Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
4. aug 2009

baby, mne brala krv moje lekarka ale sono som mala az tyzden po na Kramaroch.... ale nebola by som z toho znepokojena....
sono mam vyborne - 1,4 a krv este neviem,ale nemam vobec strach, lebo citim ze je to OK....
neviete, ze v tehptenstve maju zeny viac vyvynute zmysli aj intuiciu - mne sa to uz velakrat potvrdilo a preto som tak strasne v pohode....viem, ze sanam narodi krasne zdrave babo... takze think positive girls!!!

ivush
4. aug 2009

A inak blumka - v Košiciach je práve ten Dr. Dankovčík na klinike "hviezda" spolu s ešte jedným doktorom, pretože iba oni dvaja majú všetky školenia čo sa týka tých geneticko-morfologických UZV, majú i špecializácie na 3D/4D UZV, atď....a tak trošku sa podľa toho aj chovajú, ale to len na pôde kliniky, vo svojich súkromných ambulanciách sú iste k pacientkám mimoriadne milí a ochotní 😉 😵 Teda predpokladám, že s ním budeš spokojná....

mmaarrttiinnaa
4. aug 2009

baby a teraz troška bulváru zž ste zaregistrovali že aj Puškarová Z je tehotná okolo 3 mesiaca to by mohla mat termin skoro podobny ako my 🙂

ivush
4. aug 2009

zusika, tak ja pri tomto druhom tehu akosi ani nestíham myslieť ináč než positive ;) Fakt, pri prvom som vkuse myslela na to, aby miminu nebolo toooo a hentooo a tamtooo a teraz, niežeby mi na zdraví dieťatka záležalo o chlp menej, ale proste pri drobcovi to beží tak rýchlo, že doslova nemám kedy rozdumovať 😎 len keď si to porovnám, že ako vyzerala do 13tt moja strava v teho so Samim a ako teraz, čo som tieto týždne jedla iba samé nevýživné somariny tak mi to naháňa trochu strach, ale stále si vravím, že to proste riadi príroda a keď som iné jesť nemohla tak asi to k výžive bábätka nebolo nutné 😅 😵

ivush
4. aug 2009

mmaarrtinnaa - jeej, tak to som nezaregistrovala 🙂 Asi sa to dalo čakať, už naznačovala, že by aj chcela 🙂

olifcek
4. aug 2009

zusi a vies, ze i ja som nejaka pokojnejsia? i babo verim, ze take bude az sa narodi x;o)

ivush jo viem o com blumke pises, hehe....ale aspon rozpravala cely cvas, ze co vidime a, ze je to Ok x;O)

marti puskarova je tehotna? wow...fakt?

blumka
4. aug 2009

olif, tak co mam ocakavat? ;)
mne je jedno aky bude Dankovcik...aj tak mi urobi len jedno sono a dovidenia...a ide tam moj manzel so mnou takze psychicka opora pre mna 😉

olifcek
4. aug 2009

blum i ked...ja som tam bola v case obeda, no..iste uz boli hladne x;o) ale sestricka je uzasnaaaaa.....a doktorka je profesional, to urcite ano...ved uvidis....

loginka
4. aug 2009

ved preto mi to bolo cudne, ked mi sestra v Prosanuse povedala ze jasne to vam urobime (NT), akoby to bolo tam uplne samozrejme, no ved uvidime
Puskarova sa dockala 😉 ved nech sa ku nam prida Zlatka, alebo je medzi nami? 🙂

ivush
4. aug 2009

blumka, ale veď ideš k nemu do súkr. ambulancie tak určite bude milý a príjemný, ako som napísala 🙂

olifcek
4. aug 2009

no len by si ju i vziat ten patrik mohol... raz...

loginka
4. aug 2009

teraz uz asi skor, ale krizu maju asi zazehnanu, patrik sa cinil 🙂

mmaarrttiinnaa
4. aug 2009

pozrite si ohladom Zlatky Puškárovej www.topky.sk domace pravodajstvo tam je ten članok

joanna333
4. aug 2009

belohorcova ma tiez podobny termin, ako my, nie???

mmaarrttiinnaa
4. aug 2009

myslim ze ona je az v marci

hajdylca
4. aug 2009

ahojte, o puskarovej v pluske pisali, ze je nieco okolo druheho mesiaca a belohorcova, ze o 9 mesiacov caka baby... inak dnes som bola v gynfine na 3D ultrazvuk, a teta sa ma pyta ze NT vam nerobili? ja ze nie, ze len krv mi brali (este 20.7.) a tak mi teta spravila aj NT, zajtra pozriem aku tam mam hodnotu ale povedala ze je to ok... bolo super vidiet babenko.. najprv bolo otocene ritkou, ale potom sa otocil, stale sa hmyril a nakoniec nam aj celu paprcku ukazal 😀 krasnu nocku vsetkym ...

hajdylca
4. aug 2009

jeej a skoro som zabudla vcera som machrovala ako mi je dobre, tak som dnes rano vracala 😒 😔

granado
4. aug 2009

hajdylca chcem sa spýtať keď si sa objednávala na 3D nevraveli že je to skoro? Mne vrav. že sa mám objednať na 23 _ 25 týždeň 😠 Aj ja by som prijala 3D skôr

hajdylca
4. aug 2009

granado http://www.gyn-fiv.sk/?IDe=6233 inak nevyznam sa v tych vysledkoch NT, aj Vy ste dostali taky papierik, kt. hodnoty si mam vsimat???

granado
4. aug 2009

Mna by zaujímalo ako je hodnota NT 0,8 a je dané ze opt. je od 1-3/3je väčš.roziko postihnutia / a čo ak je to nižšie ako 1 to nie je nikde písané

hajdylca
4. aug 2009

no to ja neviem, ja som to doteraz neriesila, lebo som myslela ze na to nepojdem- a v jednom riadku mam 6,82 cm; a v druhom 0,13 cm tak ja tomu nerozumiem vobec 😲

lienka2
5. aug 2009

ahojte, vidim ze riesite NT.. mna cakaju v pondelok, co mi budu brat krv tak to nemusim ist nalacno, vsak?

loginka
5. aug 2009

vraj nie, lienka 🙂

olifcek
5. aug 2009

hajdy gratulujem k radostnym spravam x;o)

si mi pripomenula, ze i ja som babo videla na konci vysetrenia v 3D...vyobracala si to tam a este pokontrolovala x;o)

granado ak je to nizsie, tak je este vacsia parada x;o)

lienka nie na lacno veru. tam kam ides, ja som bola vcera x;O)

lienka2
5. aug 2009

olif, nejdem tam kam ty.. 😅 ja idem do sace..

olifcek
5. aug 2009

lienka tak predsa? x;O) ale nie, nalacno netreba. a pred vysetrenim Ta poslu cikat...x;O)

lienka2
5. aug 2009

olif, diky za info 🙂

zusika
autor
5. aug 2009

ahojte, bre ranko!
granado, ano...ci menej a dalej od 3mm tak tym lepsie.... 😉
no a k tym "znamym" tehulkam.... ono si myslim je ze teraz je vseobecne nejaky strasny tehu boom..neviem ci je to tym ze si to viac vsimam, ale mam pocit ze kazda tretia baba je tehotna aj v mojom okoli.... ale paci sa mi to.... prave sme ale s babami v praci riesili to, ze ked sa pred par rokmi porusili skolky a jasle, tal nasa generacia bude mat s tym teraz problem, lebo nebudu kapacity pre nase deti.... 😒 vidim, ze budem musiet nejaku skolku otvorit 😀

olifcek
5. aug 2009

zusi a paq i pobocku v KE, hm? x;O)

zusika
autor
5. aug 2009

nema problema... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre