Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
25. jún 2010

@svetlankat aj tebe vsetko naj naj k narodeninkam nech ta tvoje sidielko poslucha 🙂

svetlankat
25. jún 2010

@katina2209 dakujem

blumka
25. jún 2010

@svetlankat vsetko najlepsie 😉
no ja som napr. terezku na nocnik neposadzovala vobec a ked som to urobila prvykrat 6x za den sa pocikala do gati a od druheho dna ani raz, sem tam sa stane nehoda ked sa pri hre zabudne alebo nestihne dobehnut..ale odvtedy napr. do plienky necikala ani cez spanie, v noci uz vobec nie.. a to som ju dala na nocnik prvykrat za ucelom oducenia v roku a 10 mesiacoch 😉

svetlankat
25. jún 2010

@blumka dakujem

maminnka
25. jún 2010

@katina2209 ň

Kati, odpisem, ale nestiham vsetko tak rychlo, ako by osm si predstavovala, prepac :(

zoska
25. jún 2010

Ahpjte,
my sme mali supeeer noc...mala spala 12 hodin a boli len 2 papania 😵
teraz zasa hajka, len nas trapia sopliky, vytahujeme vysavacom a aj ich vygrcne obcas ☹
vcera som jej konecne pozrela aj spodne dasna, no uz pekne vidiet ze sa tacia zubky, uvidime ako dlho potrva kym sa prerežu, hore zatial nieje dobre vidiet....

@olifcek vsetko naj Olivke, posielame pusinku a vela vela zdravíčka
@lolka @svetlankat happy birthday 😵

idem baby dožehlit, pobalit, este chcem sprchnut...no nestííííham, okolo 13.00 chceme vyrazit smer BA
neviem ci budem mat net...tak vám želám krásny víkend, nech detičky posluchaju 😉

blumka
25. jún 2010

@zoska super, dockala si sa 😉

jaja32
25. jún 2010

Tak som Vás konečne dočítala, takmer po 6 týždňoch sme mali nepokojnú noc, asi to očkovanie. Teplotu máme tak 37,3st, ale to nie je tak hrozné.
@blumka krásne si všetko vyjadrila až sa mi slzičky tisli do očí a mne povedal pediater, že som úzkostlivá, keď sa mi niečo nezdalo s Natálkou. Už sa ho radšej ani nič nepýtam. Nie raz som si poplakala pri malej, čo mi bolo všetko ľúto, ale to určite všetky mamičky robia. Ja patrím medzi tie citlivejšie, možno to bude aj vekom.

My ešte nejavíme záujem o nožičky a ani sa nám nechce veľmi pretáčať na bruško len na bok. Dúfam, že som nič nezanedbala.

Všetky videá, ktoré ste nám ukázali, sú krásne 🙂

jaja32
25. jún 2010

A všetko najlepšie všetkým oslávencom 🙂

jaja32
25. jún 2010

@svetlankat krásny darček 🙂
@zucana malá je šikuľka 🙂

zucana
25. jún 2010

bre ranko
@svetli a Lolka vsetko naj naj k narodkam a olif vsetko naj naj k meninkam
my noc ok rano pol hodky kecanie a potom este spanok do 10.19
no ja idem balit a vcera SME vybrali sportovu verziu len sa mi zda uzka Ale neva pak dam foto

blumka
25. jún 2010

@jaja32 neboj, kazde babo ma svoj cas. Natalka sa mozno pretoci, zdvihne ritku a rovno ti odstvornozkuje 😀
no ja som niekedy az prehnane uzkostliva, no ale nic sa z tym neda robit, som taka povaha

olifcek
25. jún 2010

dakujemeeee k meninkaaaam

@svetlankat @lolka vsetko najlepsie k narodkaaaam

fakt skvela parta sme tu x;o))

inak...sli sme v manduce....najprv k pediatricke po vysledky....lekarka cosi mala, tak soms a zatial sestricky opytala, co potrebujem, ked chcem od 01.08. ist k inej pediatricke, ci treba vymenny listok, tak ze jo...

paq sme sli na kardio...prisli sme skor o 20minut. a to i napriek tomu, ze sme bludili, hehe x;o)) najprv nas vzali na natocenie EKG, oliv sa rozplakala, tak, ze nech jej dam prso, vedela, ze kojim, lebo ked nas zavolala dnu Oliv papala, lebo v cakarni zacala plackat....my totiz takto rano este lezime a papame x;O) takze dala som jej prso, a hned bolo tisko, natocilo sa ekg....potom sme sli do inych dveri ku dr. kardiologicke....bola uchvatna! t lekarka...opat sme sa kojili, tak povedala, nech ju neodpajam, ze nema rada ked deticky placu,ze ona uz 30rokov robi tuto pracu, ze ma sluch vycviceny, tak popocuvala olivku, i brusko chytila, oliv papala a pozerala, hehe x;o)))

srdiecko je oki x;O) ale este mame selestik, no len 1.5mm, co je udajne super...a, ze to sa urcite strati, niektore deticky vraj potrebuju 3 mesiace, ine rik, ci tri...ale, ze ju to nijak neohrozuje, ani v nicom bnebrani, vo vyvoji, ci v operacii, ze nech sa nebojim...aj mi krasne nakreslil, ako selestik vznikol, a ze to ma skoro kazde dieta, ze len niektory kardio to nepocuje, a tak o tom ani rodicia nevedia, ze tam selest je, alebo uz len bol. teda, ked je taky malicky..ze keby uz bol 1cm, ze to je uz ina diagnoza, ale ze oliv je uplne ok, sa tesim

aj mi povedala, ze ma olivka krasne mladu maminku, ze iste nema surodencov, hehehe...kto vie kolko si myslela, ze mam x;oDDD ale odvtedy sa citim krajsiie a mladsie, chi chi...selest je v stadiu uzatvarania sa...x;o))

ked som davala oliv do manduci, tak lekarka, ze toto tak nema rada, ze i fyzioterapeutka to neuznava, ktorej sa to pytla...

olifcek
25. jún 2010

a kazda lekarka olivke gratulovala k meninaaam 😉

blumka
25. jún 2010

@olifcek a si sa nespytala preco to nema rada? moja pediatricka je toho zastanca 😉

olifcek
25. jún 2010

@blumka lebo, z eje tam dieta schulene dopredu...a ja, ze ale toto je ergonomicky....tak, ze ona sa nevyzna, ale, ze to neuznava, ale ze je to len je nazor...ze ani tie, nazorne ukazala, ja, ze satky? a ona, ze jooo, tie, ze to tiez nerada vidi...x;o)) ale uzasna je to lekarka...velmi mila a fakt pozorna k detickam x;o)
a na kontrolu srdiecka ideme v roku olivky...ze len kontrola...a ja, ze jasneee x;O)

blumka
25. jún 2010

@olifcek no zaujimavy nazor od lekarky..lebo sak praveze to je dobre ze je schulene a ze je dopredu 😉 ale mne sa tiez napr. stalo na novorodeneckom ked mala juli 6. tyzdnov a mala som ju na sebe lebo spinkala a bola tak stocena akokeby bola v satke tak prisla ku mne sestricka, a vravi, ze joj, to tak neni dobre, to ju musite otocit aby videla a vystriet 🙄 a vzala mi ju a oprela o svoj chrbat a vystrela jak keby zjedla pravitko..mala zacala trepat rukami a nohami lebo nevedela co sa s nou robi....
podla mna je to smutne ze prave ti ludia ktori by mali studovat take novinky a mali by ist s dobou tak jednoducho sa drzia tych staruch veci, ktore mnohokrat nie su dobre...
moja kamoska fyzioterapeutka naopak hovori ze to je dobre..ze aj oni v sanatoriu maju rozne satky a "stolicky" v ktorych je babo do klbka a schulene 😉 sama povedala ze dieta v takomto veku ma len lezat alebo byt do "gulicky" 😉

olifcek
25. jún 2010

@blumka ona je kardio a len svoj nazor povedala...ze sa boji, ze tie deticky potom padaju moc dopredu 😉

blumka
25. jún 2010

@olifcek ja chapem, len vies ake to je...lekarka povedala 😉

blumka
25. jún 2010

no, idem konecne na alergo...drzte mi palce nech mi konecne niekto pomoze 😉

olifcek
25. jún 2010

@blumka neva x;o) ona upozornila, ze je to len jej pohlad x;o) a jej kamosky fyzioterapeutky, nooo 😵

lenica81
25. jún 2010

caute koceny... uz od rana priebezne docitavam, ale az teraz mozem... teda asi len na chvilku, bo ten Viliam je dnes akysi umrncany... 😎

olif, oliv, loli a sveti... vsetko naj... a gratulujem aj k dobrym vysledkom u kardio...

zuci, mala ma aky dlhy jazycek... 😀 zlatunka...

u nas noc celkom ok... az na to, ze zaspal pred pol desiatou, potom az okolo 3/4 na 2 bol hore, ale po pape zaspal a potom okolo 5tej nas zobudil, ako produkoval... 😀 a uz sme medzitym 2x spinkali... 😉

matesl
25. jún 2010

ahojte babulky,

tak dnesna noc konecne normal, papali sme az o 1 a potom o 4 a potom o nejakej pol 7 a pospal do 8 😉
a teraz zas drieme tak rychlo zehlim 🙂

Olivke seeecko najlepsie k meninkam a vam babulky, Svetlanka a Lolka kraaaasne narodeninky 😵

lenica81
25. jún 2010

inak kosicanky, mam kamosku co chodi k varadymu a je barzo spokojna... asi zavisi od pripadu... 😅

olifcek
25. jún 2010

@lenica81 on nie je zly, len kus poplaseny a podla mna lekar navyse...v nasom pripade...

lenica81
25. jún 2010

@olifcek aha, oki... 😉

som sa objednala na utorok ku kadernicke... 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
25. jún 2010

ahojte kocky, ja uz nevladzem, Petrik vobec nechce spat a vacsinu doobedia premrncal a preplakal, len chvilocku vydrzal sam, to som akurat vyvesala rannu pracku a dala novu. Az pred pol hodkou som ranajkovala, rano som stihla len jogurt.
Uz som skusala aj manducu, aj vonku v kociku, aj prso, ale nic nezabera... Mna hrozne boli hlava a oci z tych 2 takmer prebdenych noci, bordel je tu, lebo som stihla akurat povysavat, aj to mi do toho reval. ☹ Teraz som musela poslat mame nejake peniaze, tak som zapla pc a nakukla aj sem, ale uz aj koncim, lebo ten plac sa neda pocuvat.. 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre