• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka je to na prve prikrmy....
23. jún 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no .len ak tam nie je slamka tak nemoze len tahat...nepojde jej nic
23. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tak to je cudne... :confused: ak to je tazke tak tomu nerozumiem, ved babo by si malo vediet poharik chytit same...
a tiez naco tam je tazitko...tie prve pohariky su netecuce...netreba sa bat rozliatia :confused:
23. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to od 5 mesiacov...ma to 3 nastavenia toku a je to ergonomicke a nevyleje sa nic...len je to trochu tazsie ...bola som to chytit tak nie j eto az tak tazke ale je tam tazitko dolu....
23. jún 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak akoze sranda ze lyzicka je od 0+ a tanier od 3+
23. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, aj ja by som to skusila nechat odmocit a potom opatrne zobrat. Alebo este olejom potriet.

rivatha, diky, vyzera to zaujimavo, musim vyskusat :slight_smile: No nam z pohanky robievala babka kasu, ale to bolo daaavno, uz aj vyse 20r, no a potom som to davala do prikrmov, kedze ryzu Adelka dlho nechcela jest (teraz ju miluje, ale nemozem ju casto davat, lebo zapeka ju z nej).
Davala som to ako krupky do polievky, ako kasicku zmiesanu so zeleninkou a/alebo maskom. Tiez je potom dobre aj pseno robit, malej to chutilo a da sa to robit na slano aj na sladko (to myslim nie s cukrom, ale s ovocim). No ved ked budu mat na to vek, hodim sem nejake napady :slight_smile:

Petrik vonku zaspal, tak som ho preniesla do postele a ja konecne obedujem a objednavam Adelke nejake knihy a prisivam mm gombiky na koseli.
23. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik skusila som olej i vodicku a pomalilinky som to davala dolu a uz je to dolu a vlasky na mieste, uff...ale dakiiii
23. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ved uvidis...mozno ta Viki prekvapi a v pohode si to chyti :wink: inac je to velmi pekne..krasny dizajt..my mame Prima Pappa stolicku doma
23. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja este nemam kupenu misticku na prikrmy, lyziciek par mam od MAM. Musim pozhanat. A aj nejake male skladovacie nadobky, ak by som cosi chcela mrazit. Ale najlepsie asi cerstve bude :slight_smile:
23. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik Super napady, aj pohanku som videla na sladko recepty. Potom tu budeme ako receptarik, ked budu deticky papat take uz :slight_smile: Veru aj pseno chcem skusit uvarit.
23. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dik inak to prima pappa neni znacka to znamena ze prvy prikrm :wink: toto je dizajn guzzini velmi zname v taliansku a urobili s mister baby tuto liniu a super je ta lyzicka ze sa da zatvorit a ten tanier sa prilepi a nehybe :wink:
ja rozmyslam este o nejakej prenosnej ked budeme chodit na dovcu...

inak uz treti den mame rezim ze o 13.30 zaspime do 15.00 a potom okolo 17.00
23. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dobry napad je, uz to tu @maculik spominala, uvarit naraz viac maska a dat zamrazit do nadobiek na lad :wink: a potom len jednu dve kocky hodit do polievocky :wink:
23. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dat urobit dve salky...s tymito fotkami
23. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana no vidis a ja som si myslela ze to je znacka, ked to mame na stolicke :wink:
@olifcek, dobra volba tie fotky su krasne :wink:
@zucana Super ti spinka. Aspon si vies aj ty den zariadit. My doobeda ustalene uz dame hodku dve, aj na prechadzke polhodku, ale inak hocikedy da polhodinovku po pape, necakane, hocijako :sweat_smile:
23. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a to rozmixovat???
a ked si uvarim aj prikrmy mozem do mrazaku a potom rozmrazovat z poharikov?a mozem napr.urobit jeden den a dat do chladnicky a dat aj druhy???
tu vlavo este kusok orezem, nech tam nie je ten valcek
@zucana zuci, myslis prenosnu stolicku? Lebo to vacsinou v hoteloch mavaju, teda ja mam skusenost, ze doteraz vsade mali, kde sme boli. a ak predsa chces kupit, tak je dobre take to sedadlo, co sa pripne o stol, je to skladne a lahke, netreba trepat celu stolicku.
ja dam olivke zajtra mrkvicku teda....len uvarim a popucim, jo?
23. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja som napr.nemixovala to masko, len som normalne nakrajala male kusky, vtlacila do toho zasobnika a zamrazila. A potom, ked ho uvaris, tak uz je na Tebe, ci ho mixnes alebo len na drobunko pokrajas.

a prikrmy mozes mrazit, len najprv vyskusaj, ci ich bude Viki jest. Ale nepridavaj tam mliecko, to potom az do uz pripraveneho na papanie, teda ak budes pridavat. A jeden den v chladnice moze byt, tiez som tak robila, ze mala 2dni to iste.
23. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek olif, a cez co ides dat tie hrnceky spravit? Ja rozmyslam, ze mm na meniny, ma v juli.
23. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ano potom rozmixovat alebo rozpucit vidlickou a masko nadrobno pokrajat..uvidis co bude VIki akceptovat :wink:
@olifcek, kvapku olivoveho oleja do toho...aby sa mali v com vitaminky rozpustit :wink: a ked jej nebude smakovat pristriekaj mliecko :wink:
23. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka smakovat budeeeee, oliv bude papac riadny x;o)))

odkedy som jej dala par krat z vyzivky, uz nemozem kludne jest, vsetko chce, hehe...dovtedy len vsetko chytala a sledovala ma, teraz uz i mlaska, akoby to papala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko fakt netreba mixovat? my nemame mixer, tak neviem, ci kupovat....
23. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik babce...tak 3 dni ma jest to iste tak na treti den jej kusok zamrazim :wink:
23. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek netreba, staci nadrobunko pokrajat. ak by to nechcela, tak to sprav ako ked sa robi pecienka do plnky - nozikom akoby tak smykat po doske, neviem to opisat... ale da sa to krajat nadrobunko, takze mixer kvoli tomu urcite nemusis kupovat :slight_smile:

dokelu, ja si tu vypisujem a gombiky su stale neprisite :sweat_smile:
23. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok