Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
22. júl 2010

@olifcek oki 🙂 😉

suzon78
22. júl 2010

díky babenky 🙂 veru asi by som veľa chcela od nej, určite to chce čas, musím jej veriť 😉
ahojky olif 😉 no na to, že mala hneď po sebe dve operácie, tak je jazvička celkom pekná pohľadám foto a pridám sem, len neviem či dáke také mám, musím mrknúť. Mňa tá jazva netrápi, lebo bude ich mať ešte takých osem, ale dúfam, že pôjdu stále po tej istej rane, lebo predsa len dievča to bude viac trápiť. Keby bola chlapec, tak by machrovala 😉 pred babami. čítala som, že Olivka má už tiež po operácii, ako to zvládla? Dávaš ju normálne na bruško? Ja už moju áno, teraz je 2 mesiace po zákroku...

laxity
22. júl 2010

@zucana ak teda chcete chlapca, tak mm musí mať staršiu krv-čiže....každých 7 rokov sa mení krv, neviem koľko má rokov on a koľko ty....skús napísať presne 🙂

olifcek
22. júl 2010

@suzon78 jasne, ze ta jazvica je teraz nepodsttna, len, kedzeje zdravuckaaaaa, mozeme si dovolit i taketo vecicky, ze? x;o)

jo, uz ju davam na brusko, ale nie moc, predsa len...no uz sa isama pretoci x;o) a i nazad jej to ide x;o)

zucana
22. júl 2010

ja mam 28 a budem mat v oktobri 29 a mm ma 37

alex
22. júl 2010

ahojky,
keď tak čítam, mám pocit, že len náš je taký leňoch, čo sa ešte nepretáča.
Teraz mi 12:20 zahajal. Čakám aj kým sa tato zobudí a môžeme ísť von sa prejsť.

@suzon78 malá je krásna.

alex
22. júl 2010

laxi, ja som zase počula, že tá mladšia krv to prebije...

mne inak vyšiel chlapec aj podľa krvy, aj podľa čínskeho.

blumka
22. júl 2010

ahojte..kto mne vyrata kedy mame robit chlapca a bude to chlapec tak mu znesiem modre z neba 😅 😀 😀 ale akoze ratajte az v roku 2013 😀

@suzon78 ahojky 😉

laxity
22. júl 2010

@alex neboj ono to príde ani sa nenazdáš....Naty sa zase nevie plaziť 😕

a dnes je mrzutááááááááá 😔 , od 5.30 hore a nie a nie zaspať 😔

laxity
22. júl 2010

@alex a aká má vyť teda tá krv?

laxity
22. júl 2010

mne to vyšlo tiež dobre ale ja som mala staršiu takže som mm prebila 😕

njonja
22. júl 2010

@blumka, napis na chlapecdievca a poslu ti presny vypocet, alebo napis priamo Jonasovi🙂 nam to vyslo na 100% 😉

olifcek
22. júl 2010

@blumka a vyjde Ti, ze zajtra rychlo robit bo inak dievca bude 😅 😅

andrea2603
22. júl 2010

@zucana Livka mala byť chlapec podľa čínskeho kalendára, v dobe počatia som mala 29 rokov /tam to ukazuje chlapca/, ale o 2 týždne som mala už 30 /a tam to ukazuje už dievča/. Branko a Lenka sa trafili 😵 A keď vážne uvažujete o druhom, tak nech vám to vyjde, myslím, že robíš dobre.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
22. júl 2010

@zucana tak počkaj do 29 a potom skúste, bo keby sa vám zadarilo v tvojich 28 tak máš najstaršiu krv a tým pádom mm prebiješ...ale keď už budeš mať 29 čiže budeš mať ročnú krv a mm tým že má 37 dvojročnú 😕

tak mi to bolo vysvetlené....ale neviem teda 😉

olifcek
22. júl 2010

@rivatha ne, musite to robit v tom mesiaci, ked nieste rovnako stari 😀 😀 😀

dorotka2
22. júl 2010

@laxity mne to iez kamoska ratala a vysile chlapec, akurat pipik mu nedorastol 😀

olifcek
22. júl 2010

@laxity 😀 😀

olifcek
22. júl 2010

@dorotka2 😀 😀 😀

blumka
22. júl 2010

@njonja hej? akoze to by bola sila keby tak vyslo..totiz my mame taky "problem" (neviem inak ako to mam nazvat) ze svokra je zo 4 dievcat, vsetky okrem jednej maju len chlapcov a ta najmladsia ma teda 2 baby a 1 chlapca..no a zatial vsetci ti chlapci (bratracni a bratia a aj mm) maju same dievcata...okrem jedneho, ten ma chlapceka...
cize mm babka ma asi 12 pravnuciek a 1 pravnuka...
tak akoze su teraz u nas stavky ze kto dasli bude mat chlapca...lenze mna uz napadla aj taka vec, a nie som sama koho to napadlo, ze ci to nie je geneticky, lebo ten jediny chlapce v rodine je postihnuty...zeci teda preto nie su same baby...

a ty si komu teda pisala jonasovi alebo na to chlapecdievca? ale to je spoplatnena sluzba,ze?

alex
22. júl 2010

laxi, vraj ten kto má mladšiu krv. U nás mal mužík v čase počatia 28 rokov, čerstvo tri mesiace, a narodil sa chlapec, ja som mala 24.

andrea2603
22. júl 2010

@rivatha 😀 treba mm vymeniť za mladšieho

suzon78
22. júl 2010

blumi avoooj 😉

olivček tak takúto foto som len našla 😉 , to bola ešte so sondičkou:

olifcek
22. júl 2010

a my ked chceme druhe chlapca, no ja najskor chcem o 4roky, tak kedy zacat? mm je odomna mladsi o 8 mesiacov 😵

blumka
22. júl 2010

@olifcek, neeee...sak vravim ze az 2013 rok 😀

olifcek
22. júl 2010

@andrea2603 😀

olifcek
22. júl 2010

@suzon78 juuuuj, drobcek malicka... 😔

selyma
22. júl 2010

No babky, ja ze vas idem kuk a Klaudika uz po spanku, dnes ani nie pol hodky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre