Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
4. júl 2010

@olifcek no predstav si, že ideme svokrovcom k obedu 😀 , takže asi také máme výročie...som zvedavá čo dostanem od mm či sa zmôže aspoň na nejakú kyticu 😀 , keď na Deň matiek nič 😕

laxity
4. júl 2010

@olifcek ďakujem 😉

laxity
4. júl 2010

@olifcek a vy čo plánujete?

laxity
4. júl 2010

@garonka Tobi sa ti vie pekne otáčať v tej ohrádke? Mne sa to zdá úzke...bo ja keď malú dám do postieľky, tak ona je za 2 minuty otočená vertikálne a búcha si hlavičku, keď sa odráža nôžkami 😕

olifcek
4. júl 2010

@laxity nic na den matiek??? 😕 😕 no snad sa pochlapi a aspon cimsi malickym prekvapiiii

my asi pojdeme poobede za braskom...

olifcek
4. júl 2010

@laxity @garonka ma ohradku? a kde je vlastne?

olifcek
4. júl 2010

@zucana meningitida sa prenasa komarom? citam na nete o nej, ale nepisu nikde o komaroch

kusok...Tieto zárodky sa z človeka na človeka prenášajú kvapôčkovou infekciou, napr. nádchou alebo kašľom. Vo väčšine prípadov spôsobujú nekomplikovaný, neškodný zápal horných dýchacích ciest.

Čítajte viac: http://primar.sme.sk/c/4117232/bakterialny-zapa...

zucana
4. júl 2010

@laxity ako dopadla operacia nestiham docitat....
krasne vyrocie

@olifcek uz nebola podopreta....

inak ja som chcela ist za tymi kamoskami do jesola k moru ale je tam ta meningitida tak sa bojim....v najhorsom bych sla sama....ale nechce sa mi autom hodinu v tom teple...asi skor zajtra ked tak uvidim
takze dnes asi doma a potom do mesta....
idem urobit cigansku so zeleninou a ovocnu misu .....mali sme ist na dom svokrovci tam varia ale akoze fakt nemusim a v takom teple uz vonkoncom...
mi tak doslo zas luto vcera ked sme dosli tak hned za nami ze jej uz ste doma a malu tutuli mutuli a mne tak doslo ze moja mamca nas takto po dovci nemoze privitat....tak som bola zas smutna ze uz sme doma :( a poviem vam ze sme sa vobec nehadali na dovci uplna pohoda a uz vcera som mala pocit takeho napatia..... 😔

zucana
4. júl 2010

@olifcek su viacere meningitidy a ta virusova je horsia....
cakam na noviny ten chlapec bol vcera v nemocnici tak preto....
prave tie viralne formy mozu prenasat postipnutie hmyzom:
le forme virali sono in gran parte provocate da puntura di insetti (zanzare o flebotomi, detti anche pappataci); più raramente tramite alimenti

olifcek
4. júl 2010

@zucana neriskuj ani Ty...nechod...idem dalej o tom citat

zucana
4. júl 2010

bol prevezeny sem do padovy a uz je ok bola to viralna meningitida....tak asi fakt nepojdem...alebo?

blumka
4. júl 2010

ahojte..juli spala od pol osmej do pol dvanstej..asi dohana vcerajsok a noc...teraz uz jaci a rehoce sa ale tie dasna juj, ked to vidim az mna boli 😅 to sa tak rychlo neprereze, nevidno nic, len napuchnute ma

olifcek
4. júl 2010

@zucana ja bych nesla....

blumka
4. júl 2010
https://www.youtube.com/watch?v=RpO0TY3rc1w

Terezka cita rozpravku 😀 ak tam zacujete nieco ako Pakat to je napriklad 😀

lenica81
4. júl 2010

@blumka mala je bohovska... kde bolo tam bolo... 😀 😉 sikovnica... a julca uz ako vyska...

@zucana to napatie nie je bohvieco... to asi svokrin vplyv, ci... 😔

zucana
4. júl 2010

@lenica81 HEJ
po tom incidente mi je zle v jej pritomnosti....

olifcek
4. júl 2010

@zucana ja bych rada vedela, cim tak ublizila, grrrr...lebo, co Ta poznam...nebude to len taka nejaka prkotina, ale cosi fakt rozum zarazajuce....

@blumka TeTe jaka zlata...a Juli ako spokojne v pozadi :O)

zucana
4. júl 2010

@olifcek napisem ti do ip ale musim ist robit obed
mala ma novy program
vstavame o 9tej a potom od 11 do 12.30 spinkame a potom poobede

blumka
4. júl 2010

@zucana to az tak nedobre so svokrou? to muselo byt naozaj daco vazne 😕

no Tete sa nam akosi nachytala na rozpravky, mm jej vcera pred spanim musel rozpravat, mama jej citala z knizky..cusi a pocuva 😅

maculik
4. júl 2010

Ahojte 🙂
tak drobci spia, aj ked Petrik neviem dokedy, tak trosku docitavam 🙂
@zucana zuci, no radsej brat lieky nadarmo a nepouzit ich, ako zhanat niekedy vecer, ked maju drobci horucku 🙂 Ja vzdy radsej beriem a raz som veru pouzila (to este pri Adelke).

no veru aj mna by zaujimalo, co svokra vyviedla. Viem, ze si mala sem-tam take prihody s nou, ale zvycajne si to presla celkom v klude a aj si spominala, ze inak je ona dobra svokra. Toto asi muselo byt nieco vazne, ked si aj pisala, ze nechces, aby to vasi vedeli... 😕

a vraj je v Tal.hrozne horuco? Ze taka vlhka horucava? Lebo mm ako vcera cakal na letisku v Terste na odlet lietadla a bol aj vonku, tak vravel, ze nieco otras, a to tam bol o 6 vecer...

@blumka super video, Terezka bude knihomol
😀 🙂

zucana
4. júl 2010

@maculik maci presne tak ...strasne vlhko hlavne tuna severe...v toskansku bolo usper lebo tam boli aj hory....a vanok vetra....
tu je na nevydrzanie
tak sme doma a zapli sme trochu klimu....tak idem to napisat a kto chce nech mi napise poslem....
toto sa veru prekusnut uz neda.....ona sa inak tvari akoby sa nic nestalo...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
4. júl 2010

@zucana operácia dopadla v poriadku, všetko prebehlo hladko, mám to chvalabohu za sebou...ďakujem 🙂

@olifcek jojo nič som nedostala ☹ , ale dnes šiel s malou do kostola a prišiel s krásnou veľkou kyticou 🙂 ...no a kde je @garonka to netuším 😕

ja mám vybratú túto: @blumka využijem? je to ok? ďakujem 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7533680&tab=4

zucana
4. júl 2010

@laxity tak supi...
mne sa tu mala snazi rozopnut podprdu som jej chrbtom 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
4. júl 2010

@zucana 😀 ...obkukala od tatina? 😀

olifcek
4. júl 2010

@rivatha urcite rozumju..oliv uz aj triko dvihne 😀

laxity
4. júl 2010

@olifcek 😀

zucana
4. júl 2010

@rivatha uz od narodenia 😉 ale teraz uz aj ked ho vidia 😉
inak mala je strasne urevana...az teraz som ju uspala som jej spievala mandarinku darinku....
a mame pustenu trochu klimu lebo v byte bolo 30 stupnov....

olifcek
4. júl 2010

@laxity a jazvu mas veliku? my uz zajtra ideme na kontrolu...skoro mi pride...ze prestrihnu uzlik...inak stehy su vstrebatelne....

my tu mame 27,8 fici ventilator...vonku to ale vyzera na dazd, a vraj 22stupnov v tieni....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre