• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@garonka Haha, no to jo :grinning: Skoda, ze ten telefon nasiel, by mu uz nevolali a bol by vecer s vami pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Oukej, dakujem ti, dobra vila :dizzy_face:
23. jún 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha,jj ked kojis na poziadanie netreba dodavat extra tekutiny...to len keby sa vyskytlo ze pre nieco ides dat babu pit tak nie z flase ale z toho hrnceka....ten z avent je ok, len mne sa zda ze su dva druhy..teda ja mam doma dva...jeden s makkym naustkom..ten je pre male deti aby si mohli aj pomasirovat dasna a lepsie sa im z neho saje a potom je z tvrdym...a slamka je tiez ok, len to deti zvladnu az po roku...

@garonka, sa ti ani necudujem...byt celu noc prec od zeny a dietat to je nezodpovednost...

@olifcek ja myslim ze predcasniatka posielaju na ocne
23. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mohla som ho kdesi inde zahodiť :sweat_smile:

ale už som v pohode, Tobi mi robí radosť sa z neho smejem ako cmuľa palce na nohach :grinning:
23. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka na tom videu je rozkosny
23. jún 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat uprimnu sustrast..@blumka aj Tebe :frowning2:
23. jún 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a dokonca je urazeny
aj som mu poslala video, že čo Tobi dokaže a on ,, hm pekne no,,
niesom rada sama doma po nociach :pensive:
23. jún 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka To verim :slight_smile: Dnes rano som Davida pozorovala od dveri, uz mu vela nechybalo a bola by labka v pusinke :sweat_smile: Snad to nespravil, ze by som to nevidela :sweat_smile:
@rivatha, ked sa napr vase kojenie po zadani prikrmov obmedzi len na nocne alebo len na ranne...tak pocas dna treba dat vodu...alebo teda tekutinu..moze to byt aj vo forme vyvaru alebo v ovoci je voda aj to sa rata do pitneho rezimu...
ale taky scenar moze kludne nastat okolo roka...vela kojenych deti sa koji dalej akoby sa nechumelilo aj ked uz papaju prikrmy
a jo...ze uz mam davat prikrmy...najma kvoli tomu, ze je anemicka, ze sa to skor urovna...a ze rychlo rastie...tak neviem..pribrala skoro kilo bez 100g za dva mesiace...
a fakt, pribera viac, nez tabulky uvadzaju
@olifcek len mam z neho radosť iba ja ale to neva možno sa ujo polepší
Tobi sa začína nervačiť ak sa mu niečo nedarí, len nech nema moju povahu
@garonka Tsss, ze urazeny este bude. Ty by si mala byt hadam :confused:
23. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka blumi my musíme piť tu vodu a lyžičkou mi to pripada pracne, fľašu nechce tak mam skusiť ten poharik? ale aky mam kupiť? poraď miiiiiiiii
23. jún 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka opytaj sa ho ako by on reagoval keby bol na tvojom mieste....chlapi si to nevedia predstavit ake to je byt cely den doma s malym drobcom, ktory place a niekedy ani spat nechce...si myslia ze ake lazo plazo...ked bude Tobi vacsi, ze uz bude papat aj ine ako mliecko tak by som schvalne nechala mm doma sameho s nim...nech sa postara...Tobi jeden den prezije a tvoj manzel si vyskusa na vlastnej kozi co to je
@olifcek šak vy priberate jedna radosť nam tu Olivka pred očami sa guľatí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@olifcek, no ak je anemicka tak by si mohla zacat so zeleninkou a maskom :wink: stadial si deti lepsie spracuju zelezo ako z materskeho mliecka :wink:

@garonka pohladam na nete, co mam ja..ok? vydrz
23. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ktora zelenina ma najviac zeleza? a asi predsa len i hovadzi vyvar zacnem davat, tam je veeela zeleza
23. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jasne, že by sa zo strachu a neviem čoho poskladal, veď len keď sme doma tak už na mňa kričííí že Tobi hento, Tobi tamto :confused:
a tss materska dovolenka? by som ani nepovedala
najviac ma dorazilo, že som sa mu vyhražala že odídem s Tobim het a on, že aj tak nemam kam ísť ale mobilom si zaslužil do tej hlavy :sweat_smile:
@blumka oukeeeeej nech kupime taky poharik
@olifcek podla mna spenat ale ten nedavaj hned prvy...zacni tak ako sa odporuca, zemiak, mrkva, masko a uz tam mas kus zeleza :wink:

@garonka.. http://www.avent.sk/products/kuzelny-hrncek-200-ml-magic-cup1/
23. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja mam taku knihu o prikmoch pre detičky
ex švagrova ju kupila a nevarila z nej nič :sweat_smile:
23. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a môžeme taky poharik aj keď sme kojení ?
23. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten poharik z linku ale nema rucky

@blumka oki, idem studovat, co si nam poslala, mm mi to vytlacil v pracicke x;o)))

aj lekarka dala pokyny a aj nejake dve knizky...je velmi mila, zlata i jej sestricka , olivke dala pusu na celo, ked tak moc plakala , uzasna sestricka, len ma dorazili tym odberom krvicky
23. jún 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy toho naskrabete... mne sa vilko tak dos... ze az... a potom nestiham... teraz tu kvaka pod hrazdickou...

zuci, mala sa ti ako krasne dviha... ale to mate o mesiac viac, tak sa nestresujem... :sweat_smile: garon, Vilko este len nohy objavuje... este ma ale daleko k puse... zasa mrnci... fuha, co ma teraz... musim ist... :sunglasses:
23. jún 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek rucky sa daju dokupit to je vymenitelna cast aj naustky sa daju dokupit...ked napr. budes vymienat tvrdy za makky kupis len naustok ne cely poharik
http://www.avent.sk/products/kuzelny-hrncek-200-ml-s-drzadlami-magic-cup/

@garonka praveze ano...tento hrncek ti kojenie nepokazi, je to prechod medzi kojenim a normalnym pitim... :wink:

juli sa mi budi kazdych 10 min..som ju dala z balkona dnu lebo by mi ju odfuklo ale asi jej to vadi ze je tu take ticho... :sweat_smile:
23. jún 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj viem, ze je to vymenitelne x;)
23. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, dosla mi vonavkaaaaaaaaaaaaaaaa, uuuzasna to vona, normalne som na nu nezabudla a to som jumala davnejsie xO)
23. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a ako sa ma brasko?
23. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka zatial nevim.musim volat poobede
23. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze sa babu neda ublizit odberom krvicky z hlavky :pensive:
23. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok