Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
7. aug 2009

olinka, napis IP hajdylce ona tam bola

olinka6226
7. aug 2009

dakujem 🙂

olifcek
7. aug 2009

blum ahojky, ako prebehla cesta? nie je Ti spatne? juuuuj, tak to iste vela radosti v rodine teraz. manzel bol i pri porode? x;o) nevies? x;o)

podla akej predpovede? jaaaj ten link, mne to v praci neslo, kuknem tu x;o)

olifcek
7. aug 2009

wow, chlapceeeeek, na 70 percent 😉

zucana
7. aug 2009

cafte baby aj mne vysiel na 69% chlapec...inak bolo dobre pri mori trosku teplo ale vpoho...az na to ze teraz sme prisli a teta spadla v byte a ma zamknute dvere a kluce v zamku a nevieme sa k nej dostat a ona sa nevie hybat tak muz so svokrou tam ficali snad vsetko dobre dopadne...
zitra som doma...fesaci idu na lod tak budem oddychovat 😀

blumka
7. aug 2009

olif, bolo mi zle, ale potom manzel sklopil predne sedadlo, takze ja som sedela vzadu a mala som na tom prednom vylozene nohy 😀
a nebol manzel pri porode, on je sofer z povolania a je mimo az do zajtra rana....malicka aj sesterka je v poriadku, akurat ze nakoniec musela rodit cisarakom
a mimochodom aj mne vysiel chlapcek na 70% 😀

martulanr
7. aug 2009

baby aj mne chlapček vysiel na 83% a termin pôrodu na 21.1.2010

blumka
7. aug 2009

no tak ja som fakt zvedavaaaa....zatial tu mame samych chlapov 😀 ...mne vysiel termin na 20.2...

olifcek
7. aug 2009

zuci v tejto chvili uz asi vies, ci sa k tete dostali a ci je ok x;o) fuha, na lod? a aj ryby z nej budu chytat? x;o) najblizsie bude more kedy? do tej CRO idete, ci nie nakoniec? 12.08 by mal byt prvy den, ze? ci predsa len nejdete, ako ste sa bavili nedavno?

blum juuuuj,..a este aj teplo dnes bolo, ze?

martu tak bud mame vsetky chlapceka, alebo to proste nefunguje, hehe....x;O)
mne vysiel termin 08.02 ako mi napisali i z vysetrenia NT 😉

olifcek
7. aug 2009

juj, ale tej babe zavidim, uz to ma cele zasebou...vlastne, uz ma vsetko pred sebou i s babom x;o)

olinka6226
8. aug 2009

ahojte, baby vysla v tom teste niekomu aj baba? lebo mne vsade vychadzaju baby a tu chlapec na 68% 😀

zucana
8. aug 2009

dobre ranko ...teta je ok len od 4tej lezala n zemy lebo spadla a nevedela sa postavit...
je zamracene takze asi lod nehrozi lebo muz sa boji soferovat ked moze prist burka...takze asi dame opat more...je to 40 km odtialto...
nakoniec ideme do talianska na to miesto co som posielala olif...grado..
mne vysiel datum 4.2. podla dokyho 3.2. 😉
pekny vikendik mozno sa este ozvem 😎

blumka
8. aug 2009

no ja som si vcera zavesila prsten na snurku a nad Terezkou mi kmital a nad bruchom kruzil....zeby chlapec? 😀

zucana
8. aug 2009

blumi nema to byt naopak ze pri chlapcovi kmita?

zoska
8. aug 2009

ahojte kocky,
tak mne vyslo na 71% dievca 🙂 U nas v rodine su same baby, tak ma to ani neprekvapilo.... ved uvidime... 😉
idem dorobit obed a potom snad kamsi vyrazime, ked je tak pekne...
zelam vam pekny dnik 😵

blumka
8. aug 2009

zuci, no ked nad terezkou kmitalo a ona je dievca, tak automaticky to druhe kedze kruzilo bude ine ako dievca 😀
zoska aj u nas su same baby, tak preto by som radsej chlapca tentokrat...

zucana
8. aug 2009

blumi ale tak neviem ci to plati ked je uz terezka narodena 😀
ja som si pamatala ze kmitanie chlapec a kruzenie baba ked to pisala granado tak preto som sa pytala... 😉
inak nakoniec sli fesaci do aquaparku do verony a ja idem do obchodu lebo uz mi vyjedli chladnicku 🙂

ivush
8. aug 2009

No kočky tak i ja prispejem k štatistike - mne podľa tej linky tiež vyšiel chlapček...ale keď som skúsila to s tým prsteňom, tak nad bruchom sa mi to vrtelo presne opačne ako nad Samim 😀 😀 tak uvidíme no... 😅

olifcek
8. aug 2009

oli i mne tak...vsade mi vychadza cievcatko, len na tom chlapcek, hehe 😉 😉

zuci krasny den Ti prajem x;o) zaplavaj si aj za mna, prosiiim

blum no i ja viem, ze ked kmita, tak je to chlapec, chi

zoska a co fajne robis na obedik?

blumka
8. aug 2009

tak potom terezka je chlapec 😀

olifcek
8. aug 2009

zuci takze sa more nekona? juuj....

ivush ten programik dopraje zrejme chlapcekov, hehe

zucana
8. aug 2009

no more bolo vcera tak aspon nieco..a ja som nesla... lebo ja sa nechcem kupat...som nachylna na infekcie 🙄
blumi ale granado pisala ze to sa ma iba na nenarodenych babatkach myslim ze na sonach foto a tak...ale itak je to blbost podla mna 😅

olifcek
8. aug 2009

jaaaj, vlastne i to mi ukazalo na chlapceka x;o))) ale prstienok sa nevedel rozhodnut, lebo dlho len stal x;o) takze to mam 50:50, hehe 2:2 vychadza

zuci ale o chvilku dovca, tak tam bude faaajn x;o)

zucana
8. aug 2009

baby nekupujte si knihu Mal to byt pekny zivot...doniesla mi ju segra...nesla som ju na nete ako novinku a tip a je o babu co zomrie lebo ma nejaku geneticku chorobu tak som sa uplne akoze zasa nastrasila a nastvala ze sem na konika daju reklamu na tuto knihu....cital to niekto?

blumka
8. aug 2009

zucana, ja som to citala, ziadne babo tam neumrie...je to pribeh Slovenky, ktora sa pretlkala v New Yorku...je tam aj pasaz o jej detickach ale nezomrie ani jedno 😉

zucana
8. aug 2009

blumi viem uz som si precitala posledne kapitoly 😉 ale bolo to tam o tej genetike tak aspon vidis ze vela testov proste nie je 100percentnych ze? ale itak je to smutna knizka...
no tak idem teda na to odzaciatku
😎

blumka
8. aug 2009

zuci, taky je zivot....

zucana
8. aug 2009

viem....tiez som ho nemala najkrajsi ale vzdy si hovorim ze musim byt stastna ze ludia sa maju este horsie a prezli horsie veci....vsetko co sa ma stat sa stane...a my to neovplyvnime 😒
az mam strach ze som teraz taka stastna...ale v januari som teda nebola...
inak este k tej genetike...mam susedku co 5krat potratila vzdy hned na zaciatku tehotenstva a tak isla na genetiku a zistili ze nemoze mat dievca...maju teraz 2 chlapcov tak tych 5 prvych boli asi dievcata a nikdy nebudemoct mat dievca 🤐
inak muzicek spi lebo ma dnes strasnu alergiu a segra volala ze bola na takom tobogane ze sa skoro pokakala...tak snad sa im do siedmej nic nestane
a tak som si pripomenula ameriku,ze som objavila roadhouse grill a idem na barbecue ribs 😀

blumka
8. aug 2009

zuci, poznam tiez jednu taku, co potratila chlapcov a dievcata donosila a potom tiez jednu taku, co nemohla mat dievcata, ale potom ako donosila a porodila zdraveho chlapca tak uz mohla aj dievcata 😉
a veruze, zivot je kadejaky...aj ja som mala chvile ked som myslela ze uz lepsie nebude a tiez si teraz obcas hovorim, ze uz ani lepsie byt nemoze....

zucana
8. aug 2009

tak nam drzim palce nech nam to vydrzi 🙂
inak barbecue omacku mozem ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre