Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
8. júl 2010

@blumka aha 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. júl 2010

aj ja chcem este dievcatkoooooooooooo 😕 😀 😀 neeee, chlapcekaaaaaaaaaaaa 😀

@zucana tyzden hore dole 😉 jasne..ked uz viki ma zaujem o jedlo a je velka tak kludne 😉
jj, verim ze by som vykupila cely obchod, preto radsej nechodim do takych obchodov, lebo to je nenormalne ake nutkanie vtedy clovek dostane
ja 😀 mam tiez doma knizky...do terezkinej som ale zabudala pisat, teraz ma to riadne mrzi, ze vela veci tam nemam s presnym datumom, len mesiac..ale aspon daco...tak do juli uz pisem tak ako sa patri 😉

olifcek
8. júl 2010

my nemame knizocku na zapisovanie....ale asi uz poriadim, nech mame prvy zubok, i prvy den, ked sa posadime a pod. x;o))

ja som nakupila teraz disney, hehe...@zucana krasne si nakupila

@lenica81 i oliv miluje pusinkovanie na tvaricku, i za krk, vzdy sa tak krasne zvonivo smejka

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
8. júl 2010

@jaja32 mnaaaaaaaaaaaaaam
tak zaciname v nedelu zemiacikom ziadnym ovocim ako tu pisu a tu ze mrkva,zemak, cukina dokopy 😕
viki je uz hore ale hra sa este v postielke teda kosi ktory jej uz bude pomaly maly.....
kde je ta stranka o vyvoji co olif davala po mesiaci'

olifcek
8. júl 2010

nemame asi 6kg, ale davame prikrmy... 😕

@zucana http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
8. júl 2010

aj viki miluje pusinkovanie a uz aj ona pusinkuje resp otvara pusinku a sama mi dava.....od vcera....
a uz mam tu stranku ale kde je to ze kolko ma vazit a merat?

jaja32
8. júl 2010

@rivatha @zucana tak vám teda pošlem 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010

@rivatha 😀

olifcek
8. júl 2010
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
8. júl 2010

a jak je to ze 6 mesiac mam pozerat ked uz pojde na 7my?

blumka
8. júl 2010

@olifcek tych 6 kg to je len tak, minule v damskom magazine horovili ci kde to bolo ze to podla toho sa vobec nema riadit...len asi preto sa hovori tych 6 kg aby niekto nezacal zemiaky pchat do 2 kg decka 😅 ty predsa nemozes cakat na 6 kg 😉

inak juli je strasne stekliva, jej staci ze ju chytim za ruky a obliekam bodynko a ju to strasne stekli..ona je prve dieta, ktore sa smeje ked ju obliekam a nereve 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
8. júl 2010

@zucana 10 ecok...

jaja32
8. júl 2010

...to je naša čertica 😀

blumka
8. júl 2010

@zucana ten pozeraj, ktory mas ukonceny..6.o chvilu

olifcek
8. júl 2010

@rivatha zakoncovacie dieliky? to co?

@lenica81 co Ti @zucana ide kupit? mi uslo ☹

blumka
8. júl 2010

@jaja32 a ty mi nerob chute, hej? 😀 ja budem robit poobede halusky..cesto uz mam, vsetko som nahadzala do hrcna a Terezka miesala a ja som pila kavu 😅 ..aspon sa zabavila 😀

olifcek
8. júl 2010

@blumka @zucana uz ked ma babo napr. 6mes. a 1 den, kuka sa 7 mesiac, ze?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010

kde je zase @garonka?

baby a kedy dame stretko v meste?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. júl 2010

@olifcek no tak to je, ze ked je 6. m a 1 den uz je to vlastne zacaty 7. mesiac ale vsetko sa podla mna udava na ukoncene mesiace, tz, ze ked zajtra budu vazit juli na poradni a bude mat 8 kg tak sa zapise ze v 5. mesiaci mala 8kg a pritom uz vlastne zacina siesty ...dufam, ze chapes, bo pisem dakedy jak dilino

olifcek
8. júl 2010

sesterka ma malu o 3 dni starsiu ako je oliv a uz davno vraj sedi ☹ oliv sa uz posadi v sedacke a sedi, len este ju to taha dopredu...a my ju stale dame do polosedu v lehatku, radsej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre