Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. jún 2010

@zoska nevadi, ked to robi sama

@blumka okiii

zoska
18. jún 2010

@olifcek hej hej hej, sa nepredbiehaj 😀

zoska
18. jún 2010

@olifcek diky 😉 leb 😉 o kamosk mao 2 tazdne starsiu dcerku a bola prekvapena ako sa ta nasa taha hore, vraj ta jej mala to vobec nerobi a este ma 2r. syna a ten s vraj takto zacal dvihat az v 5-6mesiaci....to co mam ja za akcne dieta? 😀
lehatko mam nastavene asi tak akoby bola v autosedačke, no a ked je v autosedacke tak sa tiez dviha ale ju brzdia bezpecnostne pasy a potom zuri 😅

olifcek
18. jún 2010

@zoska oliv to uz robi tiez asi i mesiac...mam i fotku v albume, hehe ;)

garonka
18. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀

blumka
18. jún 2010

@zoska @olifcek, sak uz som musela pratat lebo sa mi tu mysky ubytuju 😀
@zoska, nevadi ak to mala sama robi, to je prirodzene a najvacsia chyba by bola keby si ju dala potomto sediet...ked sa chce dvihat , nech sa paci ale nepomahaj jej...aj Juli to robi sa na nej smejem ze aka akcna ale ani ma nehne jej pomoct 😀 😀
najlepsie je vzdy ked si babo prejde tymi vsetkymi stadiami co ma, lebo si tak pocvici vsetky svaly a neskor ma menej problemov 😉

blumka
18. jún 2010

@olifcek dik..len ja bych rada taketo nepouzivane, dost tazko sa to umyva tak radsej nove 😉

olifcek
18. jún 2010

@blumka ja som nove plavky link poslalaaaa, flasku @garonka 😀 😝 😀

maculik
18. jún 2010

@zoska prave som chcela napisat, ze ked som stopla vonavky, tak zacal nosit oblecko 😀 Ale v tomto to mam dobre, lebo on od zaciatku vedel trafit velkost aj vkus. Ale je pravda, ze teraz uz nenosi len mne, ale uz parkrat doniesol miesto toho nieco Adelke. A pocitam, ze coskoro uz aj Petikovi, takze ja sa mu budem musiet pripominat 😀

@garonka nabuduce musis mm presne napisat, co sa Ti paci, nejaky zoznam a povedat mu: tak, tu mas zoznam, co potrebujem a paci sa mi, mozes vyberat 😉 😀

no, uz su tu mm s malou, tak sa lucim zatial, dobru chut k obedu 🙂

lienka2
18. jún 2010

@zoska my sme dnes boli na rehabilitacii s malym a tiez zacal toto uz robit, tak nam povedala sestricka ze super, ale nesmieme ho nechat sediet.. proste ked sa vytiahne hore dat ho nazad lezat, lebo este nema dost silny chrbatik aby ho drzal rovno 🙂

olifcek
18. jún 2010

@lienka2 preco chodis na rehabko?

lienka2
18. jún 2010

@olifcek maly daval hlavicku stale do jednej strany, aj ju ma trocha zlezanu.. sme rozcvicili a uz vie krasne otacat hore-dole 🙂

olifcek
18. jún 2010

@lienka2 aha

garonka
18. jún 2010

ide ma poraziť ja nemôžem na balkone nechať dieťa spať s tymi poplašnymi sa na autach hraju a ešte i trubia ako somari joj
nechcem byvať na prvom poschodí 😠

zucana
18. jún 2010

cafte bay tak v noci sme papali castejsie a dnes ete negrckali podla annag to moze byt aj nejaka infekcia...tak fasa ale myslim ze uz omnoho lepsie....
vcera sme boli vecer na takej akcii aj s malou tak som uz nestihla napisat ale pocitala som....mala bola uzasna vsetci ze nie je ani normalna taka dobrucka....prisli sme tam o 20.00 do 21.30 po vsetkych pozerala a komunikovala a smiala sa a potom sama v tom hluku zaspala az kym sme dosli domov...potom sme okupali prezliekli napapali sa a spinkali....
moj mm je taky isty ze mi vzdy nieco nosi esteze uz nechodi tak casto
😀
o sterilizacii si myslim ze to robit nebudem ved na tych parkrat co pojdeme mimo a nebudem moct uvarit tak kupim bio bez pridania nicoho a je to este lepsie 😉

zoska
18. jún 2010

@lienka2 dik za info 😉 ja ju aj vraciam naspat, len sa jej to nepaci a potom mrnci tak ju musim inak zabavat 😅

lienka2
18. jún 2010

@zoska ani nasmu sa to nepaci, hned bol zasa hore.. tak sme zmenili polohu.. ale je to sranda s tymi detmi, ako jeden den nic a na druhy uz zrazu sa dviha hore, nozky si strka pod zadok a posuva sa 🙂

blumka
18. jún 2010

@olifcek sorrry...ja som nekukla na meno len chytro link 😀 😀
a plavky som si ani nevsimla 😀
@garonka, nas sused tu jaci na syna, ledva mi Juli zaspala a uz sa budi...somar jeden

a ten poharik moze byt...len keby s obrazkom bol bol by krajsi 😅

olifcek
18. jún 2010

@blumka nalepky? 😀 😀

garonka
18. jún 2010

@blumka ja tu hysterčím lebo neni tu kľud tak som volala mm že sa z toho bytu pracem het
a on že kde chcem isť?
tak chcem isť byvať kdesi dakde ďaleko kde je ticho tak on, že jedine na lazy 🙄

heeeeeej som kukala, že bez obrazka joj

garonka
18. jún 2010

@olifcek to by Tete neošalila nalepkami no musí to byť original 😀

blumka
18. jún 2010

no hej a potom v umyvacke sa mi prelepia na pohare, ne? 😀 raz som tak dala umyvat a zabudla som strhnut etiketu z pohara od tatarskej, tak sa mi kusok tej etikety nalepil na salku a nejde to dolu...sa mm smial ze "servitkova technika v umyvacke" 😀 😀 😀 😅

blumka
18. jún 2010

@garonka ked dostaviame prides ku nam...z dvoch stran zatial susedia nie su a ani nehrozia tak skoro lebo to su svagrov a bratrancov pozemok, ktori su zatial v USA, odzadu je biozona takze tam sa staviat nebude, zatial je tam taky lesik..no a spredu je sice cesta ale my sme na slepej ulici, takze vela aut tam chodit nebude 😉

olifcek
18. jún 2010

@blumka
@garonka
😀 😀

garonka
18. jún 2010
blumka
18. jún 2010

@garonka a k tym nalepkam..Tete ma redukciu na zachod a tam je vzadu taky macko nalepeny...no a u nasich na redukcii nema nic, tak vzdy moju mamu dzube ze preco tam nema este nalepku..a moja mama chuda zhana nalepku macka uz od januara aby sa jej zavdacila...a vzdy ked ine doma cikat na zachod tak si vzdychne ze "babka nema najepku" 😀 😀 😀

blumka
18. jún 2010

@garonka..ale su pekne 😀

garonka
18. jún 2010

@blumka hej? ja i do lesa sa presťahujem
tu mi to nenormalne vadí 😖

garonka
18. jún 2010

@blumka 😀 😀 😀 😀 😀

Tete je užasna a zlata je ako mi povedala, že papa kjeksik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre