• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity Peknucke vecicky :dizzy_face: Uz aby sa to slniecko ustalilo, ze tie vsetky vecicky vynosite a vynosime aj my :sweat_smile: Tu aj prsi obcas, aj fuka, hned na to vyjde slnko, ale bojim sa teraz v kratkom chodit s malickym.
18. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Presne tu som myslela :slight_smile:
moja malá si posúva režím tuším...ako blumka písala o Terezke myslím, že už prestala sama zaspávať po nejakej dobe v postieľke...tuším po štyroch mesiacoch :confused:
@laxity Mmmmm, co to citam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jahodove gulky? Dala by som si hned! A to som uz vecerala :grinning:
18. jún 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ďakujem, veď nenormálne vecičky majú v obchodoch, ja by som nakupovala stále ale netreba to siliť :grinning: ...aj u nás je počasie zlé, dnes skoro celý deň pršalo :angry: ...koľko stupňov je u vás? Bo ja normálne dlhé legínky a mikinku som dnes dala malej :confused:
18. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha júj ja som ich jedla prvý krát, ale svokrovci už nevedia čo s jahodami, tak svokra že urobíme guľky a bol to teda skvelý nápad :slight_smile: a čo dobré si večerala?
18. jún 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ani mne nie je sympaticka, priam absolutne nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a ten pas. Nezdrave to isto nie je. Ja som po porode mala take vyssie pevnejsie nohavicky, kvoli krizom, ale nie stahovacie. Toto ale ak stahuje, tak to, ako pise @blumka , niekde mozno vykukne. Ak napriklad na hrudi, tak fajne :grinning:
18. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky :slight_smile:
mala už spi , dufm ze uz sa nezobudi...trapia ju zas prdiky :frowning2:
@zucana super to vyzera ta foto cez cele triko :slight_smile: aj si mu povedala ze pózuje pre konika? :grinning:

ja som dnes tiez mala zopar jahod, vcera som si trosku dala, malej to nic neurobilo tak dnes zase troska :wink:
a vmeste som si vybavila promočne oznamko, v pondelok bude návrh...no ale tka klasika, nic zvlastne a rezervovala som miestnost na obed po promocii...no a skusala som doma jedny saty co mam a su mi dobre, nejdem kupovat nove, kedze budeme mat taláre... tak mam radost ze som cosi vybavila, mm zatial kocikoval, ale flakal to :angry: :sweat_smile:
18. jún 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ďakujem, už študujem :slight_smile:
18. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Taku tekvicovu zemlicku so zelenikou a suncickou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jahodky sme si kupili tiez, no ale to su teda ceny :angry: Super, ze mate take vlastne sladke a nechemicke :dizzy_face:
18. jún 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mojej malej nezvyk, ale dnes kakala 5 krát....to asi z tých jahôd...svokor mi robí stále cocktail a malú to asi preháňa :confused:
18. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no ale myslím, že si mala zdravšie jedlo :wink: , ale ja som mala aspoň tie jahôdky v tom :slight_smile: ....to je na nezaplatenie, keď si človek môže ísť do záhrady a zobrať si na čo má chuť...len teraz je to všetko naraz, to sa mi nepáči...aj jahody, aj maliny, hrach, čerešne...
18. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Hrasok, mnam :slight_smile: Cerecne nerada papam kvoli cervikom :rolling_eyes:
18. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Ty si koncila VS popri malom babatku? :fearful: Klobuk dole! Sikovna zienka, obdivujem :slight_smile:
18. jún 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak krasne mi dnes babatko zaspinkalo a uz dvakrat som tam bola pri nom odvtedy, co sa prebral a plackal lutostivo. Jaj, hadam uz sa mu pekne snivka :dizzy_face:
18. jún 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity A vy byvate so svokrovcami? Ked pises, ze svokor ti stale coctailiky vyraba :slight_smile:
18. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chceeeem gulky :angry:
inak ano bolo to na den otcov...inak tu v IT sa oslavuje v marci...a bol milo prekvapeny :wink: a paci sa mu.....
a super je aj kvalitovo....
a dik za komplimenty odkazem....teraz isiel s malou na zmrzku a ja kukam panelak :grinning:
18. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee zuci..to tricko je perfisne :wink: a mm jaky model :grinning:
Juli je strasne nespokojna, teraz som ju polozila do postielky no ratam ze do 10 min sa preber...
@laxity, no tak to bolo okolo 4. 5. mesiaca, a vidim to znova aj na Juli pri zaspavani sa obzera kade tade, unavena jak fras ale ked zbada niekoho tak usmev nahodi...proste viac vnimaju, tak je to tazsie :wink:
18. jún 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nie nebývame so svokrovcami, len tam dosť často trávim čas, bývajú v rodinnom dome, majú veľkú terasu, takže Natálka môže spinkať vonku :slight_smile: a mám tam aj svojich rodičov, sestru v jednej dedine, aj starých rodičov....no proste všetko pokope :grinning:

@blumka no ja si to normálne myslím, ale zaspala nakoniec o 20.00, ale musela som ju ešte priložiť a ona sa uspinkala :wink: , ale to robím v podstate každý večer, potom ešte pustím kolotoč a už spí hneď :slight_smile:

veď to, že už sú veľmi vnímavé a o Natálke hovoria, že bude riadna šibalka :grinning: , že jej to vidno na očiach :grinning:
18. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nie kazdemu babatku sa to pokazi, niektore proste ked chce spat tak spi a mozu aj delobuchy strielat :wink: ja som potom neskor Terezke davala cez oci plienku aby nekukala kade tade ale zavrela ich. A doteraz tak zaspava oci drzi nasilu otvorene az potom ich zavre a to uz viem ze spi :grinning:
18. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana, no teeeda, perfektny darcek, mm musel byt namako, ze?
hanba, ja ani neviem z ebude den otcov , to je kedy?

inak s tym zaspavanim, my to mame take vselijake, Dominika musime uspavat na rukach, inak sa mece a nezaspi, tak to uz ani neskusame, Laurinka sa nastastie uspi na prse, cez den ju ukocikojem a Dominik n arukach a potom sup do koca

@olifcek my mame tu operaciu za sebou, maly potom cely den prespal a papal az vecer o 20.00, operovany bol rano o 9, aj sa cudovali, ze si nepyta skor, no bol chudatko cely zmatozeny, ale to bolo uz pred 2 a pol mesiacmi
18. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malemu tiez zakrivam oci, hladkam celo, drzim ruky a pod. :slight_smile:
18. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak ten den otcov uz bol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity, vidis taky koktail by som si dala, ja s tymi jahodami radsej opatrnejsie
18. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka v nedelu nie?
18. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tie listky uz netreba, dnes mi prislo asi 5 sekov ci ako sa to vola take listky na zlavu o 1,50€
18. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, v nedelu :slight_smile:
18. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma Oki doki, aj mne dneska take akesi prisli. Ani neviem skade :grinning: Mozno registracia na Pampers stranke...
18. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj mne prisli vcera tie kupony na plienky, hodi sa no nie ? :wink:
zuci, to tricko je super :wink:
ja som dala vyrobit salku s fotkou Viki a s napisom - Tato, lubim ta !
18. jún 2010 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut...zajtra ideme rano von, paq napisem....kto chce kupony, nech sa ozve i ja mam, no nevyuzijem....@blumka? @garonka@ @zucana? @laxity?@matesl? ci niekto iny? sup do ip adresu...
18. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok