• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zusika len mi rozum zastal...

a veru...i ja som oci vyvalila pri sprave s tym babom bez autosedacky a n priecesti...
23. júl 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zusi ako ?
olif ano :wink:
no bola som kupit resp.vymenit taky stojan do kuchyne na veci a mala spala do 11.30 akoze fasa zlata a mamcu nenechala vyspinkat :rolling_eyes:
23. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek vsetucko naj k meninkam
23. júl 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak my zase otrasna noc, musela som aj mm zobudit, nech ma na chvilu vystrieda, lebo pri mne len plakal. Zaspal az niekedy okolo pol4.
Mam taky pocit, ze si na dovolenke zvykol, ze spi vedla mna na manz.posteli (mm spaval v inej izbe s A.) a teraz nechce spat mimo.

Rano sme boli kupit na letisku letenky, tak letim zajtra o 11 a vratime sa 16.8. Aby nebolo malo, tak cestou spat som zabudla odbocit na nas vyjazd, tak som isla oklukou a ako som schadzala potom z dialnice, tak na semafore som tukla do jednej tetky (Petrik hrozne reval, ja unavena z noci, bola to moja chyba). Ta na mna najprv vyletela, ale ked videla, ze som si priznala chybu a ze tam mam vrestiace dieta, tak si len napisala udaje a povedala, ze vecer sa ozve, ked to skontroluje s muzom, ze ci sa nieco stalo. Ja mam taky pocit, ze ona tam ani nic nemala, len ja mam prehnutu znacku.

Teraz maly zaspal a ja idem konecne obedovat a zehlit.

Inak, Petrik asi nevie, co s tou mrkvou robit v pusinke :sweat_smile: Uz neplace, aj by ju jedol, len on to na tom jazyku tak dlho prevaluje, az sa mu to uplne zriedi so slinami a potom mu cast vytecie a cast nejako prehltne. A hrozne dlho to trva.
Robim nieco zle? S A.som ten problem nemala, ona rovno vypluvala :grinning:
23. júl 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika urcite aj saty potesia..ved pre dievcata je toho vela a take krasne :wink:
@olifcek ja ten link radsej ani neotvaram :frowning2: a to co pisete o tom priecesti to pocujem prvykrat od vas...akoze no comment...bez sedacky :zipper_mouth:
23. júl 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik to robi aj Juli..ale len pri prvych lyzickach potom uz viac menej vie co ma robit..ale kazdy den akoby zacinala od znova :grinning: nic nerobis zle, len on nevie co s tym...naucia sa :wink:
23. júl 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu zasa prsi a ja som zasa chcela ist von...kurnik
23. júl 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a ked spapa par lyziciek v pohode a potom zacne sa hrat s podbradnikom, krutit a obzerat.. to akoze uz nechce?
23. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ten lepok pri nekojenom dokedy prosim ta sa ma zaviest? mozem mu uz dat piskotu do ruky nech zuzle? :slight_smile:
23. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 aj pre nekojene plati 7. mesiac, takze este je skoro na lepok a piskoty su uplne nevhodne lebo obsahuju cukor a cele vajce...kvoli zavedeniu lepku su vhodnejsie napr. bezvajecne cestoviny do polievocky alebo halusky :wink:

@lienka2 a ked mu davas dalej tak co? vypluva alebo odvracia hlavu? ci len sa bavi? ak papa dalej tak mu daj dokym neuvidis ze je mrzuty alebo sa uz od lyzicky odvracia
23. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ok, dik a aj s keksikami mam pockat co su vhodne od 6+ ? je to na krabicke napisane.
23. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ide o to aku mas predstavu o svojom dietati, teda ci chces pre neho aspon do roka bezcukrovu stravu alebo ti to nevadi..ak ti to nevadi tak daj keksiky, ale pozri ci neobsahuju lepok..ak ti to vadi tak to je jasne...na vsetko co sa tyka deti je pisane bud 4+ alebo 6+ ale treba citat zlozenie, lebo to co tie veci obsahuju niekedy by som nedala ani sebe
23. júl 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli zjedla 200 ml mrkvy so zemiakom :confused: uz som jej dala len pit, ziadne mlieko...uvidime kedy znova vyhladne :confused:
23. júl 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mne oliv pekne papa x;o) nevypluva...teda, ked uz nechce, da dolu podbradnik a ked jej dam, uz vypluje x;oD

mne ten zmemiak o 11.30 spapala malo, dala osm jej ale alnatura zemiak a cuketou, no a ked si pospala, zobudila sa, dala som jej este kusok, ked dojedla, malo toho bolo, mozno 50g, tak zacala plakat, chi, musela som este kusok ohriat x;o))
23. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale take davky asi neda, hehe
ako vies, ze to bolo 200ml?
23. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek lebo mam taku misku co ma 200ml, celu som navarila ze bude mat aj na zajtra a neostalo nist :sweat_smile:
23. júl 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: :grinning:

ja budem musiet ist este kupit nejaku alnature zeleninkovu...lebo mixer az v piatok priiide...ale mam i zemiak s maskom...to aj mozem dat uz, ci?
23. júl 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
j a dnes skocim do lekarne a kupim misticku i s vodou, na ohrev x;o) my papame tak, ze ja dam vo vyzivovej flasky, ohrejem vo vodnom kupeli a odtial papa
23. júl 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes nam moc nesmakovalo lebo sme jedli vela vnoci....takze brokolicka :grinning:
23. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a davas i vodu v ktorej sa varilo, ze?

a fakt ked uvarite, pred popucenim/mixovanim to este oplachnete pod tecucou vodou?
23. júl 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neoplachujem a nechavam trochu vody...
a baby tie ml zavadzaju to je ina hmotnost jedla...j to vazim a napr.120 ml malo dnes 170gramov....
ja zajtra skusim tu hraskovu vyzivu teda karfiol mrkva a hrasok...alebo radsej nie? :confused:
23. júl 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik a nevadi ze ja jej to davam skoro studene???
23. júl 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jj len voda ma tolko g kolko ml..cim hustejsie tym bude viac vazit ako ml mat :wink: preto ma to zarziilo ze zjedla 200ml..ja skoro vzdy vazim ale dnes som nevazila , lebo som videla ze plna miska :sweat_smile:
vodu davam podla toho ake to chcem mat riedke, resp. huste...a neoplachujem...
a tiez skoro studene, niekde som citala ze co je pre nas teple, pre deti je uz horuce...
zuci, podla mna cerstvy zeleny hrasok nenaduva
23. júl 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj...@garonka pisala....vsetky vas pozdravuje, ze je u mamky, nema tam net, ze uz ma abstak, ze jej chybame..okna im vraj nakoniec robili vcera...ale,ze hrozne urobili parapety, ze dufa,ze to opravia...vraj su uzke a take, ze ked vtacik na ne sadne, tak padnu.. :confused:
23. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik a kam to ides? budes aj online?
23. júl 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes volali od hrncekov...ze poslu az v utorok, ci pockam, alebo, ci mi maju peniazky poslat...ze im hrnceky neposlali...
23. júl 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik preboha...aspoň, že je všetko v poriadku a hlavne, že sa Petrík upokojil...

baby ja len taká otázočka je lepšie mäso keď si chcem namraziť pre Natálku uvarené alebo nie? ďakujééém
23. júl 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ďakujeme za pozdrav...podobne :wink:
23. júl 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja urcite uvarene zamrazim
23. júl 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok