Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
13. júl 2010

@olif idem kvoli stitke uz si volala?;)

olifcek
13. júl 2010

@zucana daj znacku ak poznaaaas a kuuuupim x;o) ja chcem ako kazda mamina, len to naaaaaaaaaaj...a dostipana od komarov, ci maximalne prepotena mi nepride ok x;o(( inak my mame raid v zasuvke skoro rovno pod oknom...

olifcek
13. júl 2010

@zucana jesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis,idem hned ;oD

olifcek
13. júl 2010

inak, boli sme uz hodku vonku, i sme poprali a aj vyvesali...oliv uz haja na prse...vonku bola uzasna, rozpravala sa somnou 🙂 ludia sa usmievali na to 😵

katina2209
13. júl 2010

Ahojte dievcata tak nas Matko vstava v noci kazde dve hodinky uz som zacala davat aj vodicku prevarenu,ale velmi nechce vypije tak max 20 ml to bude z toho tepla deticky su smadne cez den vela toho nestiham to,ze mam aj Marka doma nejako nemam velmi cas na konika a Matko cez den dava pol hodinovky tak skoro nic nestiham okrem varenia uz ma to varenie nebavi dnes idem asi na obed k mamine som sa objednala aspon jeden den si objednat....

@blumka ty si taka skusena, uz mas dve deticky myslis,ze ked mi Matko za mesiac nic nepribral,ale ani neschudol mam uz zacat s prikrmom nejakym? kasou,alebo pockat az ked dovrsi 6 mesiacov....Lebo k lekarke mame ist do poradne az ked bude mat 6 mesiacov tak neviem ci sa mam ist poradit,alebo pockat.. inak vyzera,ze mu nic nechyba....
@zoska aj ja by som sa uz konecne rada vyspala to vstavanie kazde dve hodky ma ubija a este ked si nemam ani kedy oddychnut...a to pocasie si objednavam aj ja my cez den ani nevychadzame von v tom teple az vecer okolo siestej chodime na prechadzku...

svetlankat
13. júl 2010

@olifcek my ho mame tiez rovno pod okno, mm si myslel ze to ani nebude fungovat, ze vsetko pojde von, ale funguje

olifcek
13. júl 2010

tak vysledky su ok...len som sa priznala, ze moc tie lieky neberiem, ze zabudam a pod. tak ma zdrbala x;oD ze ked pridem na kontrolu pokecame ako to ne/beriem...co ale neviem, hehe...niekedy vezmem raz za tyzden, inokedy raz za dva tyzdne, potom aj tri dni po sebe beriem...thaaaaa....no som zvedava ako to dopadne...ja som ale presvedcena, ze to bolo len tehotenstvom

katina2209
13. júl 2010

@olifcek ahojky a kedy zacinate s prikrmami?

olifcek
13. júl 2010

@katina2209 uz sme zacali x;o) papame uz par dni, ale zacali sme vyzivkami, takze som zvedava na zeleninku x;oD

svetlankat
13. júl 2010

@olifcek to je super, ze su ok, asi to bolo len tehu

olifcek
13. júl 2010

@svetlankat ale, nemala som jej nic hovorit, ja trubka...no ved uvidime....tak ako som nepovedala varadymu, este davnejsie, ze olivke nedavam ten sajrajt na bielkoviny, a pri kontrolnom odbere zistili, ze jej krasne isiel hore, co samozrejme pripisali tym fortifikatom a pritom to nebola pravda x;oD

katina2209
13. júl 2010

jee olifcek to je super a chuti jej ja som vcera kupila ovko vyzivky do zasoby tie co su na nich napisane od 4 mesiaca ja som pri Markovi tiez zacinala ovocim a papal mi aj zeleninku najskor som davala uvareny zemiacik s mrkvickou a pridala som do toho trosku mojho mliecka....

@svetlankat to je super,ze vy ste zubky takto zvladli my zatial nic Matko len slinta ako psik 🙂

katina2209
13. júl 2010

@zucana a ako super si si oddychla na dovolenke? my ideme 31.7. tak dufam,ze to zvladneme do chorvatska....

olifcek
13. júl 2010

@svetlankat jo dufam, len bola mierne nazlostena, ze som si sama naordinovala nebrat ich,,co chapem, no..ale mne po nich bolo niekedy dost teplo...

kebyze je olivka pokojnejsia, zasla bych tam uz vtedy, no ale da sa? x;O) v auguste idem na kontrolu, tak mm poprosim, nech vezme dovcu a snad bude pokojna, kym ma budu cakat vonku, noooo

@katina2209 ovko i my mame...ale obsahuje to cukor...len neviem, ci prirodzeny, alebo je tam pridany....lebo dnes som kupila hame, len su moc drahe, a tam je tiez cukor, len nie pridany, iba z ovocia...a konecne niekto, co zacal ako ja...DAKUJEEEEEEM ZA INFOOOOO

olifcek
13. júl 2010

@katina2209 jj, velmi chuti, zje mi polovicku...niekedy i viac, na jeden raz...x;o)

katina2209
13. júl 2010

to je super olivcek aj ovko ma prirodzeny cukor,lebo tam je pisane,ze neprisladzovane iba prirodny cukor...tie od 4 mesiaca su take.... a kedy davas na obed alebo desiatu?

katina2209
13. júl 2010

to je super olivcek aj ovko ma prirodny cukor,lebo tam je pisane,ze neprisladzovane iba prirodny cukor...tie od 4 mesiaca su take.... a kedy davas na obed alebo desiatu?

blumka
13. júl 2010

@katina2209 sak aj ty si skusena mamicka 😀 ako vies ze ti nepribral? vazis ho doma? lebo ina vaha moze inak ukazovat a mozno ti aj nieco pribral ale nejake ta odchylka tam je 😉 ale ak nechudne, tak by som asi pockala...akoze v 5. mesiaci to uz nie je tragedia ked daco das papat ale to neznamena ze potom zacne priberat viac 😉

my mame tiez raid..som netusila ze sa nemoze? a preco vlastne? ved to je neznesitlne co sa deje s komarmi, po tych povodniach su este aj premnozene...tak nieco sa musi robit

my sme mali celu noc otvorene vsetky okna a vsetky dvere, nech sa hybe vzduch a vsetci sme sa super vyspali 😉

blumka
13. júl 2010

@olifcek ak nie je na vyzive napisane nic tak je prisladzovana 😉 vyslovene hladaj take co tam je napisane ze bez pridavku cukru

olifcek
13. júl 2010

@katina2209 vidiiis? pisu to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, supeeeer

davam na obed ale uz som dala asi 2x i na olovrant...ked tak pytala..x;o)

olifcek
13. júl 2010

@blumka v tych hami je pisane, ze bez pridania cukru x;o)

olifcek
13. júl 2010

@blumka a viem, ze i ovko ma take , kde pisu, ze bez pridania cukru...aspon myslim, ze to ovko bolo...lebo ked som bola tehu lubila som vyzivky moc moc moc a mm kupoval 🙂

blumka
13. júl 2010

@olifcek tak oki 😉 prirodzeny cukor co ma ovocie je ok

blumka
13. júl 2010

@olifcek hej ovko, ja som tie kupovala

olifcek
13. júl 2010

@blumka aj dnes ides na kupko?

katina2209
13. júl 2010

@blumka no pred 8 rokmi som uz davala po ukoncenom 5 mesiaci papat a maleho som kojila rok,ale teraz mi lekarka povedala,ze az po ukoncenom 6 mesiaci....tak neviem... vazila som ho doma na tej istej vahe tak pred mesiacom mal tolko co teraz 6900 gramov...
@olifcek no vidis olivcek kto cita ten sa vela dozvie 😀

blumka
13. júl 2010

@olifcek ne, dnes sme napustili bazenik na dvore, ma byt este horsie ako vcera, tak radsej doma budem

svetlankat
13. júl 2010

no baby my sme uz hore po dva a pol hodine, teplotu nemame, asi bola Miska len unavena, teraz sa hrajka v hrazdicke. No a pokakali sme sa velmiiiiiiiiii

olifcek
13. júl 2010

@katina2209 ja ale mam i take, kde je od 5mesiaca...no nic, kuknem, ked sa oliv zobudi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre