• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
:wink: cafte baby tak sme vramci setrenia papali doma...varila som kreverove spaget a velmo sa mi vydarili ako starym taliankam :wink: aha foto
a satky som vymenila za bundu...taku frajersku aspon vyuzije aj keby bol potom chlapec :grinning:
no a idem konecne do sprchy...
svetlanka gratulujem k zubku a olif pekne ste oslavili vidis ze musis len viac po vonku chodit a ukludni sa ti aj doma...presne ako u nas :wink:
blumi pekny "domcek"
19. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana krasne vymesacninyyy x;o)))) a super nap[ad na spagetky, mnam

@laxity no cherokee, ci tesco nemusim, to je fakt, ale tie, co si nasla, su aspon krasne x;o)

@svetlankat gratulujem k zuuubkuuuu

idem uz do postele, oliv vola, mm ju zabava, a hovori jej ,,mama zavislaci, vidis? mama zavisla je,, :sweat_smile:
19. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry večeeeeeeer

ja som už domaaaaaaaaa :grinning:
@zoska no čo moja som Ti chybala čo? he he košičanky mali dnes voľno :grinning:
konečne som tu lebo som chytala absťak :sweat_smile:

@olifcek aj my sa pripajame k 6 mesiačikom najkrajšim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@zucana Vikinke ku krasnym 5 mesiačikom naj naj a nech je stale taka prekrasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jej zubok paradaaaaaaaaaaa gratulujeme :wink:
19. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som tu ostala sama nee?

my sme od rana upratovali, varili, spinkali a tak sme sa vybrali k babke na vidiek :sweat_smile:

cestou domov sme zašli do obchodu a kupili si na vyročie svadby ktore mame v juli, kočík pre Tobiho :slight_smile: a aj naš zazrak dostal zas novu hračku lebo tie čo ma sa mu už pačia menej :sweat_smile:
19. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mňam dala by som si take špagetky tie museli chutiť špicovo mňamky :dizzy_face:
19. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano...hlasim prvu prespatu noc :wink: od osmej do siedmej rana :wink: :dizzy_face:
20. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka juuj ako super, to teda zavidím :wink:
ja som sem vcera uz nemohla dojst lebo nas kvietok sa o pol deviatej zobudil vyspaty :sweat_smile:
takze isla spat az okolo pol 11tej a vstala dnes o 7mej, ale krmila som o čtej a o 6tej :unamused: takzeee nic moc

@garonka krásnu hracku ste kupili tobimu, my sme presne tuto obzerali cez víkend , mozno aj my kupime :wink:
a kocik vyzera dobre, preco ste kupovali samotny sportak, nieste spokojny s tym co mate k hlbokemu?

@zucana morske potvorky ja moc nemusim, ale ked som videla tie spagety tak to by som si dala, mnam
a bundicka suprova :wink:

dietatko sa mi uz budi, tak idem sa venovat...
mm zasa pracuje a zajtra zasa smer finsko do stredy :cry:
20. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko! Blahozelam, @blumka , paraaadne! Oddychnuta? :sunglasses:
20. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska a celu noc spala na brusku...o jedenastej sa zacala mrvit, chcela sa obratit na brusko a nesl jej to, tak som ju stocila ja, chvilu som jej podrzala hlavu aby ju nedvihala a tak spala az do rana :dizzy_face:
prajem uz aj tebe aspon jednu taku noc aby si si oddychla :wink:

@zucana, bundicka teda super, asi fakt lepsie ako saty
20. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no to vies ze hej :grinning: sa vytesujem, lebo terezka mi celu noc prespala az po roku :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme sa okolo pol 6 zobudili netradicne s placom :fearful: Teda, ani prebudit sa chudatko nevedel. Ale sme utisili, skrutili sa, poprdkali, vykakali a spinkali dalej do 9 :dizzy_face: Teraz som sa pochystala do kostolika a David cuska este v posteli.
@zoska :pensive: Tak si uzite este krasne dnesny spolocny den.
@zucana Veru frajerska bundicka :sunglasses:
A ja som tiez premyslala, ze @garonka mozno nebola spokojna s povodnym. Alebo bol maly? No ved ona nam to objasni, ked dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka No ja si to zatial neviem predstavit ani :sweat_smile: Bolo to by fajn, zobudit sa az rano a dieta najst v postielke. My sme napriklad vcera papali uz o pol 1, a potom sa este nadranom prebral. No ale to ja ho "zmanipulujem" a este spime :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hm, a aj po polroku je to krasny vykon by som povedala :slight_smile:
20. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja som bola nastavena ze prva prespata noc bude po roku, ako Terezka, tak som milo prekvapena. Aj tak si myslim ze to bola vynimka, ze dalsie noci budu znova take ako tie predtym , nespkojne a neprespate...no ale aspon viem, ze Juli sa v noci nebudi ani tak kvoli hladu ako kvoli niecomu inemu...mozno zle sny, mozno brusko...ktohovie
20. jún 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...som si citala opat temu na konikovi ,,zemrelo mi dite,, ach jaj...leukemia a encefalitydadost strasi v6 a paq v 20 mesiacoch :frowning2:
20. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ajoj zas budete sami doma? joj smutno by mi bolo :frowning2:

aaaale ten čo mame tak ostava na zimu, je taky ťažky že akoby som tlačila nejaky kombajn, a takisto do auta sa veľmi ťažko sklada, najprv kolesa a pak ten vrch tak sme včera sa rozhodli, že kupime taku ľahku karičku na leto :slight_smile: ale Tobi v ňom leží
20. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jeeej tak fajne ste hajali? parada
i my ale rano sme sa budili na hrozive sny :unamused:
20. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka skvelu hracku a super kociarik ste kupili x;o)
20. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja tam take nejdem čítať bo budem stresovať :frowning2:
20. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja tiez nebudem uz take citat...len nebre to robi
@olifcek vďaka ale ma šľahlo, ten had stoji 19,90 a môj mm, že noa? neni draha tak jak že by nie ale on platil :sweat_smile:
20. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ale si neviem predstaviť čo tie zufale maminy prežívaju ani to tam nečítam radšej bo budem mať slzy v očiach ah jaj
20. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja by som sa zblaznila, kebyze sa oliv cosi stane :cry: lubim ju krasnou cistou laskou...je to stelesnenie cistej lasky
20. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka dnes všetkym našim ockom, tatkom a manželíkom na krasny sviatok všetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nam darček ockovi nedošiel :sweat_smile:
20. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ako si to krasne napisala moja, i ja by som sa ošalila ja mam dosť stresov s tymi obličkovymi panvičkami nech sa mu nezväčšia lebo som hotova
20. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože super sama sebe som napisala :sweat_smile:
20. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja som hotova z toho pruhu...snad nebudu ziadne zrasty...glg...
20. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :grinning: :grinning: :grinning: narcis jeden :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek toho sa nebojaj, lekari urobia všetko tak aby bolo oki aby sa nič nezhoršovalo a Olivka je pokojne dievčatko tak to obe zvladnete :wink:
20. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok