• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ste mi tu chybali :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no keby on chodil na prechadzkyyyyy :grinning: ale zlate to je :grinning:
@garonka :grinning: :grinning: to je super. ...no a taká mrkvička na balkóne :grinning: ....či nie? Máš pravdu, ešte sme aj zlé...
@jaja32 Mnam buchticky, pridem k vam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musim spravit aj ja, ked na to ukecam mm, ze je to zdrave :grinning: Zlepsovak je aj z vianocky a zaliat pudincekom, ale ja mam najradsej cerstvo upecene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 no u nas takisto tak podobne aj keď väčšinou varí drahy ale naposledy som varila ja, ale nedalo sa Tobi tak vystrajal, že som ostala šokovana :rolling_eyes:
môj synovec ľubi take sladke veci ryžovy nakyp, dukatove buchtičky a hlavne palacinky, tych sa nepreje ani za svet
30. jún 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka To aj ty nam. Ja som mala abstak, dlhsie som tu tiez nebola :grinning:
Chapem, nas ocko poklada za prechadzku aj cestu k rodicom alebo do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Take prechadzky 1-2-3 hodinove, ako robim ja, to vola tura :grinning: Dufam, ze tu nechodi citat :grinning:
30. jún 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 šak som rozmyšľala, že sa raz naštvem dlažbu z balkona vyhodím a zasadim si mrkvu, petržlen, zemiaky a aj baklažany lebo tie ľubim :grinning:
ale svokra sa ide so mnou porovnavať keď ja byvam v panelaku :unamused:
@rivatha jéééj, vianočka... ešteže si tu :slight_smile: mňa by to nenapadlo a ja som rýchlo ráno aj s Natálkou trielila do pekárne... ináč to je dobre mať pekáreň blízko domu :slight_smile: , všetko tam majú lacnejšie a ešte aj vyrábajú také úžasné kilové štrúdle, ktoré zmrazené predávajú...už len upiecť a tiež aj pagáčiky a rôzne iné dobôrtky...už len nechať rozmraziť a upiecť... a že dedina :grinning: :grinning:
@rivatha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naš ocko radšej prechadzky na balkone :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale malokedy vezme maleho a ide vonku väčšinou ideme obaja alebo k mojej mamine, ja idem na logy fogy s maminou a on si lebedí na gauči, že od nas oddychuje :dizzy_face:
no to je takisto prechadzka do obchodu nie? :grinning:
30. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka nezabudni na jahôdky :grinning: :grinning: ....no ja nemám svokru, stačí aj svokor :unamused:
@rivatha no, ešteže ten môj nevie heslo na koníka.....už by bol rozvod :confused:
30. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Mnam, palacinky robil mm v sobotu, sme si dali do nosa. Ja som stihla len cesto spravit, potom som krmila bejby. My varievame vacsinou spolu vecer na dalsie 2 dni, no posledne dni zle David zaspava, tak som to poistila, nech nestresujem pri uspavani, co ma este caka.
30. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 :grinning: Moj vie moj nick. A to uz len staci pogooglit na googli ci konovi a mas to :zipper_mouth:
30. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 nerob chuťkyyyyyyy :angry: :grinning:
ja tu nemam pekareň len same krčmy, herne a cigansky obchod Bala :rolling_eyes:
aaaaaaaaaale tu je aj Delikateso a včera som si kupila talianske sušienky drahe jak fras že 5 € ale drahy o tom nevie :sweat_smile:
30. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha môj nevie a k počítaču sa dostane len doma a to tu mám dozor :grinning:
30. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 aj maliny mňam a jahody by bola dobra vec alebo zasadim hrozno mame mreže na balkone tak by sa nam pekne ťahalo no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

30. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja som tu automaticky prihlasena tak hadam tu nesnori keď ho ohovaram :grinning:
30. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :grinning: :grinning: :grinning: nám už len hrozno chýba....to ostatné máme :slight_smile: ....neboj, my na každom rohu máme krčmu alebo ako sa to hovorí na hornom a dolnom konci, v strede a ešte na každej svetovej strane :grinning: :grinning: po dve
30. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mňam ja cesto na palacinky neviem :sweat_smile: najlepšie robi maminaaaaaa a ja ich ľubim posypane grankom alebo plnene pudingom a jahôdkami mňam

i my tak varíme na 2 dni ale ak mam žrací deň tak občas zostane
30. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Sa bavim... Sam ho zobral raz nachvilu a vratil sa cely zmozeny, ze ide rovno do sprchy :grinning: A s tou maminou a gaucom, to takmer jak u nas :grinning: Akurat to oddychu od nas, to ja poviem miesto neho. No a k tomu este momentalne mava futbal a bieleho rusa. A ja kojim a furt si len liznut mozem :angry: :grinning:
30. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mňa škole naučili cesto...že liter mlieka, a pol kila polohrubej múky, trošku soli, vajíčko a kúštik cukru... a je to. Mamina dáva pol litra mlieka a pol vody najlepšie minerálnej :slight_smile: a trošku oleja
30. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 :grinning: :grinning: :grinning: vravim mm, že či nezasadíme hrozno a on, či nechcem radšej fazuľu :grinning:
30. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam palacinky...mi chute robite? :grinning: :grinning: asi v piatok spravim..alebo pockam na maminu, dojdu na vikend..sa tesiiiiim

@jaja32 my ked ideme k nasim, tak maju deti obrovsku cestovnu tasku a my s mm maly kufrik :grinning: a to uz vela veci ma terezka tam, aby som zbytocne nenosila hore dole...juli este nie, lebo rychlo rastie :wink:
30. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Ze krcmy a ciganske obchody :grinning:
30. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha môj ešte sám na prechádzke nebol....veď nemá 4 ruky...dve na tlačenie kočíka a dve na nosenie Natálky :slight_smile: , ale nesťažujem si...veľmi mi pomáha
30. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 recept som opisala :dizzy_face: mamina dava hladku muku a viem, že sačok vanilkoveho cukru ale ona to robí všetko od oka a ja take palacinky neurobím take fajne vlačne

@rivatha no naš ocko aj doma je taky zmoreny on zas ma Tobiho len na blaznovstva :slight_smile:
30. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ta nie? obchod Bala len pre ciganov neviem tam nakupiť par veci tam maju a tesko mame ďalekoooooooooo
30. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to vieš, my tu varíme o sto dvesto :grinning: ...juj, ale aj ja by som si dala, ale ten môj chlap, že zákusok aj pak, najskôr mäso
30. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 S tou mineralkou su chutnejsie? Ja robim od oka, niekedy dohustujem este alebo riedim priebezne :grinning: Ale v sobotu sa mi podarilo na prvy sup :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mali sme s jahodkami, coko, dzemik, slahacka. Boze, dala by som si :zipper_mouth:
30. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Ved aj mne pomaha, nemozem sa stazovat, to je hlavne :dizzy_face: To len z kocikovanie si z neho robim obcas zartiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak prechadzky si dokazem aj sama s drobcom vychutnat, aj tak je cez tyzden v praci. A casto idem s mamcou alebo nejakou "kocikovou kamoskou" :slight_smile:
30. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha sú ľahšie a kyprejšie, mamina robila v školskej kuchyni a tam jej to poradila kuchárka
@garonka keď mám vanilkový cukor, tak ten dám...chutnejšie sú :slight_smile: a vajíčko nedávam celé, len žĺtok, s bielkom sú tvrdšie
30. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok