Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
garonka
26. jún 2010
@olifcek ale nepochopim, že som mu i na papierik napisala, magicky hrnček Avent a on pytal čarovny, bože
olifcek
26. jún 2010
AKOZE..OLIV NA MNE HAJA UZ OD 19TEJ... =-)
maculik
26. jún 2010
ahojte 🙂
Tak konecne uz obaja drobci spia, pre zmenu dnes Petrik zaspal uz kratko po 8 (sa mu necudujem, ved spal len 2x po pol hodke :-| a Adelka buntosila do 22,15, vobec nechcela ist spat. Teplotu mala o pol7, to sa akurat po hodke zobudila, dali sme sirup a odvtedy nic, tak uvidime na polnoc, ci bude. Ale je chora, lebo skoro nic nepapa, len par piskot, kusok hrianky a ani mliecko nechcela, a to je uz co povedat...

Dnes bolo uplne horuco, skoda, mohla sa kupkat vo vani na balkone a takto musela trcat dnu. Petrik bol dobrucky cely den, len nespal...

@garonka, pristane Ti novy uces, super to mas 🙂

s tym petrzlenom sa cudujem, lebo ja som doteraz vsade citala, ze sa moze davat od cca 7-8mes, normalne uvareny a k mrkve alebo k masku, ved to je sladucke, ked sa uvari a nie je to alergen.. tak neviem.

no nic, idem buvat, dobru nocku,drzte palce, nech je noc lepsia, nez vcera (tzn.bez horucok) a zajtra nakuknem 🙂
blumka
26. jún 2010
@garonka 😃 😃 😃 😃 😃
@olifcek, ne, prevarenu z vodovodu 😉
jaja32
26. jún 2010
.... hmmm, aj ja chcem lepšiu postavu 😞
garonka
26. jún 2010
@blumka ja davam tu Lucku čo netreba prevarať ale vraj mi vodar, ktoreho mam doma trepol, že zdravšia je voda z vodovodu ta si mam vyberať hm :-N
maculik
26. jún 2010
@blumka ked pises, ze miesto flasky sa moze pouzit na mliecko ten avent poharik - myslis, ze to mozem skusit, aj ked kojim? Lebo Petik nechce z flase pit a rada by som niekedy isla napr.na manikuru alebo tak a mm nechce s nim ostat sam, ak by nahodou pytal papat. Lebo jemu sice raz papal z flase, ked som bola u kadernicky, ale pred 3t, ked tu bola moja mama a bola som znovu u kader., tak jej z flase vobec nechcel.

(nedalo mi a docitavala som, aj tak pc ostava zapnuty, lebo mm sleduje futbal 😉
garonka
26. jún 2010
@maculik ďakujeeeeeeeeem 😉 aj sa citim ako žena konečne 🙂

my sme dnes spinkali len 45 min zo celeho dňa 8-(
olifcek
26. jún 2010
@maculik naustok neohrozuje kojenie x;o)))

a drzim prsty, ay noc bola ok
maculik
26. jún 2010
olif super, diky 🙂
garon, tak ma tesi, ze nie sme sami, kto tak malo spi. Ale trosku som z toho smutna, keby aspon 2-3h spal..
dobru nocku uz naozaj 😃
olifcek
26. jún 2010
@maculik si tu esteeeeee?
garonka
26. jún 2010
idem ja do hajan, mm na pohotovosti ale už ho beru dnu do kresla, Tobi haja al sa mrvi, a skusim zaspať aj ja 😎

dobru nockuuuuuuuuuu 🙂
jaja32
26. jún 2010
dobrúúúú nocku všetkým... aj keď sa mi ešte nechce spať.... , ale čo tu zas budem sama písmenkovať 😎
olifcek
26. jún 2010
@garonka a ja caakam, kym sa oliv zobudi, paq zubky a spolu do hajan...
blumka
26. jún 2010
@maculik, tak tak, naustok neohrozi kojenie 😉
dobru setkym
jaja32
26. jún 2010
@olifcek ....a nezobudí sa ti, keď spinká na tebe a ty píšeš?
garonka
26. jún 2010
@olifcek ete tu visim som šupla foto do albumiku, mm pisal, ži ide domov bo sa boji, tak to nie už keď sa tam trepal nech vydrží 8-(
ale nejak sa mi nechce spať no idem
olifcek
26. jún 2010
@blumka dobruuuu

@jaja32 ee, fungujeme takdenne uz par mesiacov x;o)))
@garonka jj videla som fotoooo
selyma
26. jún 2010
babky skusala z vas niektora kyslu kapustu? Ja by som si dala halusky s nou. Ci radsej ani vobec este neskusat? predsa len kysle.
selyma
26. jún 2010
prilozte fotku toho hrnceka, aby som vedela o com rozpravate, ze kupim
rivatha
26. jún 2010
Tak ked ja tu som, tak nikto nikde, sama tu tukam, a ked odidem, vsetky ste tu 😃

@selyma http://www.maderna.sk/images/catalog-fullsize/a...

@garonka Tvoj muz dobry kupe teda 😃 Chlapi sa nezapru 😃 No a aka herecka si ty 😉 Pekny strih. Ja by som tiez obcas nejaky novy strih brala, no ja mam dlllhe hnede vlnite alebo aj kucerave vlasky, takze tam sa ucesy navymyslat velmi nedaju :-N Obcas ich poriadne precesem a trosku sa vystru, tot asi fsjo. Nosim teraz vela zapnute, lebo David mi ich trha, zuje, vsetko mozne 😃 A davam farebny samponik pre lesk. Teraz mam horku cokoladu x-)

Hmm, a ten petrzlen... Som myslela, ze to je cosi ako mrkva a nie nic vynimocne, ze az po roku =-) Inak mam velmi rada, ked sa upecie spolu so zemiackami, je to pochutka. Neverila som, ze petrzlen chuti tak fajnovo a sladucko, kym som neochutnala :-N Poznala som len uvareny z polievky a ten som pokladala za nejedly, len na vyvarenie :-N

No idem ja. Som sa zdrzala dneska, lebo David uz bol hladosko akosi skoro, tak som trielila zo sprchy, plackaal, a potom cuckal hadam aj tristvrte hodku. Sladke snicky babatkam aj nam ostatnym x-)
rivatha
26. jún 2010
@garonka *kupec :-p
garonka
27. jún 2010
dobre rankoooooooooooo

spinkali sme pekne a ete hajame zaspali sme o deviatej a o stvrtej sme papali ale tak hodinu sme sa rehotali a džavotali kym sme zaspali naspäť :-N

Tobimu je stale do smiechu ako na mňa pozrie, to mam brať že som smiešna či to je len radosť, že ma vidí :-N

@rivatha že čarovny 😃 popletie stale všetko aj keď na papierik pekne napišem čo ma kupiť 😃
a ty si čo o polnoci nehajala? :-N

z pohotovosti prišiel mm o pol tretej rano, sedel tam od deviatej, uboleny lebo mu nejakou špiralou čistil zub, mňa až triaslo že špirala 8-(

dnes nam zas fajne vyšlo počko, už od včera hlasili pekne dnes dokonca letny deň a aha, vetrisko jedno nie a nie ustať ]-( ]-( ]-(

chcem teplooooooooooooooo opaľovačky čakaju v skrini a leto nikde
garonka
27. jún 2010
ja som tu bola prva :-N všetky ete hajate 😉
laxity
27. jún 2010
dobré ránko prajem 🙂

garon veľká kočena 🙂

my ideme práve na veľkú prechádzku, tak malú obliekam aby jej bolo fajne....na nervy, tiež by som najradšej vytiahla opaľovačky 🙂
rivatha
27. jún 2010
Dobre ranicko 🙂

@garonka No ja som sla pred 23 do sprchy a ze pojdem do postele pomaly, lenze David sa prave vtedy zobudil na papanie, akosi skoro, tak som dlho krmila, a potom sa mi hned nechcelo spat =-) Ale som nahnevana, musim chodievat skor minimalne teraz, ked David furt buntosi. Zasa sme sa o 5 pokakali fenomenalne, az na chrbatik 8-( Komentovala som to cele a mm sa prevratil na druhy bok, vravim cely sa pokakal a on ze no a co. No som skoro odpadla ]-( Potom som mu povedala, co povedal a on ze si myslel, ze je rano, ked uz bolo svetlo, a nevidel, ze to tak vela sa mu podarilo. Tak sa potom ospravedlnoval, ze mi nepomohol. No ale to uzasne nevhodne no a co mu budem musiet vratit 😃 Inak je David akysi nervozny, menej spi, kurnik a to nas maju zajtra ockovat :-| Mame snuru blbych dni my 😞
rivatha
27. jún 2010
@laxity Aku velku? Na celodennu priam? 🙂

Veru baby, tych par dni pekelnych, to bolo asi cele leto 😃 Tu v ZA sa inak ukazuje pekny den zatial tusim x-)
garonka
27. jún 2010
@rivatha my sme kakanie presunuli na ôsmu hodinu rano kedy ocko nieje doma ale vikend ho nechame spať, takže cesta do umyvadla je skôr moja a Tobiho 😃
u svokry sa v kupeľni bal neviem prečo, ona tam ma take obrovske zrkadlo, že dobreže aj členky si nevidieť a maly bol v tom zrkadle strateny tak plakal :-N

teraz je pri ockovi, jasnačka napapany a ten ušiak si ho dal na brucho tak na chrbatik a čo pogrcal sa poriadne, na sedačku a mm ani nehovorím 😃 neda si povedať aby sa s nim normalne hral
garonka
27. jún 2010
@laxity ďakujeeeeeeeem 😃

u vas nefuka? tu je neskutočne vetrisko ]-(
rivatha
27. jún 2010
@garonka Presne tak si ho dava aj mm :-N My sme v noci takto kvalitne nekakavali, to posledne 3 dni dolajdal az po usi v spravnom case 😃, polnoci, o 4 a dnes o 5. To uz bolo svetlo, tak chvilu aj buntosil s ocinkom, ked sa prebral :-N Mozno sa to aj nam posunie, dufam :-N
A jo umyvadlo, to je tiez moja domena 😃 Neutieram obruskami, vzdy umyjem, ked sa da, pokakanca maleho 😃 Ocinko zasa kupe vecer, akosi to ani nezamiename, lebo David potom place poriadne, asi si uz zvykol na nase hmaty 😃