• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
sme domaaaaaaa tu v Košicoch leje som fajne zmokla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

naš ocko šiel hrať futbal my sme sami :angry:

inač toto sa stalo včera no len mi nejde do hlavy ako je to možne veď tam bolo množstvo ľudí :rolling_eyes:

http://krimi.cas.sk/clanok/169972/tragedia-v-kosiciach-chlapec-spadol-do-fontany-a-utopil-sa.html
20. jún 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik toho hada sme kupili ani neviem ako ale padol mi do oka ale cena pri pokladni ma zamrazila fajne, že 19,90 € a môj mm na štítku čítal že stojí 12 € ale to neva on platil :grinning:

had šuští, piska, hra jemnu melodiu a na brušku ma meter 24 cm :grinning:
20. jún 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat babatka, ktore poznaju cumel a flasu hryzu pri kojeni :unamused:

@zucana oliv papa aj v noci...teda papavala, len kusok, ale predsa , teraz uz zvykne vstat az okolo piatej, chi, a paq o hodku dve zase pocucka ale uz aj dudlikuje, he he...nastastie sa nam neprehodila noc s dnom :wink: ja bych nedokazala nedat hoc len podudlikovat v noci :sweat_smile: som slaboch :grinning:

oliv vlastne pred hajanim papa aktivne, potom kusok dudlikuje a paq sa pusti a haja....niekedy sa este zobudi okolo pol tretej, ale papka chvilku, uz nedudlikuje a hned zaspi.... :grinning: hladoska
@garonka saq romka, nie?
20. jún 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to bola romka? jaaaaaaaj aha
20. jún 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat no my pozname cumeľ aj fľašu nehryzieme zatiaľ ale to treba čas kym si Miška zvykne :dizzy_face:
20. jún 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a tobi uz ma zuby? ked ta hryzie?

inak ked som to citala o tom chlapcovi hned mi napadlo ze to bude asi romciatko...smutne :pensive:

ja som tiez nemala srdce nedat tete a teraz juli papat ked v noci chceli....ja aj teraz napr. najprv dam Julinke cumlik, alebo jej zmenim stranu a ked sa ani potom neupokoji a mrnci tak davam papat...
20. jún 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka som to domotala, chcela som sa spytat, ci ma tobi zuby ked hovoris ze nehryzie aj ked poznal flasu a cumlik...boze jak hotentot pisem :grinning:
20. jún 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif to nemozes takto povedat...babatka, ktore poznaju cumel a flasu hryzu pri kojeni
moja segra napr vraj vobec nemala cumel ani flasku a tak strasne mamu kusala a ja tiez..ale ja som cumel mala....kazde babo je ine :wink:
a ja idem iba skusit ze ci je to akoze pravda ze chce iba pomojkat jasne ze jej dam papat ja nevydrzim nedat v noci hlavne :rolling_eyes:
20. jún 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana oliv urcite nechce iba pomojkat x;o) jej ja v noci zavadziam :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

o tom cumliku a flasi a hryzeni som citala u annag aj inde...ale miska nepozna prso, resp. uz asi zabudla, ze tam hryzt sa nema x;O))) takze @svetlankat bude musiet zatat zuby a vydrzat..ale vraj pomaha zakricat au alebo dat frcku do nostekA :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :grinning: ze frcku
20. jún 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto sme dnes boli vonku x;o) az paq mi napadlo, ze som mohla dat ruzove bodynko a ruzove leginky, nevadiiiiiiiiiiiiiiiii

20. jún 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponozticky su nam uz zjavne maleee, takze dnes sme ich mali naposledy...x;o))

@zucana jj, ale slabunku :grinning:
20. jún 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jaka zlata
tu je kosa my sme boli v dzinoch a bunde a nejdemi dat foto
20. jún 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jún 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jaj moja ete zubky nemame ale nehryzieme našťastie :sweat_smile:
20. jún 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mozno az budu zubky :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ta to neeeeeeee ete na zubaky skoro ja mu ich zatlačim nazad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

na ďalší tyždeň idete do nemocky a čo si tu ja bez Teba počnem :pensive:
20. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka to máš pravdu, olifcek bude veľmo chýbať :pensive:

my sme mali dnešnú návštevu u svokrovcov ok, tortička bola, večera bola...no mňam :slight_smile: , až na švagrinu....ale to som si už zvykla :grinning:
20. jún 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek keby si dala tie legínky rúžové, tak by lepšie tie šatky vynikli, ale ona je aj tak parádnica veliká :slight_smile:
20. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana zuci ja myslela ze hrame s IT v utorok...mam to nejak pomylene, lebo 1.zapas bol utorok, tak sa mi tie dni nejak miesaju...sorry nechcela som ta zmiasť :sweat_smile:
20. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jj, az bola oblecena mi napadlo dat ruzove bodynko i leginky...nabuduuuce

@garonka @laxity snad len tri dni...
20. jún 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mala lezala na mne a sama sa vytiahla do sedu :dizzy_face:
ked mi pojde dam foto
20. jún 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my uz mame definitivne zabavku...zuzlat si palce n nohach, hehehe
20. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, Juli vcera zistila ze si moze nohu chytit...zaskulila na nu a chytila ale ma take sadlo na bruchu ze sa velmi nedalo tak hned aj pustila :grinning: :grinning:
sikulka je Olivka :wink:
kedy idete do nemocky?
20. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka 29.06.

oliv sa nohu pokusa uz tyzden, ci dva? dat do pusy ale nedarilo sa, vzdy ju chytila pri palcekoch a tak dostala do pusy rucicku, hehehe...ale teraz i ked ma ponozky, tak si ich zuzle, proste nova zabava x;o)) drzis ju na rukach a uz cumakuje na nohy :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajne su tie deti, z takych somarin sa vedia zabavit :grinning: :grinning:

budeme na vas mysliet, nech to mate rychlo za sebou a hlavne bez problemof :wink:
20. jún 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok