:
30. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana...aha...http://deti.bazos.sk/inzerat/2035964/Predam-kociar-Coletto-Austin-3-kolesovy.php
30. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale cukru, ved Ty mas tiez pekne brusko, len je este hoodne dole, to preto ten tvar...
30. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: olif dikes.som rada ze na mna myslis ved aj ja na teba :sweat_smile:
skusim pozriet ten moj a ked nie tak aj tento je pekny...ale uz mam ponuknute kto ho chce pre nas kupit takze radsej ten novy :wink:
30. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si teraz budem fotit az tak v 14tt...ak teda bude nieco vidno
30. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci ale, ja som si chvilku myslela, ze je to ON, ale....aspon sa dost podoba, ze? x;o) ja si kupi8m ztmadial nejaky za 3.000Sk...ale mozno, ze az zoficialnime, ze cakame babatko, niekto nam i pozicia...pravda, ak vsetci uz vsetko neodkladaju sesterke, o ktorej uz vedia, ze je tehotna, hehe...a nejak narovnako sme, tusim x;O)
30. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...ja tak odveci..ale nemavate mokre gatky? ja to mam uz odzaciatku tehu a neviem co to moze byt...neni to vytok ale to ako keby som mala mokre...nemate to?
30. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a niesi len spotena? ja to nemam, veru...
30. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od zaciatku tehotenstva?? uz som rozmyslala ci mi nemoze unikat plodova voda ale to by asi doktor videl nie?
30. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nemocnic si im o tom nehovorila?
30. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...ale akurat som o tom nasla na nete.. vraj vytok v tehotenstve je normalny lebo sa meni prostredie posvy... ak je bez zafarbenia a nesvrbi tak je to v poriadku
30. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom fajn..x;o)
30. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus to sa podla mna len potis.ja mam tiez niekedy mokre ale nie tam ... ale po bokoch :grinning:
od tepla.
preto doma nocim die frote trenky co mam na foto :wink:
30. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana kraasne bruuško :wink:

jaj dnes zas nebudem môcť spať teraz odišla návšteva z Londýna konecne sme sa videli po dlhej dobe
30. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez neviem spat, lebo zajtra uz drahy pride, som natesenaaa
30. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ja predsalen lahnut. zajtra narocny den..konecne piatok, to je mala sobota v praci, ale je dost roboty, paq dat zalohu na saty, paq nakupit cosi, doupratovat a privitat draheho navonana a osprskovana x;o)) chi
30. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska, ja mam take mokro zhruba dva tyzdne.. pytala som sa kamosky, co je v nejakom 20tt a ta mi povedala, ze cele tehu bude take mokro :slight_smile:
31. júl 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas je yatial sucho :grinning:
31. júl 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....ako sa dnes citite? ja celkom fajn, co je veeelmi dobre, lebo som sama doma s mojou TETE a mam kopec roboty pred sebou...este nie sme povybalovani, co sme sa vratili z Oravy, caka ma hora pradla na pranie, obed navarit, do obchodu mi treba bezat, lebo uz nemame co papkat, no a klasika mala opicka si tiez vyzaduje pozornost :grinning:
31. júl 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok