• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek ale nepochopim, že som mu i na papierik napisala, magicky hrnček Avent a on pytal čarovny, bože
26. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AKOZE..OLIV NA MNE HAJA UZ OD 19TEJ... :confused:
26. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Tak konecne uz obaja drobci spia, pre zmenu dnes Petrik zaspal uz kratko po 8 (sa mu necudujem, ved spal len 2x po pol hodke :unamused: a Adelka buntosila do 22,15, vobec nechcela ist spat. Teplotu mala o pol7, to sa akurat po hodke zobudila, dali sme sirup a odvtedy nic, tak uvidime na polnoc, ci bude. Ale je chora, lebo skoro nic nepapa, len par piskot, kusok hrianky a ani mliecko nechcela, a to je uz co povedat...

Dnes bolo uplne horuco, skoda, mohla sa kupkat vo vani na balkone a takto musela trcat dnu. Petrik bol dobrucky cely den, len nespal...

@garonka, pristane Ti novy uces, super to mas :slight_smile:

s tym petrzlenom sa cudujem, lebo ja som doteraz vsade citala, ze sa moze davat od cca 7-8mes, normalne uvareny a k mrkve alebo k masku, ved to je sladucke, ked sa uvari a nie je to alergen.. tak neviem.

no nic, idem buvat, dobru nocku,drzte palce, nech je noc lepsia, nez vcera (tzn.bez horucok) a zajtra nakuknem :slight_smile:
26. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@olifcek, ne, prevarenu z vodovodu :wink:
.... hmmm, aj ja chcem lepšiu postavu :frowning2:
@blumka ja davam tu Lucku čo netreba prevarať ale vraj mi vodar, ktoreho mam doma trepol, že zdravšia je voda z vodovodu ta si mam vyberať hm :sweat_smile:
26. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ked pises, ze miesto flasky sa moze pouzit na mliecko ten avent poharik - myslis, ze to mozem skusit, aj ked kojim? Lebo Petik nechce z flase pit a rada by som niekedy isla napr.na manikuru alebo tak a mm nechce s nim ostat sam, ak by nahodou pytal papat. Lebo jemu sice raz papal z flase, ked som bola u kadernicky, ale pred 3t, ked tu bola moja mama a bola som znovu u kader., tak jej z flase vobec nechcel.

(nedalo mi a docitavala som, aj tak pc ostava zapnuty, lebo mm sleduje futbal :wink:
26. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik ďakujeeeeeeeeem :wink: aj sa citim ako žena konečne :slight_smile:

my sme dnes spinkali len 45 min zo celeho dňa :rolling_eyes:
26. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik naustok neohrozuje kojenie x;o)))

a drzim prsty, ay noc bola ok
26. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif super, diky :slight_smile:
garon, tak ma tesi, ze nie sme sami, kto tak malo spi. Ale trosku som z toho smutna, keby aspon 2-3h spal..
dobru nocku uz naozaj :grinning:
26. jún 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik si tu esteeeeee?
26. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan, mm na pohotovosti ale už ho beru dnu do kresla, Tobi haja al sa mrvi, a skusim zaspať aj ja :sunglasses:

dobru nockuuuuuuuuuu :slight_smile:
26. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúúú nocku všetkým... aj keď sa mi ešte nechce spať.... , ale čo tu zas budem sama písmenkovať :sunglasses:
26. jún 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a ja caakam, kym sa oliv zobudi, paq zubky a spolu do hajan...
26. jún 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik, tak tak, naustok neohrozi kojenie :wink:
dobru setkym
26. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ....a nezobudí sa ti, keď spinká na tebe a ty píšeš?
26. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ete tu visim som šupla foto do albumiku, mm pisal, ži ide domov bo sa boji, tak to nie už keď sa tam trepal nech vydrží :rolling_eyes:
ale nejak sa mi nechce spať no idem
26. jún 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dobruuuu

@jaja32 ee, fungujeme takdenne uz par mesiacov x;o)))
@garonka jj videla som fotoooo
26. jún 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky skusala z vas niektora kyslu kapustu? Ja by som si dala halusky s nou. Ci radsej ani vobec este neskusat? predsa len kysle.
26. jún 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prilozte fotku toho hrnceka, aby som vedela o com rozpravate, ze kupim
26. jún 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ked ja tu som, tak nikto nikde, sama tu tukam, a ked odidem, vsetky ste tu :grinning:

@selyma http://www.maderna.sk/images/catalog-fullsize/avent-farebne-flase-2.jpg

@garonka Tvoj muz dobry kupe teda :grinning: Chlapi sa nezapru :grinning: No a aka herecka si ty :wink: Pekny strih. Ja by som tiez obcas nejaky novy strih brala, no ja mam dlllhe hnede vlnite alebo aj kucerave vlasky, takze tam sa ucesy navymyslat velmi nedaju :sweat_smile: Obcas ich poriadne precesem a trosku sa vystru, tot asi fsjo. Nosim teraz vela zapnute, lebo David mi ich trha, zuje, vsetko mozne :grinning: A davam farebny samponik pre lesk. Teraz mam horku cokoladu :dizzy_face:

Hmm, a ten petrzlen... Som myslela, ze to je cosi ako mrkva a nie nic vynimocne, ze az po roku :confused: Inak mam velmi rada, ked sa upecie spolu so zemiackami, je to pochutka. Neverila som, ze petrzlen chuti tak fajnovo a sladucko, kym som neochutnala :sweat_smile: Poznala som len uvareny z polievky a ten som pokladala za nejedly, len na vyvarenie :sweat_smile:

No idem ja. Som sa zdrzala dneska, lebo David uz bol hladosko akosi skoro, tak som trielila zo sprchy, plackaal, a potom cuckal hadam aj tristvrte hodku. Sladke snicky babatkam aj nam ostatnym :dizzy_face:
27. jún 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka *kupec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoooooooooooo

spinkali sme pekne a ete hajame zaspali sme o deviatej a o stvrtej sme papali ale tak hodinu sme sa rehotali a džavotali kym sme zaspali naspäť :sweat_smile:

Tobimu je stale do smiechu ako na mňa pozrie, to mam brať že som smiešna či to je len radosť, že ma vidí :sweat_smile:

@rivatha že čarovny :grinning: popletie stale všetko aj keď na papierik pekne napišem čo ma kupiť :grinning:
a ty si čo o polnoci nehajala? :sweat_smile:

z pohotovosti prišiel mm o pol tretej rano, sedel tam od deviatej, uboleny lebo mu nejakou špiralou čistil zub, mňa až triaslo že špirala :rolling_eyes:

dnes nam zas fajne vyšlo počko, už od včera hlasili pekne dnes dokonca letny deň a aha, vetrisko jedno nie a nie ustať :angry: :angry: :angry:

chcem teplooooooooooooooo opaľovačky čakaju v skrini a leto nikde
27. jún 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu bola prva :sweat_smile: všetky ete hajate :wink:
27. jún 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem :slight_smile:

garon veľká kočena :slight_smile:

my ideme práve na veľkú prechádzku, tak malú obliekam aby jej bolo fajne....na nervy, tiež by som najradšej vytiahla opaľovačky :slight_smile:
27. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranicko :slight_smile:

@garonka No ja som sla pred 23 do sprchy a ze pojdem do postele pomaly, lenze David sa prave vtedy zobudil na papanie, akosi skoro, tak som dlho krmila, a potom sa mi hned nechcelo spat :confused: Ale som nahnevana, musim chodievat skor minimalne teraz, ked David furt buntosi. Zasa sme sa o 5 pokakali fenomenalne, az na chrbatik :rolling_eyes: Komentovala som to cele a mm sa prevratil na druhy bok, vravim cely sa pokakal a on ze no a co. No som skoro odpadla :angry: Potom som mu povedala, co povedal a on ze si myslel, ze je rano, ked uz bolo svetlo, a nevidel, ze to tak vela sa mu podarilo. Tak sa potom ospravedlnoval, ze mi nepomohol. No ale to uzasne nevhodne no a co mu budem musiet vratit :grinning: Inak je David akysi nervozny, menej spi, kurnik a to nas maju zajtra ockovat :unamused: Mame snuru blbych dni my :frowning2:
27. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Aku velku? Na celodennu priam? :slight_smile:

Veru baby, tych par dni pekelnych, to bolo asi cele leto :grinning: Tu v ZA sa inak ukazuje pekny den zatial tusim :dizzy_face:
27. jún 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha my sme kakanie presunuli na ôsmu hodinu rano kedy ocko nieje doma ale vikend ho nechame spať, takže cesta do umyvadla je skôr moja a Tobiho :grinning:
u svokry sa v kupeľni bal neviem prečo, ona tam ma take obrovske zrkadlo, že dobreže aj členky si nevidieť a maly bol v tom zrkadle strateny tak plakal :sweat_smile:

teraz je pri ockovi, jasnačka napapany a ten ušiak si ho dal na brucho tak na chrbatik a čo pogrcal sa poriadne, na sedačku a mm ani nehovorím :grinning: neda si povedať aby sa s nim normalne hral
27. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ďakujeeeeeeeem :grinning:

u vas nefuka? tu je neskutočne vetrisko :angry:
27. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Presne tak si ho dava aj mm :sweat_smile: My sme v noci takto kvalitne nekakavali, to posledne 3 dni dolajdal az po usi v spravnom case :grinning:, polnoci, o 4 a dnes o 5. To uz bolo svetlo, tak chvilu aj buntosil s ocinkom, ked sa prebral :sweat_smile: Mozno sa to aj nam posunie, dufam :sweat_smile:
A jo umyvadlo, to je tiez moja domena :grinning: Neutieram obruskami, vzdy umyjem, ked sa da, pokakanca maleho :grinning: Ocinko zasa kupe vecer, akosi to ani nezamiename, lebo David potom place poriadne, asi si uz zvykol na nase hmaty :grinning:
27. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok