• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
My ideme zajtra na 50-tku. Na chatu na Cingov. Tam nebudem mat net, normalne sa bojim, ze Vas nedocitam, takym tempom to tu ide. Idem kus balit, aby som toho vecer nemala vela.
17. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja mam horku radsej,ale nebola, tak mm kupil aspon tuto, mliecnu x;o)

@blumka :grinning:
17. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes to tu nejak pribuda...kym som docitala uz som aj zabudla co som chcela :grinning:
@zucana :dizzy_face: budem rada ak vam to vyjde a zastavite sa :slight_smile: :slight_smile: kedy to ma byt? lebo sa zberame na chalupu v juli, m porazi ak to je vtedy prave...
@blumka mala aka zlata :slight_smile: nasa neter ked ala tiez 2 rocky tak mala dvojdielne plavky a niekto pred nou povedal ze mala je sexi a ona to potom vsade hovorila a ked ju fotili tak namiesto syyyr povedala sexiiii :grinning:
@olifcek ml ma krsne to bodynko, krasne veci nakupujes princeznicke, ale ona je krasna aj v plienocke len :wink:

inak ma ide porazit, nikde neviem zohnt celenky pre Nelku, mame len jednu modru a chcela som este nejaku krajsiu...no ale aspon som kupila super tenke letne ciapocky dve dneska
17. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska hehe, daki...

a celenku davas miesto capicky? my tiez neame celenky, lebo tie dve, co sme kupili uz davnejsie, nam olivku moc otlacaju, takze uz nic z nich...

ale kupili sme na leto 5 ciapociek...jedna zo siltom a jedno je satka, nie ciapocka x;o) aa jedno klobucik vlastne...takze ciapocky z toho su dve x;oD
17. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek celenku som davala doma kvoli tomu že si zalahavala uška moc a zacali jej odstavat :sweat_smile:
no rozmyslala som ze ked bude v kociku a bude moc horuco tak bude stacit celenka :wink:
17. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska bude to presne 12teho augusta :wink: ste???
17. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana to sme domaaa :dizzy_face:
a my mozno pojdeme posl. august. tyzden do Lignana alebo Lido di Jesolo...moznooo ak hej tak sa mozme stretnut aj tm, nem? :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jún 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne................ :dizzy_face:
inak ti odporucam lignano...je to krajsie pre deti...same deti...jesolo je skor take pre mladych zabava disco a tal ale vsak mozno chcete prave to :wink:
a najkrajsia na lignane je Pineta...to je cele z ihlicnatych stromov....
17. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak este mozem poradit tak chodte prvy septembrovy tyzden zaplatite polovicu :wink:
17. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci diky za info, mm ma dovču aj 1.septembrovy, takže asi urobime tak...a zatial vyhrava lignano a po tvojej rade uz aj vyhralo :slight_smile:
17. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska chces aj tip na hotel?
17. jún 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurat toto somsa chcela opytat :slight_smile: lenze od 16teho augusta zaciname príkrmy takze asi budeme potrebovat skor apartman, proste niečo kde je kuchynka :wink:
17. jún 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vysledky krvi z endo uz volam asi 2 tyzdne...i dnes som zabudla...
17. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska jaaaj no tak apartmany neviem ale mozem skusit opytat na jeden....
ale tento hotel je pri mori....a je oki :wink:
http://www.h-europa.it/en/hotel-europa-lignano-sabbiadoro.html

@olifcek tak vidno ze olif je prednejsia...zajtra ti pripomeniem :wink:
inak baby moja mala do teraz si len sem tam cucla...az teraz normlane jedla :confounded:
17. jún 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana nevadi, je teplejsie, neziada sa jej x;o) neboooj, ona vie x;o)

A DAKUJEM! si poklad x;o)
17. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, drzte palce, nech to vyhram, mala som ten parfem s ice len raz, kupeny za 1500sk, no je skvely, opat ho chceeeem...

http://mimiaukcia.sk/aukce.php?id=2232944
17. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemala som prihadzovat...nevadi, pockam do utorka a uvidiim c;o)
17. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si ho uzi ked ho vyhras :wink:
17. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek 6,61stoja, nooo...je to 62 ale taka mensia myslim
17. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana dik za tip, vyzera velmi pekne a za dobru cenu :wink:
este musime s mm rozmysliet, co s tymi prikrmami cez dovču :confounded:
@olicek drzim palce, kamoška ho má a je to fakt pekna vona :wink:
ja ficim na lacoste -pur femme a salvatore ferragamo -incanto shine :wink:
17. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska jasne ved ja len tak ...isto sa vidime aj v lignane :wink: tesim :dizzy_face:
17. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a vies co? ak nevyhram, kupim novy, som sa rozhodla...pozeramz e uz stoji okolo tisicky, a je faaakt skvelyyyyyy

oliv si kychla i prdkla, hehehehe

@zoska ze?? kupim si na meniny, ked tak a basta x;o)) saq sebe som kupila len tri tricka, nech, ked sme v manduce, len potiahnem dolu a oliv ma prso x;oD
17. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala laxityyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...tak nakoniec sme sa rozhodli ze hello kitty nem, bo stoja takmer tolko, co dvojpack HaM, tak mi kupila tie, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuu....
17. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek olif na mimi bazare ho maju za 26,90 a je to parfum 100ml :slight_smile: ale tebe vyjde aukcia :wink:
17. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl jaaaj, ale je inde, nez si kukala Ty, takzeeee...
17. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska pockaj pockaj...ked mi vyjde aukcia...50ml za 11eur...to je 100ml za 22eur....tak uvidiiiiime....cize sa nebudem tam sarpat ;))
17. jún 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv zmeriam teplotku, tepla sa mi zdaaaa, uuhaaaa
17. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nova mania? aukcie? to moj muz je taky....vsetko mozne drazi a takmer vzdy mu to vyjde :grinning: ja som raz drazila online na nete pre jedneho klienta auto, to bol adrenalin :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to nie novaaa...len opat zacataaaa...he he
17. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ty maniak...
17. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok