• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
nas maly tiez vcera objavil, ze sa da aj na brusko otocit :slight_smile: a odvtedy to skusa stale znova a znova, az je problem ho obliect ci prebalit, co je stale vykruteny :grinning: takze olif, aj tvoja to urobi coskoro.. ani nebudes vediet kedy.. ja som tiez cakala, ze uz by mohol a on stale nic.. a zrazu bol na brusku :dizzy_face:
21. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek :cry: drzim palceky, nech to dopadne dobre...

nas Vilko zatial iba na bok, ale uz v poho tak vydrzi aj dlhsie... a z bruska na chrbatik sa uz obratil viac raz, len furt ma problem s rukou, co mu zavadzia... a musi sa samo certit, lebo v klude to nejde... :grinning:
21. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka2 my mame zabavku nozicky, takze...x;oDD tie uz v kazdej moznej i nemoznej polohe zuzleme x;o))

21. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek to mi je ľúto, držím palce aby to dobre dopadlo... :pensive:
21. jún 2010 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrea2603 no krásny párik....myslím, že po vás bude nasledovať Tobi a Olivka :wink:
21. jún 2010 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka a nevies, kde na nete sa da urobit hrncek s fotkou?
21. jún 2010 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
21. jún 2010 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, skúste túto stránku: http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-materska-rodicovska-dovolenka.php
@olifcek zamestnávateľovi musím podať ešte nejakú žiadosť?.... uff, nejako som sa pozabudla
21. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek, dufam ze brat bude ok... :pensive:
21. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 poslat len, ze od xx.xx.xxxx ziadas o rodicovsku dovolenku do veku troch rokov veku dietataa to xx.xx.xxxx a priloz i rodny list, ak ho uz nemaju
21. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek ty ešte rýchlo ponakupuj bo potom už to asi nebude také jednoduché keď bude rodičovská :grinning:
21. jún 2010 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek brat sa asi 3.7 ženiť nebude, ale budeme sa modliť nech všetko dobre dopadne, svadba teraz nebude dôležitá, ale jeho zdravotný stav :pensive:
21. jún 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity :grinning: :grinning: mm povedal, ze peniazkov mame dost, a to mi mal akoze zakazat nakupovat...aspon som ho o to poprosila :sweat_smile:
21. jún 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity ved to, ved to...len, ze ma plany, tak duufam, ze bude vsetko ok...10m, to je ako 5 poschodi x;o(((
21. jún 2010 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
21. jún 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek ďakujem :slight_smile:
Treba na sociálnu poisťovňu aj nejakú prihlášku.... ja som to robila po narodení dieťaťa.... Dnes som si tam bola potvrdiť papiere pre UPSVaR... nič mi nehovorili. Mamičky, dúfam, že nevadí, keď vás tu občas vyruším...som taký votrelec. Jednoducho ďaleko od rodičov, žiadne mamičky na okolí... manžel v práci..... :frowning2: , tak si to tu veľmi rada čítam.... kontakt so svetom :wink:
21. jún 2010 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek u nás je to sakra rozdiel keď dostávam materskú....bo naše výdavky boli doteraz 1200 Evri keď som zarábala normálne a teraz keď mám materskú, tak nič moc o 200 Evri menej...ale stále mm vraví, že sa máme super...pokiaľ sa dá ísť aj na nejaký ten výlet, nákupy... :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif sak uz chytate a papate nozicky my zas to nie...ale ak sa mi podari dam ti video ako sa vika toci ked ma tie lamaze na nozickach to sa vzdy otoci....
21. jún 2010 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 nevadí a kľudne sa treba pridať častejšie :wink:
21. jún 2010 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana no inak za tri hračky toľko peňazí, to si si pekne buchla po vačku :grinning: a ktoré si kúpila? To je vhodné už teraz pre detičky? :confused:
21. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kupila som tie zavasovacie....
strana 2
http://www.lamaze-italia.it/prodotti.php?cod_op=list&start=20
knizku slonika a konika :wink:
21. jún 2010 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 ak si zamestnana, poriesi v SP praca...ale este jeden papier si sama zanes do socialnej...dostanes ho na UP, je to A4...
@laxity tak, tak..ja mam celu MD pre seba a oliv x;o) mm, ze peniazky, co mam na ucte su moje a malickej, a tie, co ma on, ze su spolocne...uzasny je...ale jasne, nevyuzivam jeho ucet x;o) staci, ze lincujem ten svoj..mm, ze ale ved to je podstata zeny, nakupovat...

inak...uz nakupujem obliecky, aby bolo jasne, hehehe...na mimiaukcie...uz mam jeden 7 dielny set za 13eur, dalsi za 5 eur a v dalsom vediem, ze 13,5 eura...ale ked on pridem, nebudem riesit, staci, co mame x;o)))

@zucana lamaze...vidis? uz sme dlho nemali na nozickach a rucickach x;o))
tie lamaze hracky su krasne, ale nekrestansky drahe...

21. jún 2010 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuci krasne su tie hracky :slight_smile:
21. jún 2010 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, uvarila som Terezke caj, ona sa napila a vravi: "hm, dobe pivo" :sweat_smile: :grinning: :grinning: akoze neviem odkial to ma lebo u nas doma sa pivo nepije :sweat_smile:
21. jún 2010 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
21. jún 2010 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek drzim palce, nech to nie je vazne.
21. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
21. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a prave vosla do kuchyne ze aha mami ja som saso...a cely pusa aj krk a lica pomalovane modrou ficou :confused: chvalabohu su to zmyvatelne fixy, uz je aj umyta.
21. jún 2010 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek pošli link čo dražíš :wink:
21. jún 2010 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok