Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
18. jún 2010

@garonka, hej papula je ona 😀 vsetko komentuje...
dnes som kukala na Juli a vravi, zasa mas rucky v puse, nono a ona sa tak nahnevane na mna pozrela a vravi: "mamka, ona moze, ona je malinka" 😀 😀

blumka
18. jún 2010

a moja zlata uz spava sama vo svojej izbe 😵 😵 uz tri noci a aj cez den 😵 😵

olifcek
18. jún 2010

@blumka super

zucana
18. jún 2010

ked tu ficia kosice prispevok z talanska akoby zmizol 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
18. jún 2010

@olifcek uz davno som sa chcela opytat...vasa Oliv má odkedy hnede očká? už dlhšie však? lebo viem že babatkam sa okolo polroka až roka ustaľuje farba očí a vy už máte hnedé teraz 😕
naša Nelka má zatial modré, teda tke modrosivé a začina byť po tatovi čim dalej tym viac, tak som zvedava ci jej ostanu taketo po mne alebo bude hnedoočko

jaja32
18. jún 2010

ahojte, čo znamená, keď si večer namiesto zubnej pasty dáte na zubnú kefku tekuté mydlo 🙂 ...vyčerpanosť?...som sa včera nasmiala sama na sebe. My sme boli včera na návšteve u rodičov a malá mi celý deň odmietala papkať... raz mi vypila len 70 ml...bola som zúfalá.
Viete mi poradiť, kde by som kúpila umelé detské lyžičky so senzorom teploty? Neviem ich zohnať... ☹

blumka
18. jún 2010

@jaja32 to aj take existuje? 😕 co uz dnes nevymyslia

inak @svetlankat raz hladala hraciu hrazdicku co by sa dala pripevnit na kocik, tak ak nieco najdete sup sem link, aj ja mam zaujem 😉

jaja32
18. jún 2010

@blumka existuje, firma mam ju vyrába, len ju nedostať v obchodoch. Keď je jedlo horúce špička lyžičky zmení farbu.

blumka
18. jún 2010

@jaja32 sranda... mi napadlo ked sa bavime o teplote jedla...citala som v Mama a ja (zas idem mudrovat 😀 ) ze deti inak vnimaju to co je horuce a teple...ze velakrat co je pre nas uz len teple a vhodne na jedenie im sa javi ako horuce 😕 ja som sa vzdy cudovala preco Terezka rada jedla polievky skoro studene..a uz viem 😅

@svetlankat aha http://www.nakup.sk/hrazdy-hrazdicky/taf-toys-h... co ty na to?

zoska
18. jún 2010

@blumka ja som tiež zhánala hrazdicku ale odradili ma ceny nakoniec... zdaju sa mi prehnane, ale minule som videla v letaku pre careffour, ktory je ale iba v ziline taku krasnu hrazdicku a len za 12eur, ale uz ju nemli ked sme tam boli 😒

zoska
18. jún 2010

@rivatha tie biovyzivy myslim som videla aj v DMke 😉

blumka
18. jún 2010

@zoska jj..ceny su hrozne...ale tak uvazujem..mame doma kadejake hracky co hraju a daju sa zavesit...tak len kupit obycajnu nehraciu hrazdu a poprevesovat hracky, ne? 😅

zoska
18. jún 2010

@blumka to je dobré riešenie, akože 30 eur za hrazdičku to kde sme? 😒
ja som malej hore na kočik zavesila hrkalku plyšovu, sklada sa zo 4 časti aj hra a malá na nu kašle, takze ja som hrazdičku prestala riešiť...by sa mi mala na nu vybodla a akurat peniaze v keli 😅

lienka2
18. jún 2010

@jaja32 vcera som take lyzicky videla v tescu 🙂

blumka
18. jún 2010

@zoska ja na kociku to mam tiez riesene ako ty, len v autosedacke sa mi tak neda lebo ked jej to zavesim hore na rucku tak jej to bimba akurat po ksichte , ked dam zboku tak sa za tym chuda nacahuje a kratke ruky ma este..potrebujem nieco co bude mat vpredu...
akosi sa jej v aute zle spi a ked ideme 3 hodky k nasim tak len cumi z okna a potom po nas krici preco sa jej nevenujeme...ma sice pred sebou zrkadlo tak si keca sama so sebou ale aj to ju prestava bavit..
ale asi to porisim tak ako som pisala..kupim normalnu a dam tam svoje hracky

jaja32
18. jún 2010

@lienka2 super...dúfam, že aj u nás v tescu budú. Ďakujem

blumka
18. jún 2010
olifcek
18. jún 2010

@rivatha my tiez o 22:00 este nespime a hrat i vykecavat sa mame chut 😅
@zoska veru, my mame mozno i 2 mesiace tuto farbu, mozno o cosi menej...

ten ricinus si ako brala?

@jaja32 dlho si robila bublinky? 😀 😀
@rivatha aj v bille kupis...hipp napr...

jaja32
18. jún 2010

@olifcek 😀 😀 hmmm

zoska
18. jún 2010

@blumka jj to je celkom slušná cena a hrazdička pekná 😉

@olifcek brala so to 5guliciek pod jazyk trikrat denne, polhodinu predtym ani potom by si nemala pit ani jest a nemalo by sa to uzivat dlhsie ako 4 dni vkuse

blumka
18. jún 2010

@zoska na mimibazare som nasla este lacnejsie 😉 asi to spravim tak

zucana
18. jún 2010

😅 @olifcek mala si volat na endokrinologiu

zoska
18. jún 2010

@blumka tak to asi kup rovno hrazdicku, ak mas este lacnejsiu niekde, ved mozno prazdna by ta vysla rovnako...

inak, mala ked ju dam do hrazdicky alebo na deku tak obcas bucha do hraciek, obcas nejaku chyti, ale skor ma ruky stale zaprete a vykrutene dozadu akoby chcela mostik urobit...a ked na nejaku hracku zle vidi tak zdvihne hlavu a hrudnik a ruky zase hodi za seba namiesto toho aby si ju chytila 😕 je to normalne?

zucana
18. jún 2010

my mame zajtra 5 mesiacov a rozhodla som sa vybrat sportak 😉

zoska
18. jún 2010

@zucana ja som uz tiez nad tm rozmyslala...ved alex a garonka uz pouzivaju...tak uvidime, mozno cez vikend skusime...nas ide az do uplneho ľahu, takze mozme pouzivat 😉
mala je dnes umrncana nejaka, ale ked na nu robim opicky tak sa rehní, tak sa idem venovat... mmvolal ze uz ide domov, prestalo prsat tak ideme vooon 🙂

zucana
18. jún 2010

tu vidim hrozne veci....deti 2 mesacne v sportakoch....

zucana
18. jún 2010

inak som volala do hotela ze ci tam mame postielku a oni ze tak daju lebo ze nevedeli kolko ma Bambino ze mysleli ze staci roztahovaci gauc 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre