• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka no prisla som :grinning: sak furt mam nejake otazky a nebolo koho sa pytat

hm maly sa najedol a spi dalej, zazraky sa deju aj u nas doma :confused:
8. júl 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris no sak som ti vravela, neee? my sme tu dobra partia :wink: som ta pridala na zoznam pre temu februarovky 2010 varia, tak ked mas nejaky fajn recept supni ho tam..
8. júl 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dakujem :dizzy_face: ja viem, ze ste tu same super baby, prave preto som sa sem nechcela miesat :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak ja vas citam stale, nie kazdu stranu poctivo, ale v obraze som :slight_smile:
8. júl 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tym svokram...tiez mozem rozpravat pribehy :rolling_eyes: moja je z nemecka ....
8. júl 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dame temu? :grinning:
8. júl 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokym som docitala, ste vyprodukovali dalsie 3 strany... :rolling_eyes: :grinning:

sveti, nech si sesterka na seba dava vacsi pozor...

garon, zuci, recepty zapisane...

kleo vitaj... kde presne v AT si...
8. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako som si vas citala, tak sa Vilko otocil na brusko... ale teraz zasa len na boku... a mumle si... :sweat_smile:
inak kleo, aj moj Vilko je 22.2. je nas tu viac s tymto magickym datumom... :wink:
8. júl 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 som kusok od Viedne v jednej dedinke, kde nie su ani potraviny :angry:
no krasny datum si vybrali nase deturence :dizzy_face: a nas ma este 22 aj v hodine narodenia: 22:50, skoda ze sme to nestihli o pol hodku rychlejsie :grinning:
8. júl 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris tak tomu sa hovori nacasovanie... :grinning:
8. júl 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak dame stretko na buduci tyzden, mne je jedno, od stvrtka tu mam svokru a vsobotu tu na buduc ideme na svadbu a potom uz mm dovolenka tak ideme na chalupu
8. júl 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Garonka, dufam, ze dobre dopadnu tie vysetreniamy sme mali zapal obliciek, takze tiez behame po nefro a musime brat ATB az do jedneho roku zivota...
KOcky, je niekde popisane, co, ako a kedy sa ma pridavat do stravy? Teda,ako je to na SK... Som z tohotrochu popletena, ze co smiem kedy zacat podavat...
8. júl 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja, a tebe som neposielala tie stranky o prvych prikrmoch? ak nie tak mi napis do IP maila a ja ti to poslem oskenovane :wink: @svetlankat no na buduci tyzden je ok, buduci piatok ideme na oravu a ja tam ostanem s detmi a z do dalsej nedele, a potom bohvieco bude :grinning:
8. júl 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rekord..juli spala az 15 minut :confused: no co ..mozno vecer odkvacne skor
8. júl 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojho som ulozila na 3. pokus... asi tiez nie na velmi dlho... :sweat_smile:
8. júl 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka idem to kuknut, tu novu temu, posles aj mne prosim ta tie stranky o tych prikrmoch? Dakujem
8. júl 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 poslem len mi napis do ip tvoju mailovu adresu
8. júl 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 mam zabu za 6 eur :wink: dam o chvilu foto
8. júl 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana :dizzy_face: moj zaburiak kvaka...
8. júl 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 a dakujem... :wink:
8. júl 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: pre mňa tému o svokroch :slight_smile:
8. júl 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana si sama dakujem... tapa som... zuci, tebe dakujem... :wink: :sunglasses:
8. júl 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 :grinning: :grinning:

@zucana aj ja chcem idiet fotoooooooo...uz nebudem chciet, nech Ta neprehanam :slight_smile:
8. júl 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
júúúúj, ale ste toho dnes popísali .... asi to len tak prebehnem :wink:
dnes sme mali stretko s @jaja32, Natálka sa usmievala a naše vykecávanie ju aj uspalo :slight_smile:, neskôr dám aj foto :dizzy_face:
idem to skúsiť prečítať :confused:
8. júl 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka
@olifcek
@garonka tak na buduci tyzden by sme mohli co vy na to, dajte nejaky termin,
8. júl 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukenzi bitte novu diskusiu o svokrach pre pripad potreby :grinning:
8. júl 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 ...stretko bolo super :slight_smile: ...no a Natálka potom išla domov aj s muzikou....v kočíku vyhrával mobil s piesňou Pokoj v duši...asi 5x :slight_smile:
8. júl 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malá Livka má nádherné modré očká :slight_smile: @andrea2603
8. júl 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...v sobotu idem konečne po 2,5 mes. ku kaderníčke :slight_smile: huráááá, už nebudem šedivá. tuším píšem o dušu, doháňam dni, keď som tu mala synovca a iba vás čítala :wink:
8. júl 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris Nas David mal 54cm a 4220g, takze podobe :slight_smile: Teraz mame 6500g a 65cm, ale za tyzden a pol to bude aj kusok viacej uz :slight_smile:
A Vieden mam ja velmi rada, chodievala som tam na sluzobky obcas. Ale dedinky nepoznam, len ak tade prechadza vlak BA - Vieden :sweat_smile:
8. júl 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jeej pekne a tiez si rodila prirodzene? a v pohode?
Ja som si o Rakusku uz vytvorila svoju mienku a nie prilis pozitivnu...to ani Vieden uz nezachrani :wink: hlavne co sa zdravotnictva tyka, zlate Slovensko :dizzy_face:
8. júl 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok