• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity no jo aj v spravach sme boli, ale nase mesto na tom nieje az tak zle....
15. aug 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fotky su v neverejnej galerii :wink:
@zoska, fiha...zasa povodne? :frowning2:
15. aug 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat no ja dnes kupila mixer Braun, zda sa že je oki, mrkvu som uvarila vo vode a tak zmixovala na pyre ale tu oranžovu farbu keď Tobi videl mal dosť, zjedol mi z toho asi 3 lyžičky ale tak ho napinalo až som mu mandle videla joj
15. aug 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska zemiačik je vraj horší ako mrkva :sweat_smile: ale kašu to heeeeeeeeej, toto mi jesť bude :grinning:
15. aug 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a nemala si tam nejaky kusok? lebo mne tam ostal kusocek mrkvy a malu tiez naplo, potom vyplula a papala dalej...
15. aug 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska praveže nie pekne to bolo zmixovane ale keď som to ochutnala no ani sa nečudujem :grinning:

nejde mi tu hodiť video, joj ale na fb mam :sweat_smile:
15. aug 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no ta chut nic moc, no detom to vraj chuti :sweat_smile: no ale Tobi uz bocik okoštoval, tak co mu mrkvu pchas :grinning: :zipper_mouth:

inak Neli zasa spustila rev po 40minutach....tak ako vcera, dala som jej papt, tak sa natahovalo, zapasila, cela sa spotila, plakla pri tom teraz zaspala...mi to pripomenulo tie trojmesacne koliky :rolling_eyes:
15. aug 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne velmi chuti mrkvicka a vsetko vlastneeee
15. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska :sweat_smile: takyyy som skoro Olivke vcera kuuupila...ale kym byvh ju ja do toho oblieklaaaa
15. aug 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek som ti musela hodit to sem, lebo som si na teba spomenula hned ako som to zbdala :wink:
ono sa len rukavy spredu navlecu a vzadu je na suchy zips...ja mam podobny styl podbradnikov ale bez rukavov to je pravda, no len uz jedno body mame od mrkvy poznacene a nezislo ani praním :unamused:
15. aug 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska jj, minnie sa i luuuuubi velmi x;o)
15. aug 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme dnes mali trosku nervozneho synceka. Normane si zakrical obcas, podla mna ho bolia zubky, aj to vidiet, ze to tam ma take kadejake v pusinke, chudiatenko male :pensive: Dala som gelik a vecer aj polku Paralenu slabeho, nech sa netrapi, lebo vcera v noci sa extremne budil a take kricanie velike so slzickami, to sme nemavali. Dufam, ze bude rychlo po tom... Pomedzi to mal ale vela zlatunkych chvil, nam tu robil dalej lezecke pokusy (velka motivacia je moja niekde zabudnuta papuca) a odraza sa od chodidiel s dvihnutou ritkou, takze nasiel novy styl :grinning: Je to srandovne :sweat_smile: A aj pri mne pospinkal, von sme ani nesli kvoli pocasiu. Hihi, a riadne sa dneska vykakal, az som nevedela, ako ho umyt :grinning: Ale prdik vecer aj tak smrdkal. Prepacte, ze to opisujem :zipper_mouth: , to len pre info, ci to je normalne. Zda sa mi smiesne, ked taky krasny maly drobcek toto dokaze, hehehe :grinning: Vecer zahajal rychlo, este som ho dvakrat tisila chvilku, no pekne sme si s mm oddychli :dizzy_face:

Tak tolko nas dnicek. Vsetky uz asi hajate :slight_smile:
15. aug 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..my vyspinkane...deti mi vcera zalahli o siedmej, juli je hore od siestej a Tete este spinka :grinning:

16. aug 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rankoooo, aj my vybuvaní od pol desiatej do pol siedmej a papanie až teraz, až sa mi lesknu očka :grinning:

dnes to takisto vyzera na horuci deň ah jaj
16. aug 2010 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happy birthday mame dnes pol rokaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:

@zoska a aj @mamminnka všetko naj naj
16. aug 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopísane, povedane môžem isť sa hrať :slight_smile:
16. aug 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka vsetkym polrocikom vsetko naj

Dobre ranko
16. aug 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska @garonka @maminnka všetko naj drobcom :wink:

a dobré ránko prajem :slight_smile:
16. aug 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj baby u nas taka otrasna noc, boli sme kazdu hodinku hore a to preto, ze Miska putovala po postielke a potom sa stale jedovala. Mozno aj preto ze bolo dost teplo.
16. aug 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Guten Moooooorgen, lieeebe Sonneeee :slight_smile: Hihi, konecne dnes rano slniecko a nie burka. Celkom sme sa vyhajali. Raz v noci plackal, ale zaspinkal rychlo. A zda sa mi, ze vidim bodku na dasne :confused: Je vacsia ako vcera. Ale nie na tom opuchnutom, na tom vedla. Popozeram to lepsie, co to tam ma, ked mi David dovoli a nebude protestovat proti cudzim telesam v pusinke :sweat_smile:

@zoska @garonka @maminnka Detickam vsetko dobre k prvemu krasnemu polrociku :dizzy_face: , najma zdravicko, a rodicom co najviac spanku a pokoja :slight_smile:

@svetlankat No, to je tazko, ked uz sa sami hybu aj v noci. To nezastavime :sweat_smile: Najlepsie je, ked sa da na brusko a taky rozospatucky sa nevie prevratit. To sa vacsinou stava tak okolo hodky po zaspinkani, ak tam nedocupitam hned a zaraz. Mozno jej naozaj bolo aj teplucko. Keby ti tak povedat vedela :slight_smile:
16. aug 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkoš :wink:
@garonka dakujeme, aj vám vše náááj :wink:
@maminnka Ntálke krásny ppolročik želáme tiež :slight_smile:

baby, nasi mali vecer privalovu vlnu, meter vody v pivnici, uvazovalo sa o evakuacii, lebo domy ccez ulicu zlilo pol metra nad zemou, ale nakoniec sa neevakuovlo, nasi boli hore do 1.30, potom uz isli spat, su hotoví :frowning2:
16. aug 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat to poznáááám doverne :unamused: , ale dnes som ju bola napravit asi len 4krat a papala len 2krat takze celkom uspech....len to ani nechcem pisat, aby nebola katastrofa dalsiu noc :zipper_mouth:
16. aug 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska To je strasne s velkou vodou, ako ludom vsetko berie :pensive: Vela skody v tej pivnici maju?
16. aug 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ta voda je fakt, katastrofa.
@rivatha to by bolo keby uz rozpravali. Miska na brusku nechce byt. Preto je asi hore kazdu hodku, lebo stale ju najdem na brusku a to sa jej vobec nepaci. Rada spinka na boku
16. aug 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vynasali celu noc veci na povalu, neviem aka je skoda...
ono to totiz nieje ich dom, ale ich kamaratov a oni ho maju v prenajme kym neprerobia byt, uz sa ta prerabka vlecie strasne dlho...takze ti ich kamarati tam prisli a nosili spolu veci a ostali tam aj spat...

ono je to rodicovsky dom tych znamych, sluzi skor ako chalup a nasi su tam docasne, takze cenne veci tam niesu nastastie
16. aug 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska aspon ze tak, ale aj tak hroza, vsak? Clovek ked sa na to pozera a pocuva je mu do placu a to to nemusi ani prezit
16. aug 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat presne tak, nikdy by som neverila ze v nasom meste sa toto udeje a preds vcera zaplavilo dve sidliska...rozliali sa take potociky co ani neviem ze existuju...
a absolutne si neviem predstavit co prezili ludia na vychode, v Niznej Mysli a podobne, prisli uplne o vsetko...nemaju nic a z toho nic este musia platit uvery....to je strasne
16. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka @zoska aj vam vsetko naj k pol rociku :slight_smile:
16. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby ja som sa vyblokovala na bankingu...uz asi dementniem a terz mi nefunguje ani ta bezplatna linka, hlavn vec ze je to nonstop sluzba :angry:
16. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok