Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
21. júl 2010

@zucana aj do IT sa určite prídeme pozrieť...nám netreba viac krát hovoriť 😀

@lucia411 tak si tam spokojná to je super....a koľko tam žiješ?

alex
21. júl 2010

halo, halo. Hlásim sa na stretko, hádam ste len na mňa nezabudli 😉

raa2
21. júl 2010

@lucia411 to mas vsade ked chces nieco vybavit... 🙂 na slovensku ti aspon rozuneuj 🙂

lucia411
21. júl 2010

V Zurichu sme uz 5 rok, predtym sme boli 3 roky v Nemecku...ale to sa neda porovnat...tu sme sa usadili asi uz nastalo 😉 mala sa tu narodila, zacne tu chodit do jasli a skolky a mozno aj do skoly....

raa2
21. júl 2010

@lucia411 manzel je slovak?

lucia411
21. júl 2010

raa2.....aj vo Swiss mi rozumeju,ale tu na Sk je to strasne....niekedy si clovek pripada, akoby zil v inom svete...a hlavne ked vybavuje nieco dolezite a v kazdych dverach Vám daju inu odpoved (minule som sa tak zozculila na urade, ze som uradnicke povedala, ze ma asi zlu pracu ked jej nerozumie)alebo ked nema clovek nejaku znamost tak nevybavi nic, alebo to jednoducho trva....

lucia411
21. júl 2010

raa2....ano manzel je Slovak, sme obaja z Kezmarku....tento rok sme uz 10 rokov spolu 😉

raa2
21. júl 2010

@lucia411 hm, je to tazke u nas na uradoch..v rakusku zase ked nieco vybavujes tak milion veci k tomu potrebujes.. 😖 jee, kezmarok je pekny, som tam parkrat bola 🙂

lucia411
21. júl 2010

V Swiss mas vsetko vybavene doslova za 5 min!vazne????mas v Kezmarku rodinu, ci len tak?no jo, Kezmarok je pekny len keby sme tu naookolo nemali tolko tmavych spoluobcanov 😅

raa2
21. júl 2010

@lucia411 nemam rodinu, len tak som tam bola, mala som kedysi odtial frajera 🙂

lucia411
21. júl 2010

no toto🙂dufam, ze to nebol niekto z mojich bratov 😀

raa2
21. júl 2010

@lucia411 by sme sa isto poznali 🙂 tu v rakusku je tiez vsetko na dlho a milion papierov, potvrdeni ku vsetkemu... chodievate casto na slovensko?

lucia411
21. júl 2010

tak to ano 😀 aj ked mladsi brat nam nikdy jeho frajerky nepredstavoval 😅 asi sa bal, ze mu ich preberie starsi brat 😀 no na Sk ked sme boli sami s mm tak sme chodili malo...teraz ked mame malu a ja som doma, tak sme casto doma, lebo od januara uz idem do prace

lolka
21. júl 2010

@matesl mati, chodime do Rakuska na kupko, bud do Prellenkirchenu alebo do Brucku. ta prva dedina je od nas len 18 km, takze sa da, je to tam pekne, ciste a malo ludi cez tyzden.

na stretko sa tesim, takze to vyzera na toho 29. 7. ? pisem do kalendara, ale aj mne prosim, potom napiste ci to plati alebo sa nieco zmenilo. zasa sposobime v Eurovea rozruch s kocikmi ? 😀 tentokrat mozme sediet vonku 😉

alex
21. júl 2010

no tak som aj dočítala zameškané.
@maculik som čítala, že Petík spadol z postele. U nás už tiež sa také prihodilo, našťastie, ale malý ok. Ale stále ma to máta, ako som sa zobudila na buchot a malý chudáčik na zemi.

@lolka , o akých kupkách som nepočula, viem, že do Hainburgu chodia všetci. No išla by som kuk.

bavili ste sa aj o bytoch, no tak my nemáme svoj vlastný. Sme u svokrov v 4-izbáku, máme dve izby. Ale ja by som už najradšej išla het o tiaľto, ale hypo teraz nie je možná, bo ešte auto splácame. Ale lanárim mužíka do podnájmu.

alex
21. júl 2010

ja píšem jak hotentot... 😅

blumka
22. júl 2010

pre ranko..my sme hore uz od siestej..dnes to vyzera na upek aj tu...vsade je hmlaa.. 😕

zoska
22. júl 2010

cafte, noc nic moc, ale lepsie ako vcera 😉
vetrám, lebo vonku je len 18stupnov, takze fajny chladok v byte robim 🙂
mala zaspala teraz, bola hote od 5.45 🙄

no snad ta Blava vyjde a spoznam vas 😉 inak ked som ja chcela stretko tak sa nik neozval 😅 ale utesujem sa tym ze to bolo v sobotu tak asi preto 😅 😀 no aspon hajdy som spoznala 😵

@lenica81 dik za upozornenie....hajdy ale nema babysmile, iba my dve...ja to vajce od zaciatku nemam rada, je podla mna zle zkonstruovane a nepohodlne a zakliknut ho je pre mna velky problem a odkliknut este vacsi 😠
ale aspon viem ze treba davat pozor...
no a mne sa minule stalo, ze som isla po vyvysenej casti a mala sa sztrasne dviha akoby robila brusaky a ako bol naklonený kociar tak sa zdvihla a hodila sa dopredu ako do sedu a buchla sa o okraj vanicky ☹ chybaju mi tam popruhy....uz nemozem chodit po naklonenych rovinach s nou, lebo mi vypadne odtial opica

@laxity jj dobry tip na bazenik 😉 este sme dokupili tu vec na fukanie lebo prvy raz sme to ustami a to bola makacka teda 😝

laxity
22. júl 2010

dobré ránko

my noc pohodka...už tretí deň sa mi zobudí a pasie koníky 🙂 a dnes až o 5.30 keď tato vstával do práce 🙂

@zoska 🙂 som rada...ja som to tiež fúkala pumpičkou, určite lepšie 🙂

no nič pôjdem ja pomaly von 🙂

lolka
22. júl 2010

dobre rano 😉
@alex v Heinburgu je strasne studena voda...brrr 😅 aj na tomto kupku je plno slovakov, aj vstupne predava ujo slovak, ale miesta je tam dost, takze pohoda 😵
@zoska aj som citala, ze si bola v BA, ale sobotu sme boli na cely den mimo, tak som ani nepisala. keby to bolo cez tyzden co sme same s malou, tak velmi rada dojdem
😵

Viki mi mrnka, je ospala, idem ju skusit ulozit

maculik
22. júl 2010

dobre ranko 🙂
tak u nas je dnes pod mrakom, vyzera prijemny den, vecer poprsalo a aj dnes ma trochu prsat.
Ideme na prechadzku pospat si v kociku, potom budem varit baklazan.

aj ja chcem stretkooo 😒

noc radsej nekomentujem 🙄

a som sa prave dozvedela, ze nasu susedu, ktora zije v Anglicku s takym sympatickym cernochom doktorom, a je u rodicov v nasej dedine na navsteve, v sobotu odviezli na pohot., potom rovno do BA, kde porodila v cca 6.mes chlapceka, bol aj v inkubatore, ale zomrel. Tak vcera mal pohreb ☹

lolka
22. júl 2010

maculik, ahoj.
boze, to je hrozne, neviem si to ani predstavit 😢

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
22. júl 2010

@maculik 😔 strašné, že sa dejú takéto veci 😢

zoska
22. júl 2010

@rivatha ked vyrazime niekedy do Maxu, urcite sa ozvem 😉

zoska
22. júl 2010

idem sa pochvalit aky outfit sme dostali od svagrovcov- z nextu z eurovei 😉

lolka
22. júl 2010

Nelka je krasavica, pekne oblecko ste dostali 😉

zoska
22. júl 2010

@lolka dakujeme 😉 no akurat si o ogrckala 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
22. júl 2010

no, tak sme doma z prechadzky, normalne je vonku tak, ze som malemu musela dat teplaciky a bundicku a mne v kratkom rukave bolo chladno. Ale uz bolo treba po tych horucavach, nestazujem sa 🙂

veru, je to hrozne, cakali prve babatko. Je trochu starsia odo mna, ale tak hadam sa im podari este aspon jedno babo donosit....

teraz varim malemu mrkvicku, tentokrat na pare, uvidim, ci bude lepsie chutit.

@zoska krasne oblecko, juj, pre baby maju take pekne vecicky 😵 ALe uz aj pre chlapcov je dobry vyber, tesim sa, ked bude Petrik vacsi. Lebo teraz sa mi zda zbytocne kupovat mu rifle a pod., ked len lezi v kociku alebo vo vajicku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre