Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
1. júl 2010

..tak my už spinkáme 2 hodiny....v postieľke...čo budeme robiť v noci....... 🙂

jaja32
1. júl 2010

...tak si tu idem chvíľu trpieť samomluvou...veď celý víkend tu nebudem 😉
@blumka my všade chodíme s podbradníkom... ale samu ju nemôžem nechať, lebo podbradník má hneď v ústach 😒 nemáme toľko vecičiek, tak sa istíme 🙂 prestala som kupovať, zistila som, že kopec vecí ešte nemala na sebe... väčšinou som na ne zabudla a Natálka medzitým vyrástla...no čo už

olifcek
1. júl 2010

@jaja32 my rastieme pomalicky, hehe...56 je nam uz len disney opalovacky dobra, inak uz 62 vsetko...x;o))

matesl
1. júl 2010

ahojte, nie je sanca vas docitat...ale Olivku mam precitanu

maly je hrotzny uz neviem co s nim, spal mi dnes tak 1 hodku a potom este 20 min a uz nevie co so sebou a ja neviem co s nim, hrame sa je nervozny, papat ee len trosku, vonku v kociku ee pod hrazdickou ee...tak uz fakt neviem a nosit uz nevladzem...ked ma nenecha v noci spat 😅

baby ja uz mam -3 kg od povodnej vahy, on ma za chvilu uplne znici 😔

uz mu mm dnes rano povedal, ze ked to pojde dalej bude polosirota..alebo uplna sirota 😅

blumka
1. júl 2010

mna prave vytocil sused 😠 boli sme vonku, reku ze terezka sa pohra na piesku a ja uspim juli v kociari vonku...spala mi az 4 minuty co on prisiel a zacal na nas vrestat cez plot...do toho zacala jacat terezka a ked som jej hovorila ze nech prestane lebo pojdeme okamzite domov spustila este viac...tak sme sli domov..juli samozrejme vyspata a terezkka ryciaca ako tur...tak som ju nechala sa vyrevat vnutri a ja som sa snazila juli uspat na balkone...uz spi asi 8 minut...som zvedava dokedy 🙄

olifcek
1. júl 2010

jake fajneee http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2279352

@matesl a ja nie a nie schudnuuut

@blumka

blumka
1. júl 2010

@olifcek este spi 😉

blumka
1. júl 2010

😀 a uz je hore 😀

olifcek
1. júl 2010

@blumka nooo super, ako sa to v priebehu 5 minut zmenilo, he he

olifcek
1. júl 2010

toto oliv pisala tatkovui, he he

...........................,,,,,,,,,, asssssxxxxwq,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, K K

maculik
1. júl 2010

ahojte 🙂
my sme dosli z vonku, boli sme na ihrisku, Petrik spal pol hodku a Adelka sa hrala na piesku a na auticku sa vozila a smykala a pod. Lenze bolo tam asi 5 alebo kolko Arabiek, zahalenych v tych haboch, tak porozkladane aj po hojdackach aj vsade a ich decka tam robili bordel, aj Adelku strkali zo smykalky, taki drzi chalani, musela som ich normalne okriknut, co ich matky nezajem. Nie som rasistka alebo co, ale neznasam matky, co nevedia napomenut decka, ked robia cudzim zle...

Adelku som nechala bez plienky, od pol3 necikala, tak som ju doma davala, nic, vonku som sa jej pytala, nic a nakoniec ked som jej dala dzusik, tak sa vycikala na chodnik 😀 POtom sa nechcela prezliect, som ju tam nahanala, az som musela zavelit, ze ideme domov, potom sa nasilu dala prezliect.

VOnku je uplne neznesitelne, ale nastastie cele ihrisko je v chladku, len cesta tam a domov je umorna.

olif, pekne ste to nakoniec zvladli, klobuk dolu, a super, ze si si nenechala nanutit nazor sestriciek, ved ty sa poznas najlepsie, aj Olivku.

@matesl fuha, tak to riadne chudnes 😒 Este mate noci take tazke? Takyto den sme mali nedavno, vsehovsudy maly spal 1h10min a vecer od unavy nevedel zaspat.. 😒

tatiana1985
1. júl 2010

ahojte mamicky, tak sa hlasim ako som slubila...
boli sme dnes na poradni, Nelusik ma 5660g a 62,5cm 🙂
vraj je dlha a nemusi mat kazde dietatko "faldiky" 🙂
a od zajtra zaciname na obed s mrkvickou 😉 😉 supeeer 🙂

olifcek
1. júl 2010

@zoska ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa asi nemaaas

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2268370

dorotka2
1. júl 2010

@tatiana1985 ved to je super, podla mna to nie je malo, keby mala aj Viki o pol kila menej, nevadilo by mi nosit lahsie babatko, aspon by vecer menej krize boleli. 🙂 A preco tak skoro zacinas prikrmy? Nekojis?

tatiana1985
1. júl 2010

@dorotka2 🙂 😉
len kojila som prve 2mesiace...po 2mesiacoch sme s dr.prisli na to, ze uz jej moje mliecko nestaci, tak odvtedy cely den vlastne kojim a na veceru o 8 davam nutrilon... 🙂
ja som Nelku brala ako "kojenu" 🙂 , som myslela ze zacneme az po 5.mesiaci, prip.v 6....ale tak..asi nie 😖 🙂

garonka
1. júl 2010

čafte sme domaaaaaaaaa

auto umyte, ja nasrdena zobudili mi Tobiho ako hajal v kočíku

tak sa okupeme, napapame a prídem tu naspäť 😵

olifcek
1. júl 2010

@garonka gariiiiiiiiiiiiiiiiiii, teraz prisiel mm i s obalkou zo schraaaanky, akoze kokooooooos,ja som to chcela, ale kvoli cene som si ro rozmyslelaaaaa, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeee

baby, mame toto, ale v krasne zelenej farbeee
http://www.lunna.sk/components/com_virtuemart/s...

gari a to co za vecicky na obalke? ja ich odlepim a nalepim na wc na zadnu stenu, to je skoda nevyuziiiit 😵

@jaja32 Tebe moc dakujem za opalovacky, pacia sa mi omnoho viac nez tie, co mame...asi i preto, ze je to darovaneeeeeee....

jaaaaj, hned ma hlava prestala boliet..

garonka
1. júl 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a ja reku, že pošta nedošla, že som šupla do inej schranky a vravím mm nech ideme ešte raz ku vam či som dobre hodila, tak kukal na mňa ako na nemehlo 😅

ale došlaaaaa, ta to mate preto aby si Oliv tatka stražila 😀 😀 😀 😀

take nalepky ja mam tiež na wecku polepene, to som ich kupovala v tesku lebo ja som zavislak na take čačky mačky 😅

blumka
1. júl 2010

@tatiana1985 nechcem spochybnovat co povedala tvoja lekarka ale vobec nemusis zacat v 4. mesiaci....juli je na UM od 2.mesiaca a s prikrmami zacneme az 19.7 to bude mat 5,5 mesiaca...neli o noc neprichadza, praveze sa cudujem lekarke ze ti to poradila, ved z tvojho mliecka ma vsetko co potrebuje, ta jedna davka um z nej nerobi nekojen dieta...ale rozhodni sa ako sama chces 😉

olifcek
1. júl 2010

@garonka tam take maju??? paraaaada...mm siel este kupit ventilatory a ja na to zabudlaaa...myslela som, ze az jutre pojde....kupil dva v baumaxe pri hypraku...

olifcek
1. júl 2010

@garonka bodynko je uchvatne a veeelmi sa mi pacilo ked sme ich kukaliiiiiiiiii, juj, ci radost maaam, dakujemeee

matesl
1. júl 2010

babulky,

pozdravuje vas LAXI, uz to ma za sebou, hlas nestratila a je OK, malinka vraj papa zo striekacky a tiez je spokojna 🙂

matesl
1. júl 2010

@olifcek tesim sa ze ste v poriadku, malinka je frajerka ako to zvladla, moc sa tesim ze to uz mate za sebou 😎

matesl
1. júl 2010

@maculik juj no veru mame, ae tuto noc som spala hned vedla neho, a sa mi zda, ze sa tak nebudil a ak hej bola som hned tam, cucol a zaspal...takze som nevstavala, len asi ked som menila strany 😅 ale uz som ani nekukala hodiny kolko je hodin...ved je to jedno, este viac som nevyspata potom...
...no a dni...mane zvacsa tak ze 2 dni ok a den rozhodeny, ale teraz je uz 2 dni umrnkany...ale asi z tepla a grckal zas tak kyselina isto...cely vecer mi tu hadzal sable, ale take ako uz davno nie....le uz spime 🙂

jaja32
1. júl 2010

...strašný večer a uspávanie sme mali. Natálka spala do pol piatej, tak sme posunuli kúpanie a papala o pol ôsmej... no chcela som aby papala, ale bola taká unavená, že len vrešťala a nakoniec mi zjedla 60 ml a zaspala... no som zvedavá, kedy sa zobudí... ja som to vedela.... zas nám odpadlo jedno spanie a takto to dopadlo 😒

lenica81
1. júl 2010

joj, pridavam odpoved a padla mi siet... 😠 tak este raz...

som rada z laxi a malej jahodky... 😵

ja tiez padim, ale este dam nejake foto... z dneska...

jaja32
1. júl 2010

máte doma samočistiacu žehličku...., lebo ja mám a samo sa mi vyčistila na Natálkine nové opaľovačky 🙄 skoro ma šľak trafil....ešteže mi to lanza oprala, ináč by vás tu bolo o jednu menej

jaja32
1. júl 2010

....a zas trpím samomluvou 🙂 , no ale aj žehlím popritom

blumka
1. júl 2010

my sme si s mm vymenili uspavania...ja som uz uspala tete a on ma Juli 😉 zmena je zivot 😀 😅

jaja32
1. júl 2010

@blumka kedy ti ju prinesie? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre