• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maculik prajem pokojnu nocku
27. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek idem aj ja hajat, pekne sny vsetkym. zajtra docitam. My sa este malo nahlas chychoceme ale uz nam to tiez ide,
27. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat bru nocku x;o)

pomalicky uz aj my ideme do hajan....zajtra bude divny den..
27. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik jojo ja viem, že máme ešte čas...ono to príde vtedy, kedy to má :wink:

@olifcek a je pri vedomí? tak snáď to bude už len lepšie a lepšie...
27. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooj :slight_smile:
tak my už sme doma :wink: bolo super, počasie vyšlo krásne, promenada pri Dunaji je super a nakupili sme si lno vecí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@garonka pekny uces :wink:
@olifcek dik za linky, len ten druhy uz bol predany.. ale si zlata ze na mna myslis :dizzy_face:

aaaa stretla som sa s hajdy jej mm, asi polhodku sme pokecali, zlatá baba a Branko je nááádherny chlapcek...na Nelka im ukazla ako vie grcat a potom zaspala :grinning:
27. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a este sa pochvalim ze Nelinka celu cestu do BA aj naspat prespala, a u svagrovcov bola zlata, vobec neplakala a vela spinkala v kociku vonku...proste to zvladla super, bola lepsia ako doma :grinning: :sweat_smile:
27. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska tak Nelka bola poslušná a koľko vám trvala cesta? Bo nám 5 hodín a Natálka moc nebola spokojná :frowning2: , málo spala, dvakrát kakala....
27. jún 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa Juli ked neico chce, tak zacne kricat, ale teda poviem, vam, este som tak nepocula dieta kricat..prekrici aj Terezku aj mna s mm...kazdy kto u nas bol a pocul ju kricat, len vyvaloval oci, ze ako vie to pohodove dieta jacat :grinning: ale najlepsie je ze ona sa pri tom nezlosti ale sa zacne potom smiat...a najvacsi usmev samozrejme nahodi ked sa na jej kricanie niekto ozve :grinning:
ja to raz nakamerujem :sweat_smile:
idem spinkat, vcera sme sli spat o pol jednej, o tristvrte sa zobudila juli, do pol druhej som ju mala na rukach a potom sa zobudila uz o pol piatej a o siedmej :unamused: dufam,ze bude spat lepsie dnes :rolling_eyes: :sweat_smile:
27. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babky za tu odpoved ohladom kyslej kapusty, ale zabudla som dotaz, ze pocas tehotenstva ma bolelo z nej brucho, takze asi by som nemala, co?
27. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som tu...chcea som vyhrat toto pre krsniatko x;o)

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2253932
27. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz idem do hajan, oliv vola, docitam z mobilu
27. jún 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma myslím si, že len treba vyskúšať a uvidíš, veď si nedaj na prvýkrát veľa :wink:
27. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma ked robi zle Tebe, bude i malickej zrejme x;o(((

brat je v umelom spanku...ale ked ZA NIM PRIDE JEHO NASTAVAJUCA A POHLADKA HO, ALEBO ZACNE PLAKAT, zvysi sa mu tlkot srdiecka...x;o) takze vniiima urcite
27. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nechsa drzi bracek
27. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ahojte, ako tak chodim po tom konovi, je tu strasne vela tem, ale nadabila som na temu umele mlieka, len tak zo zvedavosti som si precitala par sprav...no som zhorzena :pensive:
27. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mam 1 otazku ako sa daju dat fotky tu do temy medzi riadky co piseme? :wink:
27. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 keď si dáš pridaj odpoveď , tak pod rámikom máš Pridaj fotky k príspevku a pridáš :wink:
27. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 no nádhera, tuším sa budem inšpirovať :slight_smile:, tá s tými uterákmi je krásnučká :wink:
27. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krasne....
27. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je este zopar co som pre Vás vybrala...
27. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 to ste boli teraz niekedy? V nejakom štúdiu pozerám, asi to bolo aj drahé nie? Ale máte krásnu spomienku :slight_smile: . Ja mám sestru, ktorú to baví a ona rada fotí Natáločku, tak snáď nejaké umelecké foto porobí :grinning:
27. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano laxity teraz sme boli nedavno, v jednom studiu u fotografky...ale bolo to narocne pre malu, bola uz k.o na konci dokopy je tych fotiek asi cca 300
27. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 fúha tak to máte veľa fotiek, tak to stálo za to :wink: a verím, že to bolo pre malú náročné...
27. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 jéééj no krása je to modelka :wink:
27. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte baby hlasim z dovci je tu uzasne a super pocko ani nie horuco viki vobec nespi Ale je dobra a musime spat v manzelskej lebo tu dali tu cestovnu so sietou a nechce tam spat a Zoe sa vybera
inak garo. Si fakt supis ostrihana ;)
27. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzili sme mat s malou pamiatku ked je este malicka, lebo ten cas tak rychle leti....
27. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
@lucia411 nádherná foto, fakt skvelé, malinká je úžasná. Aj mm sympatický, no krásna ste rodinka.
@olifcek krásne rifličky a braček nech sa drží, zatiaľ to zvláda úžasne.
28. jún 2010 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana super, ze mate krasne pocasie, u nas je o nicom, tak si to pekne uzite. @garonka krasny uces
28. jún 2010 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok