Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
24. jún 2010

@svetlankat 😀 krasa...

som zvedava, kedy u nas... blumi, aj my slintame a k tomu zujeme vsetko, co pod ruky pride... 😅

svetlankat
24. jún 2010

@blumka presne to robila Miska, vsetko si zurivo pchala do pusy, neslintala vobec, ale ja mam skor pocit, ze ona tie slinky polika, lebo ich sem tam vyzvracka. No a nechcela vobec papat. Malis em aj teplotku 37,3 pri druhom a 37,1 pri prvom

olifcek
24. jún 2010

@laxity kludne ibalgin

svetlankat
24. jún 2010

@svetlankat a este sme boli velmi podrazdeny

svetlankat
24. jún 2010

ja debil pisem sama sebe to bolo pre blumku

svetlankat
24. jún 2010

Blumi a zacervenale sme vobec nemali, u nas krasne v dasienkach vidno, ako zubky zostupuju, uz nam zostupuju aj vrchne ale este maju tak 5mm rezervu na prerezanie.

blumka
24. jún 2010

@svetlankat teplotu nema, cez den je trosku nervnejsia ako inokedy, noci mame stale take divne, ze ja uz neviem ci to je pre nu normalne alebo to mam niecomu inemu pripisovat..
dnes som ju 4x prezliekala a to mala podbradniky, lenze tak slinta ze premoci aj podbradnik...a podbradniky miniem 4-5 denne 🤐
ona mi menej papala minuly tyzden, teraz uz je zasa na tom svojmm traicnom jedeni...

blumka
24. jún 2010

@svetlankat a to ako vyzera ked zostupuju zubky? sa pytam jak dilino ale pri terezke som neregistrovala nieco taketo..proste sme zuby vzdy nasli uz von 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
24. jún 2010

@blumka akoby si videla cely zubok ale je dnu v dasne, ked si pozries poriadne dasienko, az dnu v puse, ked trosku stiahnes peru, tak tie zubky krasne vidno, Ked sa bude dat odfotime,

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
24. jún 2010

@rivatha tie kopceky to je normalne to tam stale bolo...

svetlankat
24. jún 2010

@blumka a vobec sa nepytas ako dilino, kludne ked budem vediet odpoviem
@rivatha my sme mali kopceky tesne pred prerezanim, ale vsimli sme si to az pri druhom zubku, kedze sme to dasienko viac sledovali

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
24. jún 2010

@rivatha zatial sa to da vydrzat, ale ked uz budu vrchne tak dufam ze mi neodhryzne bradavku 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
24. jún 2010

@rivatha drzime, my mame este hodku, my chodime spinkat okolo osmej

olifcek
24. jún 2010

@svetlankat my az o 22:00...teda o 21:45, bo o 22:00 je uz oliv nervna a ked ideme skor, tak sa chce hrat, hehe

blumka
24. jún 2010

@svetlankat a predtym tie kopceky tam neboli? mne sa zda ze to tam ma juli stale...alebo zeby nie?

blumka
24. jún 2010

u nas sa zacina kupat..najprv mala potom velka 😀

olifcek
24. jún 2010

@blumka mozno sa o inych kopcekoch bavite 😀

svetlankat
24. jún 2010

@blumka to neviem, ale myslim ze nie,mm tvrdi ze tam neboli, pri druhom zubku urcite nie, lebo ten sme uz sledovali, objavil sa kopcek, vcera mala teplotku a pchala do pusy uplne vsetko a v noci sa nam prerezal, kopcek mala tak dva dni, ale uz sme videli ako presvita zubcek

svetlankat
24. jún 2010

@olifcek 😀

olifcek
24. jún 2010

@svetlankat inak riadne mini zuubky, he he...davajte jej mokru plienocku hryyyzt, nech s ich cisti x;o)

garonka
24. jún 2010

@olifcek haloooooooo drahy volal s jednym s teplarni a že pustia večer ta som zvedava, a na zachode taku kosu mame 🙄

blumka
24. jún 2010

@olifcek tak uz asi ine kopceky v ustach nemaju, ne? kukni ty olivke ci ma, na spodnom dasne tam ako su jednotky male kopceky 😉
no ja som zvedava keby nam vyjde prvy zub..terezke vysiel az 15.10 na jej meniny 😀

dorotka2
24. jún 2010

ahojte babenky, pripajam sa k debatam, am Viki narodenu 17.2.2010 😉

laxity
24. jún 2010

@dorotka2 vitaj 😀

jaja32
24. jún 2010

...uff, Natálke som merala teplotu po očkovaní a po odčítaní mala 37,5 st. (to bolo v zadočku) a v podpazuší len 36,8 st. Čomu mám veriť? Už spinká, bola dnes veľmi zlatá. Teraz má ruky studené ako žaba ale ostatné má teplučké. Dúfam, že to horšie nebude.
@laxity .....tie šatky som jej skúšala, keď bolo ešte horúco. Inak ja mám s obliekaním malej obrovské problémy.... vždy si myslím, že je málo oblečená.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre