• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha fuuha, nie veru, som nevedela, ze take vobec je...
25. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ani my velmi este nie. To pride, ani sa nenazdame. Ako dneska s tym palcekom nozickovym v puse :dizzy_face:
25. jún 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Oki, to nic, skusim zistit a dam info potom. Nechcem kradnut foto, by som aj ukazala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*Cosi
25. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jeeeej, to je ake mile....ale fakt potrebne? nestacia obyc?
25. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek No ja neviem, toto len umyjes a je pokoj. Ostatne treba prat a flaky od mrkvy a podobne nejdu moc dole.
Aj tu su pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=8463&category_id=89&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
25. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes...tak vysledok..okrem alergie na byliny, travy a dreviny sa mi pridruzili roztoce a perie...a ja ze preco v noci smoklim, ked spim na paperovom vankusi :sweat_smile: ale uz mam lieky a predpisane vakciny super bude...uff

olif, podbradnik si kup aspon jeden taky plastovy ci gumeny, to len po pape umyjes, do dalsej papy uschne a mas pokoj :wink:

jo a uz neporovnavaj :wink: ja som si teraz nedavno pozrela tabulky, ze co by mala vediet Terezka...tak recovo je daleko za 2,5 rocnymi detmi a pohybovo niekde na dvoch rokoch :wink: v jednom vynika a druhe jej velmi nejde :wink:
25. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz sme taky podbradnicek vyfasovali... od mojej maminy...

blumi, no nezavidim ti... v zime aj mne puchol nos v spalni, ale teraz, klop klop, chvalabohu preslo...

oliv, co ste mali oblecene v manduci... chcem ist nieco vybavit a nechce sa mi trepat s kociarom...
25. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ak si chces kupit manducu a nevie ci ti mala v nej bude, pozri na www.nosime.sk tam ti za urcity poplatoj pozicaju manducu alebo ergo a ked sa ti nebude pacit jednoducho vratis :wink:
@lenica81 ja mam doma 3 take podbradniky a terezka si len rozkazuje ktory chce :grinning: ale su fakt na nezaplatenie
25. jún 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a pecen mame okiiii...@latvia, ktora je lekarkou sa mi na to kukla a dala aj vysvetlenie a link, kde su hodnoty pre detickyyyyy, jaaaj, aj mi poradila vytlacit, nech ukazem az bude treba....stastna som

tu je link na hodnoty krvicky u deticiek...

http://www.klinickabiochemia.sk/?menu=odbinfo&menu2=ref_hod_deti
25. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek suuupeeeeeeeeeeer
25. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka oki, tak kupim, ale je to babu pohodlne? saq to lacnejsie nez normal podbradnik

@lenica81 ako teplo mate?
25. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka som stastna, ze tu mame ochotne lekarky a navyse, co sa vyznaju!
25. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek myslim, ze dieta to neriesi absolutne ci ma taky alebo taky podbradnik :wink:
@olifcek vdaka za kona, ne ;) mne latvia pomohla pri cisarskom :slight_smile:
@blumka ci to nereze napr. :wink:

a jo...alergia..nic moc...budes to mat tazke od jari po jesen, fnuk
25. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek teplomer ukazuje nejakych 18-19... ale pofukuje vetrik chladnejsi... ci staci len dlhy overalik a ciapocka a na nozicky capacky... :confused:
25. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 my mame dnes tak, mali sme oplovacky na rozopinanie, kvoli vysetreniam x;o), teplaciky, podkolienky, mikinku, ciapocku s dierkami...takze staci co chces dat x;o)
25. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nereze, nie je to uplne na krk :wink:
budem chodit na dlhodobe vakcinacie, resp. si to budem davat sama doma...raz som to uz mala a mala som roky pokoj :wink:
25. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky, Petrik spal od pol1 do 3 s jednym papanim v polospanku o 1. Konecne ma trosku oddychnutu naladu a aj maminu :sunglasses:
ale volali z jasli, ze Adelka ma horucku, tak ju mm o pol3 priviezol, mala 38,8, dali sme nurofen a uz 25min buva. dufam, ze nebude chora... :frowning2:
25. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik a kedy vy vlastne letite? snad to adel hned prejde....
my sme boli v obchode este v sportaku :wink:
a inak tu je teplo ze 30 stupnov....
25. jún 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka super ďakujem, už som pozrela a zatiaľ všetko požičané
25. jún 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotkyb
25. jún 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana super, vy už v športovom sa vozíte :slight_smile: ja stále váham či už je čas, alebo nie. Natálka sa už takmer nevprace do hlbokého. Snáď už zmeníme vaničku.
25. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana az o tyzden v pondelok, takze casu dost. Este v stredu ide na 2r prevent.prehliadku a PEtrik na preockovanie.
Ja len dufam, ze to nie je nieco vazne, lebo ako naschval v piatok poobede to prislo, ked uz ani dr neordinuje.
idu jej dolne ocne, mozno aj z toho, alebo som rozmyslala, ci nedostala upal, ved je hadam aj 27st, &j vcera bolo. Ale v skolke maju na dvore tien a nebyvaju dlho vonku na slnku. Tak neviem...

A to sme zajtra chceli ist do parku (ma byt cely vikend okolo 27-28st) a aj kupit koleso a pod.veci na dovcu, no ak bude mat teplotu, nemozeme s nou chodit po slnku.

Aspon ze buvinka, spanok lieci, aj si oddychne... take mala licka cervene, chudiatko. :unamused: Pritom vcera aj dnes rano sa spravala uplne normalne.
25. jún 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik tak nech to adel rychlo prejde... a nova foto, ze...

my uz sme spat, nic sme nevybavili, chyba systemu... :angry: tak este raz musim ist... este aj kropit zacalo... a olif, sme sa spotili jak mysi... :sweat_smile: to uz do tej manduci neviem co obleciem... nieco lanove by sa zislo... a este mi v nej zaspal, tak som ho vyklopila do postielky... tak aspon chvilu hadam pospinka... :pensive: lebo vonku na vsetko cumel a olizoval manducu samo... mnam...
25. jún 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 opalovacky len daj a ponozky x;o)

inak baby...mne sa nedari olivku dat do manduce aby pekne videla...vzdy nam zavadzaju remienka, co robim zle? pritom mam uplne dotiahnuty pas a aj remene x;o((( zeby sme boli kratke? ma cca 58-60cm

tu este nemam dotianute ramena ako sme s mm zistili, ale i ked dotiahnem, nie je to o moc lepsie...musim drzat popruhy aby videla x;o((((
25. jún 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok