• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@garonka ci tricko das na kratasy? ale itak, v opalovackach menej,myslim.lebo nic nebude mat v pase...
9. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek skusim opaľovačky alebo ešte neviem no
a zas som sama :rolling_eyes:
9. jún 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka, mali sme jeden den klobucik a druhy den takuto ciapocku, ale ta s klobukom je fotena inokedy, lebo teraz cez vikend som ho v nom necvakla

ale je pravda, ze 30st u nas este nebolo, len cca 26-27
9. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mne mm prisiel dnes o siedmej, sme sa stretli vonku, ked sme s malou uz dom sli :slight_smile:
9. jún 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik ja bych olivke kobucik dala, ale bojim bojim o uska..x;o(((
9. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik jeeej v tom klobučiku je aky roztomily užas :wink: :wink: :wink:
9. jún 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek môj sa vyparil do roboty pre papiere že bude celu noc nad notebookom bdieť, tak super zajtra bude taky unaveny a už mi to ide vrcholne na nervy, v obchode tak vedľa mňa znechutene stal, že som ho radšej poslala het a na prechadzku som šla sama lebo by sme sa hadali :rolling_eyes:
9. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik veru, kovboj maly
9. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :frowning2: moj mm odmietol byt v novom time...lebo by bol v praci od vidim do nevidim..
9. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:
no my sme sa vcera vecer aj pochytili, lebo mm zacal nieco o futbale a ze v utorok hrame my a ze si berie poobede volno. No a ja som podotkla, ze to co, kvoli futbalu si vezme pol dna volno, ale ked chcem, aby si vzal volno napr.kvoli vyletu, tak nemoze, lebo ze ma vela roboty a podobne. No a on vyletel, ze toto je prvy krat a podobne, ja chapem, ved aj ja budem pozerat niektore zapasy, ale aj tak som mala pravdu!
Ale potom uz sme to nechali tak, zmenili sme temu.

A tiez je este v praci, priviezol o pol7 Adelku aj nakup a isiel naspat, dnes musia byt dlhsie. A inak chodieva okolo pol7-7 :unamused:
9. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek sice možno len teraz take obdobie je, že maju toho veľmi veľa, a k tomu sa pridali tie povodne, teraz maju nariadene, že nemaju pracovnu dobu robia kym treba, v Myšli boli takisto, vidím, že mm nevladze z poslednych síl sa snaží aby sme aj my boli spokojní a aj v robote, bože
9. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka, a mm co robi? ved urcite tu aj ich mrzi, ze nemozu byt viac doma s nami a detmi :unamused:
9. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, idem ja buvat, dobru noc :slight_smile:
9. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik vo vodarňach pracuje, a niekedy robí aj za troch, cez deň je v terene kade tade chodí, potom ho občas stiahnu na noc, že musí do prace a na druhy deň zas ide do roboty čiže sa vyspi take 3 hodinky, a ja som na prašky že chodí autom nech sa mu nič nestane.
a teraz mi pošle sms, že si mam kľudne hajať no keby sa dalo :rolling_eyes:
9. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik dobru nockuuuuuuuuu :wink:
9. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka, fuha, tak to ma riadne narocne.. a este teraz, ked bola taka situacia. No ved hadam sa to coskoro vrati do normalu a uzijete si ho cez leto viac..
9. jún 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuu uz naozaj :grinning:
9. jún 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem i ja do postele
zajtra som tu zas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa ostala som sama....oliv som prelozila a ona spinka....urcite nie dlho, takze idem na zubky, sprxha uz bola, ze ked sa zobudi, len si urobime pelech a hajame x;o)
9. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maci maly jaky zlaty ...a s tym fotbalom u nas napodobne...ze ked bude hrat taliansko tak je mimo domu a ze ked budeme hrat so slovenskom tak je doma :angry:
@rivatha my mame slnecnik a je oki ...taky isty co odraza....
no idem ja zajtra na slnecne kremy...aj biodermu chcem aj tu eu...ci ako sa to vola :grinning:
boli sme v ikea s kamoskou ta zajtra fici na slovensko tak budeme sami :frowning2:
zajtra idem na krv....malu dam na hodku k svokre ale moc sa s nou nebavim tak mi je to nie moc povoli....
dobru nocku cmuk malickym
9. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka a ty sa netrap ...nedavaj um ani prikrmy...ty si maminka rob ako myslis ved nezomiera od hladu.....drzkam palceky :dizzy_face:
@olif mala jaka krasnucka z tych jej ociek nechapem...ale capicku by som uz nedavala ked je hentak v hlbokom :wink:
9. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dakujem x;o) ja bych jej mozno ciapocku nedavala, ale ona musi byt na rukach, inak plac neskutocny...i ked dnes po straaasne dhej dobe v kociariku vydrzala... nie cely cas, ale skoro cely :sweat_smile:
9. jún 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi uz vsetky buvate :slight_smile: Ja mam teraz takyto posunuty rezim, pozerali sme volebnu realciu s Puskarovou. Inak mavam zavazok stihat to do 23, ale nedari sa mi, nedari, motam sa a kadeco este porabam ci lenosim, a potom si v posteli nadavam, co som nesla spat :sweat_smile:

Dakujem za dalsie mile privitania ( @svetlankat , @laxity ), ste zlate, baby :slight_smile:

No dnesok bol teda totalne horuuuci. Nas David bol z toho trosku nervozny sa mi zda, lebo taky mrzutosko nebyva. Vase dietky to ako znasaju? Mne sa zdal akysi nepokojnejsi pri hrani a aj pri papani, vecer uz bol riadne unaveny. Na prechadzke prvykrat vobec nic nepospinkal, a to som sla az o 15 a mal len kratke bodynko, ani kratasky som nedala, a nakremovany bol tym Eucerinom. Spokojna som s nim, pisu na nom, ze biologicka ochrana, neviem teda ci ma vela chemie (@maminnka sa pytala vyssie). Mozno niekedy skusim aj tu Biodermu, co chvalite. Ciapocku mu davam letnu s dierockami, len ked ho beriem na ruky. Ma aj siltik, takze mu ani slniecko nesvieti, ani do usiek nenafuka. A cakam na ten slnecnik. Dik @zucana , to som rada, ze dobre sluzi, vlemi dufam, ze mu tam aspon trosku taky chladocek spravi. No a vecer nam druhykrat, odkedy sme doma z porodnice, dost tazko zaspaval. Jaj, chudatko moje malicke. Okupkany o 18.30, ale zaspal az cosi po 21. Ale stihli sme si spravit pecienocku kacaciu na zajtra s ryzou a dokonca aj zmrzlinku moj muzicek dnes vymyslel, ze si spravime pre zmenu taku vlastnu :dizzy_face: Vecer pri vodnej fajke sme si pochutnali. Teda, ja som shishu nemala, to asi skodi pri kojeni, vsak? Je tam predsa len tabak.

Vela vam ti chlapi robia. Hmm, na druhej strane hlavne, ze maju v dnesnej dobe pracu. Len keby ich sefovia viacej k rodinkam hnali a nie k nadcasom a podobne. Moj koncieva o 16.30, takze sa nemozem stazovat oproti @olifcek ci @blumka a @garonka . A piatky robia len do obeda, takze vikedny uplne zboznujem :dizzy_face: Az na to upratovanie :rolling_eyes: :grinning:

Huh, riadny monolog si tu pisem :grinning: :grinning: :grinning:
Sprska uz bola, no a teraz uz len umyjem zubky a pojdem cakat mm do postielky :slight_smile: Prajem vam aj babatkam pokojnu noc, bez potenia z tohoto nenormalneho dusna. Bodla by nocna burka, co by tie pele sproste pozmyvala aj vzduch osviezila :slight_smile:
9. jún 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestiham vseto precitat co ste popisali...iba viem ze kosicanky maju dnes stretko :slight_smile: babule aj ja chcem stretko :unamused: a vypadnut medzi ludi :unamused:
inac takto sa ja ucim na statnice :sunglasses:

a vitam nove februarovky :grinning:
10. jún 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko

@jja tvrdý veget.
10. jún 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja hehe...ze jakyyy relax :grinning:
10. jún 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my uz spinkame na balkone, idem kus popratat.
10. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sewaste zeny... boze to zas bola noc,,,uz sa radsej nevyjadrujem :wink:

@laxity keby som ja mala ponozky stale tak umrem :grinning: dnu mame 26 stupnov vonku je 30, ja som bez ponozek, deti tiez...myslim ze to co pises plati skor o chladnejsom pocasi :wink: terezka beha bosa odkedy vie chodit ked je teplo a myslim, ze aj vdaka tomu nebyva casto chora...niektori pediatri dokonca odporucaju naboso behat detom po nerovnom povrchu, napr. vonku po trave, piesku aby sa tvarovala klenba noh...jasne ze v lete a ked viem ze je to bezpecne...

@rivatha...toto pocasie je pre deti hruza..preto je Davidko taky ako pises...nam sa totalne kazi rezim, lebo Juli nevie spinkat v takom teple..v noci mame v izbe 24 stupnov, darmo ze otvorim okno, vonku nie je chladnejsie a iba spuchnem z pelu...

10. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny, dosiel mi next...tie saty co som objednala su super...skoda ze az o rok ich baby oblecu...a ten playsuit co si aj @maculik kupila je prekrasny :wink:
10. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka, takze je ten playsuit Terezke este trochu velky? Lebo ja som si nakoniec dala maminnke kupit ten na 1,5-2r, kedze ten vacsi nemali, tak dufam, ze to ponosi este tento rok.

tu je teplo, ale prsi taky letny dazdik a kedze Petik v kociku byt nechce a na vajicko nemam kryt, sme vnutri.
@blumka, prosimta, mas na ten ergo nosic (myslim, ze ten mas, ze?) nejaky kryt, aby si mohla v nom nosit aj ked prsi? Ja som nieco nasla na manducu, ale neviem, ktory mam vybrat, lebo nepremokavy je len jeden (zda sa) a ten sa mi zda velmi teply. Tak neviem, ale rada by som chodila von aj ked takto malo prsi.

inak, dobre ranko :slight_smile:)
10. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok