• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat podla mna by si ju vobec nemala vazit a ked tak raz za mesiac ako to robia v poradni...lebo tym ze ju stale vazis tak ta to stresuje...
presne ako vravis, neries...na poradni uvidis ak ti miska pribrala od posledneho vazenia tak koj dalej a nevzdavaj to len tak, vela deticiek sa napapa za 3 minuty a staci im.
Ja si pamatam ako som sa presne takto ako ty strachovala ked mala Terezka asi 2 alebo uz 3 mesiace. Ona uz vtedy jedla maximalne 5 minut akurat vecer aj pol hodiny....no a cez den vydrzala bez jedla aj 6 hodin...som sa bala ci pribera, tiez som ju stale vazila na nasej vahe....a ona priberala krasne...jednoducho mala taky tah. Potom ked sme presli na flasu pila z flase aj 20 minut....myslim ze to je tym ze pitie z flase a z prsnika su dva rozne sposoby a asi ten z prsnika ide rychlejsie :wink:
22. jún 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Viki je uzasna! s akou lahkostou sa pretaca, wow....skusim dat i ja olivke tie lamaze x;o)
22. jún 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moja spapala napr. teraz po 2 hodinách 0,4 :confused: a takto je to skoro každý deň 0,5 alebo 0,6....netreba sa určite stresovať :wink:
22. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kedy sa chystas za bráškom?
22. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dikes, velmi si ma povzbudila. Aj to tak urobim
22. jún 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat urcite ju nevaz a neboj sa, nie je hladna, keby bola hladna, krici x;o)
@laxity dikes Ste super baby, Nikdy by som Vas nevymenila
22. jún 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme trosku von, pockat tatka, tak dufam ze nas neodfukne
22. jún 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska auticko dnes nevyslo, kamoska je chora a ja nechcem riskovat, lebo na operaciu musi byt zdravucka...ju oliv pozna, vydrzala by s nou chvilku pred odd., sesterka predvcerom odletela na dovcu x;o(((

nasim ju dat nechcem, su v rozpolozeni....a....neviem preco, bojim sa ju dat i mamke, ked pride a mne treba na wc....bojim, ze si ju bude nadhadzovat, ci cosi podobne :frowning2:
22. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes boli za braskom, tak vraj hned mal lepsi tlak i okyslicenie tela...super
22. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jasne chapem a mm je v praci este tak dlhsie?
22. jún 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to je podla mna velmi dobre ze reguje na okoloi :slight_smile:
22. jún 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolie
22. jún 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska mm bude v praci do cca 17. domov pride okolo 17.30-18.00
22. jún 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, vseky vas srdecne zdravim...uz ani nepamatam kedy naposledy som tu bol,ale obcas nakuknem a precitam si ako sa mate a ako sa Vam dari, pozriem fotky a tesim sa ako deturence rastu, jedna radost...nasa Zoinka ma dnes 4.mesiace, je to uz velka slecna ...

olifcek, je mi velmi luto co sa stalo bratovi, drzim palce nech sa z toho dostane co najskor a pokial mozno bez nasledkov.....
22. jún 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulik dakujem
22. jún 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana :slight_smile: Viki sa už perfektne otáča, šikulka. Liv ešte nie, tak čakáme :confused:

@blumka Lele pozdravuje Tete, že super naušnice má, či požičia?
22. jún 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 no jasne :wink: aj korunku :grinning:
22. jún 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Jasne, urcite sa ozvi, ked tu pojdete, spravime si aj my male stretko :slight_smile: Tu info este skusim aj osobne overit, aby som bola spokojna, ze budete mat pohodlie. Lebo o tom kojeni mi nepovedali. Najradsej by som ten prebalovaci kutik videla nazivo, ci sa tam da aj babatko nakrmit pripadne.
22. jún 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik pozri na fb..terezka ti urobila nazornu ukazku hrania sa s domcekom :grinning:
22. jún 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Upne rozumiem s tym neustalym riesenim papania. Ja som tiez taka bola, stale som riesila, ze dlho alebo kratko, ze zle saje alebo kadceco. Ak je Miska spokojna, naozaj sa netrap. Ona sa ohlasi. Pripadne jej pre pokoj tvojej duse papu ponukni a uvidis, ci si da :wink: V kazdom pripade sa nestresuj, lebo to nie je dobre pre psychiku, a teda ani mliecko. Isto robis pre Misku najlepsie, co mozes :dizzy_face:
22. jún 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ta to aka parada! :sunglasses: Co by som kedysi ja bola dala za taku korunku :grinning:
22. jún 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ja nemam namrazene ziadne mliecko, nepili sme nikdy z flase (len raz 20 ml v nemocnici a aj to sme cele vygrckali). Mam skusit spravit nejaku zasobu kvoli prikmom, ci mozem potom trosku rucne odstriekat, ked bude treba? Co poviete? :slight_smile: Mne to totiz ani s odsavackou nejde. Raz som pracne odstriekala rucne 50 ml a nakoniec ho nebolo treba nastastie. Ale som vyliala :pensive:
22. jún 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha v pohode potom mozes rucne odsriekat, aj ja som tak robila na zaciatku. mliecko je cerstve a streknes vzdy tolko, kolko bude treba :slight_smile:

@blumka idem pozriet :slight_smile:
22. jún 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik Dakujem za radu :dizzy_face: Dufam teda, ze budem mat tolko, kolko budem potrebovat :slight_smile:
22. jún 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ku prikrmom nepotrebujes mliecko, to len pre pripad zeby ti maly nechcel papat tak je dobre zamiesat mliecko a jemu to tak moze viac zachutit...alebo ked chces robit pyre ale to nie je podmienka...kvoli prikrmom urcite netreba mlieko zamrazovat a robit zasoby :wink:
22. jún 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha blumi, supeer video! Terezka uz teda fakt krasne rozprava, juj, sa tesim, ked aj Adelka konecne zacne spajat vety :slight_smile: Ten domcek idem pozriet na nete, ci aj tu sa to da objednat, nech to potom nemusime lietadlom prevlacovat zo Sk...

inak, tie detske kuchynky su teda riadne drahe... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ani ja nemam ziadne zaaasoby x;o)
22. jún 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Dakujem :dizzy_face: Tak ficime dalej po starom :slight_smile: Ja pevne verim, ze chutit mu bude, lebo teraz nema dna to dieta :grinning: No ale ak bude treba alebo ked mu budem chciet ozvlastnit jedalnicek, tak cerstvo odstreknem teda. V Mame a ja su casto recepty s trosku MM, preto som chcela od vas skusenych radu, ci mam zaplnit mraziak :sweat_smile:
22. jún 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok