Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
22. júl 2010

@suzon78 sesternica má 3 deti cisárskym a to má vždy medzi nimi max. 2ročný rozdiel.

olifcek
22. júl 2010

@zucana @lenica81 je tusim 8.8. z v ke, co? po mixer dojde kamos...len...je mozne nechat to v nejakej krabicke na jeho meno? x;o( prepac...

a na zaby pockam, co na to lenica, a ked, dohodnem zase kolegov 😵

suzon78
22. júl 2010

@andrea2603 ja by som aj tri pristala 😉 😵 😵 😵 , len doky ma strašila, že raz zažila pôrod, keď si mamička nedala povedať a podarilo sa jej aj tretie CR a maternica pri pôrode praskla a bábo jej spadlo do žalúdka, takmer mamička vykrvácala a malé sa skoro pridusilo, ale vraj sa podarilo zachrániť. Dokonca mi chce predpícať antikoncepciu po druhom bábe. Ja dlho nechcem čakať, chcela by som to stihnúť do 35.

laxity
22. júl 2010

@selyma ďakujem jojo chodíme okolo deviatej bo potom je už moc teplo a mňa samú to vonku nebaví, potom pôjdeme až okolo štvrtej piatej 🙂

laxity
22. júl 2010

@alex no mne to bolo vysvetlené tak, že keď má niekto 28 tak má akurát 7 ročnú krv čiže najstaršiu, ale naozaj neviem to dopodrobna 🙂

blumka
22. júl 2010

@suzon78 ja viem o tom ze tri v pohode, po tretom nukaju podviazanie vajecnikov 😉 ale poznam zenu co ma 5 cisarskych, jasne ze minimalne 2 roky rozdiel a tu na koniku je baba so 4 cis. 😉 mne lekar po porode Juli povedal, ze este jedno hravo zvladnem...takze uvidime po tretom co mi povie...ja by som brala 4 deti..ale ak to 4 by ma malo nejak ohrozit tak nie...za tu cenu nie 😉

andrea2603
22. júl 2010

@suzon78 a už teraz vieš, že by druhé bolo cisárskym?

suzon78
22. júl 2010

@blumka tak potom len tá moja doky je dáka opatrná...tak super, že sa to dá a že aj iné mamky to zvládli

@andrea2603 ja som myslela, že to už automaticky robia, keď prvé bolo CR, aby neriskovali

blumka
22. júl 2010

@suzon78 druhe nemusis mat CR...ja som sla na CR kvoli ociam..ale inak moj doky stale hovoril ze ideme normalne az potom ked mi zisitli preriedenu sietnicu tak jasne ze to je na CR...
vsetko zalezi od tvojej maternice 😉
ked si vezmem ze v zahranici urobia aj viac CR a na Sk niekto dovoli max. dva tak neviem...akoze viem ze lekari chcu byt radsej opatrni ale ked sa to da v Ke da sa to aj inde na Sk nie? 😉 ale hovorim, vsetko zavisi od zdravotneho stavu matky

andrea2603
22. júl 2010

@suzon78 ja viem tak, že keď máš už 2 roky po 1. cisárskom, a je všetko v poriadku, tak sa môže aj normálne.

suzon78
22. júl 2010

@blumka
@andrea2603 díky za info babenky, tak už to nechám na prírodu...dúfam, že sa zase dlho trápiť nebudeme, ako s Timkou, dlho sme museli skúšať...

lenica81
22. júl 2010

@olifcek @zucana k tym zabam... moj mm bude v blave od 8., resp.9.... a potom pojde za mnou do ke 20. ...

zuci, ako ty s tym terminom, co tatry, kedy sa tam chystate... ak olif nebude vadit, ze az 21. to budes mat... mm donesie... 😉

lenica81
22. júl 2010

zaujimavu temu preberate... my chceme druhe tiez kvazi hned, len ja som chcela pannu.... ako znamenie, len to mi dievca nevychadza... ☹ tak uvidime, co na to priroda... 😀 a hlavne moje zily... neviem si uplne predstavit, ako by som s opuchnutymi nohami fungovala v takychto horucavach o rok... este mame casu do konca roka si to premysliet... alebo az ked maly bude mat rok... ale to vychadza na skorpiona a to teda v ziadnom pripade... hadam som sa nikoho nedotkla... 😕 😅

lenica81
22. júl 2010

taka prhlivka sa mi vyhodila na ramenach zo spodu a na vnutri stehna... to moze byt z toho tepla... 😠

zoska
22. júl 2010

@suzon78 moja kamoska rodila syna CR a dievcatko normalne, je medzi nimi rozdiel 1rok a 11mesiacov 😉

olifcek
22. júl 2010

@lenica81 oki, super, moze byt, pockaaaam...ak nepojde kolega nejaky skor do ke

zoska
22. júl 2010

@lenica81 co mas proti skorpionom? 😀 😀 😀

olifcek
22. júl 2010

@lenica81 moj m je skorpion a je uzasnyyy x;o) ale rybka, co som ja, sa k nemu vraj idealne hodi..

olifcek
22. júl 2010

@lenica81 bacha, @zoska ijej mm su karatisti 😅

zoska
22. júl 2010

@olifcek 😀 ja som skorpion j moj ocino 😉 mne nechceli verit ze som take znamenie, vraj su to zakerní ludia....no ale netreba globalizovat....ale ked sme pri tom poznm jednu pani a to je teda zakerna falosna striga 😠

lenica81
22. júl 2010

@zoska joj, sak preto pisem, nech sa niekoho nedotknem... moj svagor, jeho frajerka a moja segra su skorpioni, a teda... az na sestru... 😨 ale i ona ma riadne muchy... ale to kazde znamenie... a nie kazdy kazdemu vyhovuje povahovo a tak... ale svagra som vyhrala... cholerik jak vysity a samonasierac... 😅 😕

olifcek
22. júl 2010

@zoska moj mm je skvely clovek..dobrosrdecny, mily...okrem toho, ze je moc sikovny, rozumny a vzdelany...a moj kamos z detstva a najlepsia kamoska su skorpici..ale tiez poznam skorikov, co su zakerni...

prave som prehltla cele jadierko tekvice i so supkou, ble

olifcek
22. júl 2010

ale de je @garonka ?

suzon78
22. júl 2010

aj môj tato a sestra sú škorpióny a povahy majú naozaj podobné. Obidvaja sú uštipačný a radi provokujú ľudí 😉 ,ale inak ich ľúbim a sú fajn. Inak na tých znameniach čosi naozaj bude. Ja som strelec ako vyšitý a manžel úplný býk. xixixi

maculik
22. júl 2010

jej kocky, tu sa vo velkom planuju dalsie babatka 😵
no my uz tretie nie.. Obaja sme sa na tom zhodli, takze ziadny problem.

@suzon78 Timka je krasna a super to zvladate, neboj, ona sa hadam rozpapka, teraz vies, ze jej chuti v spanku, aspon nieco a ked zacnete prikrmovat, zase sa mozno rozpapa. Musi sa asi trosku spamatat z tych nemocnic a operacie, ved uz si toho zazila dost, babo male 🙂

my ideme teraz ku kamaratke, Petrik spal necele 2h, ale tak aspon nieco. tak zatial pa 🙂

olifcek
22. júl 2010

mm mi dohodol na pondelok maseeera...snad to oliv vydrzi x;o(

no vcera ma neskutocne bolela krcna chrbtica x;o(( neviem sice, ci mi pomasiruje chrbat, c nie len krcnu chrbticu, nakolko mi nie je prijemne lezat na bruchu kvoli prsiam...

laxity
22. júl 2010

a ja som úplný baran 😀 😀 😀

laxity
22. júl 2010

@suzon78 pozerala som fotečky aj v albume malá je nádherná 🙂

maculik
22. júl 2010

@njonja my mame medzi drobcami 1,5r rozdiel a teda niekedy je to pestre, ale da sa to 🙂

suzon78
22. júl 2010

@maculik maculík díky za podporu, veru tých nemocníc mám už aj ja po krk, je to moja nočná mora...aj ja sa takto veru nádejám, ako si to ty pekne napísala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre