Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
9. júl 2010

@garonka tak si si pospala 🙂 to je super. My sme tiež spali do piater a potom do siedmej.... a teraz vykrikuje z postieľky 😀

kleopatris
9. júl 2010

Dobre ranko 🙂

aj ja sa pripajam ku gratulacii Julinke 😵 inaj aj segra ma doma Juju, krasne meno 😵

gari to sa niekto ma 😅 😀

garonka
9. júl 2010

@blumka ale už pavianči zas reku zas bude cely deň mrzuty, vybije si na mne nervy ale aspoň v noci spi 😀

njonja
9. júl 2010

Ahojte, dobre ranko 🙂 No my sa uz trosku lepsime so spanim🙂 Uz to nie je budicek kazdu hodinu po polnoci ale len kazde dve, niekedy mam stastie a kazde dve a pol🙂 Takze som happppppy🙂

@blumka dakujem krasne za mailik! Pozeram, ze si sa s tym natrapila, kym si to vsetko zoskenovala a dala dokopy!

Krasne vymesacniny🙂)

Idem kosit, snad mi to ten moj maly dovoli🙂

garonka
9. júl 2010

@jaja32 spinkala som vkuse 6 hod potom ma rano mm tak naštval že som myslela či aj nervy zrušim

včera bolo horuco, dnes takisto a jemu sa lenilo isť do sprchy chapete to? ja ne 😠

njonja
9. júl 2010

@olifcek dakujem🙂 som si ta neskoro vsimla.... @blumka mi to uz poslala🙂

njonja
9. júl 2010

@garonka No, mas doma asi mensieho spindura🙂))

kleopatris
9. júl 2010

baby akurat citam to o tych prikrmoch a vy budete davat olivovy olej fakt az od 10.mesiaca? netreba uz skorej? sak bez oleja sa niektore vitaminky nevstrebu, nie? 😕

@garonka to robi niekedy aj moj lenivec, ze sak dam viac dea aby som nesmrdel.... 😝 by som ho bila za to

@njonja kde byvas presne v nemecku? my sa tam casom budeme vracat, tak aby som vedela 😉

blumka
9. júl 2010

@kleopatris ja dam kvapku od zaciatku...

garonka
9. júl 2010

@kleopatris a hlavna vec, že zobral ešte včerajšie veci a keď som mu volala a vynadala mu tak on, či mi niečo sadlo na nos 😠
bože to su ale chlapi

lenica81
9. júl 2010

som spat z prechadzky, to je peklo... 🙄 maly este spinka, ale asi uz nie dlho...

moj si vacsinou nemoze ani brat tie iste saty, lebo ja mu sice hovorim, nech sa prezlecie, ked dojde, ale niekedy nestiha, a potom ma nejaku peciatku od Vila... 😀 alebo ja sa zatvarim, ze ci to nemysli vazne, ze v tom triku este raz, ale max. nosi tricko 2x, a teraz v lete len 1x... uz som ho prevychovala... 😀 😀 😀 ale musim povedat, ze on sa nejako barz nepoti... iba ked maka fyzicky alebo je fakt horucava... 😉

lenica81
9. júl 2010

@garonka ty aspon v noci spis... 😀

blumka
9. júl 2010

moj sa zas prelieka az moc casto 🙄

raa2
9. júl 2010

@blumka dakujem za tie prikrmy, to akurat citam.
Ahojte,my ideme zajtra na tyzden do ziliny, tak budem vecer pekne balit, dufam ze bude pekne pocasie 🙂
pripajam vam aj jednu fotku nasho maleho, mame od susedy pozicany taky jumper, tak na chvilku mame o zabavu postrane, ale to je tak, vsetko ho bavi 5 minut, furt by sa nosil krpcek malinkaty 🙂

blumka
9. júl 2010

@raa2 ja mam nieco podobne doma ale do toho by sa nemali davat take male deti...skodi to chrbtici..je to to iste akoby si ho teraz dala do chodaka...

olifcek
9. júl 2010

@raa2 nevysi v tom? to akoze stoji na nozickach? pozor na chrbatik...

raa2
9. júl 2010

ja ho tam casto nedavam, denne max 5 minut, dlhsie tam ani nevydrzi a nie je tam kazdy den. ja som citala ten navod a tam pisu ze pokial drzi hlavicku tak moze, stoji tam na spickach, a prave nemoze tam stat normalne na nohach. je to od fisher price, tak si nemyslim ze by si oni dovolili nieco dat do obehu co nesplna normy... a taktiez sa tam uz nema davat ked zacne lozit a stavat sa na nozicky...ale baby ved on tam aj tak nechce byt 😀

blumka
9. júl 2010

@raa2 ale dovolili..to nie je o normach 😉to su firmy, ktore samozrejme chcu zarobit a nikto im neda normativa ze toto nevyrabajte lebo to skodi ;), dieta dokym nevie same stat alebo miminalne sediet by nemalo byt v polohe zvislo, pretoze este nema dostatocne vyvinute svalstvo chrbta, hlavicku ma nepomerne vacsiu a tazku k ostatnemu telu, tlaci na stavce, ktore sa deformuju a neskor na to moze doplatit kadejakymi problemami s chrbtom ;)
chodaky sa tiez predavaju a aj napriek tomu ortopedi ich nemaju radi...
v kanade su mimochodom chodaky zakazane...
je to na zvazeni kazdej maminy 😉

zucana
9. júl 2010

cafte baby jezis co sa nam stalo vnoci mm ma strasnu alergiu a okolo polnoci tak kychol ze viki sa tak zlakla zobudila a zacala revat asi az na konci mest aju poculi a potom 5 minut ukludnovania jedenia a spania v nasej posteli....o 7mej sa zobudil a hrala s dudol nejako pospiacky som ju polhodku uspavala a potiahla ako za starych casov do 10.31 😀
no a stou mrkvou ako baby?mam spravit viac a dat do chladnicky alebo zamrazit na 3 dni?alebo radsej kazdy den cerstve....

blumka
9. júl 2010

a este jeden postreh..ak tam vydrzi 5 minut tak nevidim dovod ho tam davat..ved 5 minut ma nevytrhne z biedy a jemu to zbytocne skodi...a ak tam vydrzi dlhsie, tak to skodi detto...
nie su zle tieto hracky ale urcite nie pre 5 mesacne dieta

blumka
9. júl 2010

@zucana radsej kazdy den cerstve 😉 zamrazuj ak mas veeeeela a vies ze by sa ti len tak v chladnicke pokazilo, v zime bude dobre...

olifcek
9. júl 2010

@raa2 veru veru, vyrabaju i to, co nie je pre deticky moc vhodne...ako blum spomina, vid chodaky....deticky paq chodia po spickach, nevedia padat, neovoriac o moznych problemoch s chrbatikom ☹

olifcek
9. júl 2010

@blumka ale mozem tu istu mrkvicku dat i dva dni, ze?

zucana
9. júl 2010

@olifcek volala som do obchodu ze ci mi neodlozia tu zabu ale ze take akciove neodkladaju ja ze pridem vecer ze kolko ich este maju tak ze 7 tak dufam....

raa2
9. júl 2010

okis, tak ho tam nebudem davat 🙂 tie pavuky to sa ani mna nepacia...
@zucana kazdy den var cerstvu, pokial je taka malinka este,ja tiez varim kazdy den...ved to je raz dva uvarene 🙂

blumka
9. júl 2010

@olifcek jasne...ale ak si uz do nej dala mliecko tak nie...ak je len cisto mrkva, supni do chladnicky 😉

raa2
9. júl 2010

@zucana ja som dala dva dni mrkvu a potom som pridala zemiak, tiez dva dni zemiak a mrkva..

olifcek
9. júl 2010

@zucana zuzka, nevadi...ked ju mam mat, budem ju mat....a veru, mohli byt ochotnejsi a odlozit Ti...ved uz si u nich nakupila toho viac...x;o)
@blumka je mi len luto vyhodit to x;o)) ale zohrievat v mikrovlnke, ci vo vodicke? jak lepsie?

blumka
9. júl 2010

ja som vcera jedla zemiaky tak som kuuusocek supla juli do pusy...to bol ksicht akoze ci ju chcem otravit ci to 😕 ale dnes ked sme jedli s Terezko polievku tak preglgala naprazdno 😀

olifcek
9. júl 2010

@raa2 a Ty uz i prikrmujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre