Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
3. júl 2010

@olifcek tak sa ti to podarilo... dakujem, teda ak si to nenechas pre surodenca... 😉

olifcek
3. júl 2010

@blumka KRASNY DNIK ZA Tebou veru x;o)

@lenica81 je to Tvoje, to je jasneeee...sranda, ze ja som od tej baby kupila 3 vecicky, hehe, cakam, kym sa ozve x;oD

lenica81
3. júl 2010

@olifcek ako sa dohodneme... mohla by som aj sestru k tebe po to poslat a doniesla by peniazky rovno... len musim zistit, ako robi, bo robi na smeny v nemocke... 😉 co povies... joj, dnes je na svadbe... 😀 takze cez tyzden, hm... napis mi IP adresu... a cena bude tych 6 ecok, vsak pravda... 😅

lenica81
3. júl 2010

@blumka aj Vilko niekedy take revy dava... ja by som rada, kebyze tu mam poblizku mamu alebo aspon svokru... 😀 alebo sestry... ja si to uzijem opat az doma a tiez ked pojdeme na tu dovcu, tam budu aj nasi aj svokrovci... ale buduci rok pojdeme s mm a Vilkom sami... to sa tesim este viac samo... 😀
takze si zatial neviem predstavit, ako to budem s 2 detmi zvladat... 😔

olifcek
3. júl 2010

@lenica81 Tvoja segra pracuje v nemocke? v ktorej? kde? x;o) v pohodenke, baba to bude posielat itak asi az v utorok, alebo v stredu, takze pohoda...a ano, 6.0 eur x;oD ciiiii? 😝 😝 😝 😀 😀

lenica81
3. júl 2010

@olifcek ale sak este to nemas, ja tapa... tak potom... 😎

olifcek
3. júl 2010

@lenica81 😀 😀

lenica81
3. júl 2010

@olifcek segra robi na urgentnom prijme v saci... 😕

olifcek
3. júl 2010

@lenica81 aaaa, asi to bude menej..vlastnew...uvidiiiim, kolko mi da postovne, oki? ked to vyjde na menej, alebo, ked bude postovne za vsetko 1,50 tak si to rozdelime x;o) moze byt? i ked to asi za menej neda, lebo ja som vydrazila 5 triciek, plus Tvoju supravicku..ale ved..nechame sa p rekvapit

olifcek
3. júl 2010

@lenica81 esteze tak 😉

blumka
3. júl 2010

baby, terezka si sadla do kociarika pre babiky a nahlas si vzdycha ze Joooj, chudiatko moje..a sa jej pytame ze kto je chudatko, tak ona ze JAAAA...tak sme sa smiali ze ju nikto nepolutuje tak sa musi sama
a citala nam rozpravku , natocila som si to na kameru, vecer to natiahnem na youtube... 😉

lenica81
3. júl 2010

@blumka 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
3. júl 2010

@blumka 😀 😀

zucana
3. júl 2010

cafte baby tak sme spat...bolo naozaj uzasne....
uz sedime samoska ze sa neposadime ale tak peknucko ked podopierame....a uz ideme aj dopredu po 4nozky je to take nie normalne ale ide...je to hrozne ako sa hadze a hybe a prekacuje lebo je za sekundu z jedneho konca postele na druhom.....musime kupit ohradku....
je tu hrozne ale hrozne teplo ale tak co uz....
a dala som foto na FB ale tu je par....
olif super ste to zvladli aj ked teda o tom potom co su to za ludia v tych nemockach a macu mali sme vsetko dokonca pol veci nepotrebovala.....to co si napisala.... 😉
no a docitat nehrozi iba som tak prebehla 😖

zucana
3. júl 2010

jjaaaj a som velmi smutna lebo som pribrala 2 kila.... 😔
viki 110 gramov....

maculik
3. júl 2010

blumi, tete ma ine hlasky, to si niekde zapisuj 😀

drobci uz spia, aj ked Petik by sa mal o chvilu zobudit na dopapanie, tak cakam so sprchou. Nakoniec posledna burka skoncila nieco po 6, tak sme boli na pol hodku von. Ale uz je zase neskutocne teplo a dusno, ako keby ani neprsalo.
Nemci vyhrali futbal, tak si viete predstavit, co to tu bolo, este ze nie sme v meste ale na dedine, lebo v Bonne to muselo byt riadne hlucne...

zuci, pozerala som uz fotky na FB, super ste sa mali a zlati ste vsetci spolu 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
3. júl 2010

dajt elink na fotky na FB...snad su volne dostupne, nielen pre prijatelov x;o)) foto @zucana samozrejme

laxity
3. júl 2010

@zucana no vidno, že ste sa mali parádne 🙂 , Vikinka je úžasná, vidno ako si vegetila 🙂 ...a v plavkách nemá chybu...som pozerala už na FB fotečky a v tom bielom širáčiku je nenormálna tú sem šupni nech vidia, tie čo nemajú FB 😕

@maculik tie búrky asi z toho brutálneho tepla nič iné sa ani čakať nedalo 😒

my sme sa vrátili práve z opekačky, boli sme tu u nás v Modre u kamaráta, konečne po 4 mesiacoch sme sa celá partia opäť stretli 🙂

prajem dobrú noc a zajtra krásny dník....my máme 1 výročie svadby 😵

olifcek
3. júl 2010

@loginka oliv krici na jednu hracku, ktora visi z hrazdicky, lebo ju dava do pusy, chce ju zuzlat a ta hracka si tam stale visi a nejde dolu...teraz s nou rozprava, vyska na nu, a ako dospelak, ktoremu sa cosi nepaci a vrci, tak i ona vrci na tu hracku 😀 neskutocne sa s nou teraz hada

laxity
3. júl 2010

@olifcek ak to nemá bloknuté, tak možno sa tam dostaneš 😉

laxity
3. júl 2010

@olifcek 😀 pomaly o desiatej večer, pekná zábavka 🙂

blumka
3. júl 2010

ludia, ja neviem ci Juli nejdu vsetky spodne zuby naraz ☹ take spuchnute ma cele spodne dasno..asi pojdu fakt za sebou, chudatko moje..to preto bola cely den taka nepokojna

laxity
3. júl 2010

@blumka tak Juli žeby bude druhá po Miške? Natálka tiež tak hryzie tie hryzátka, že až...dnes chmatla jednej kamarátke ruku a strašne ju začala cucať 😀 ...ešteže mala umyté ruky 😀

zucana
3. júl 2010

Baby dik za komplimentos
olif iba priatelia mozu....
Zajtra teda este nejake dam
viki sa doma nepaci revala o dusu teraz ne v postielke....a veru ani mne...

blumka
3. júl 2010

@laxity no ja neviem, ale niekedy sa zuby prerezavaju dost dlho..ale fakt netusim...toto je aj pre mna novinka..terezke sme zuby nasli 😅 len nech ju to dlho netrapi ☹

@zucana, krasne fotky...vidno ze ste sa mali dobre...a nadherny hotel 😉

zucana
3. júl 2010

My tiez nervni zo zubkov Ale dasna oki

laxity
3. júl 2010

@blumka u nás to trvá snáď už mesiac 😕 , dúfam, že ju to ozaj dlho trápiť nebude ☹

zucana
3. júl 2010

@blumka Dik ten hotel stal za tu jednu vyplatu...uzasne bolo boli SME aj v pise a vo florencii jednu noc tam bolo vnutrocele cierne a svetielkovalo na Morro tak si viete viki predstavit
a teraz tu obkukuje mreze na postielke co som dala....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre