Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
20. aug 2010

@blumka mne sa Natalka zastavila pri 100 g prikrmu, je potrebne jej este podat mliecko? pravdepodobne je to jej davka a staci jej. Dnes este stiahla 90 ml mlieka po prikrme.

blumka
20. aug 2010

@jaja32 to musis vyskusat, ak jej staci tolko zeleniny a das jej napr. za nou len vodicku a uz nepyta papat a na dalsie papanie sa ti hlasi neskor, tak jej staci 😉 mne sa juli zastavila na 150g

zucana
20. aug 2010

@jaja32 My veru tolko niekedy nestiahneme a tiezchce mliecko ja davam na poziadanie aj prikrm aj mliecko ;)

jaja32
20. aug 2010

@blumka skusim jej len vodicku dat, aj ked ona chudatko sa nevie dockat po prikrme mliecka...zlata je, kopcuje v kociku a ohlasuje sa 🙂

jaja32
20. aug 2010

@zucana my vas dobehneme, len velmi neutekajte pred nami 🙂

zucana
20. aug 2010

Baby inak kto este kupuje ohradku resp box????

blumka
20. aug 2010

@jaja32 ved juli ked vidi flasku tak tiez zo sebou trepe, a ked zisti ze to len voda tak ksichty hadze...ale ja po 150g sa jej aj bojim dat mlieko, lebo viem ze dalsie papanie bude pytat po troch hodinach a zas nechcem ju prekrmovat..

lucia411
20. aug 2010

zucana....vy tam v IT nemate obchod babywalz?lebo tam maju super ohradky

jaja32
20. aug 2010

@zucana ja nekupujem, uz by sa nam nezmestila do domu ☹ , mam len drevenu ohradku, musi postacit

blumka
20. aug 2010

@zucana ja tiez nekupujem...mam tu cestovnu postielku, ta mi akurat postaci na tych par minut co tam juli smyknem...ostatni cas nech si lozi kade tade

jaja32
20. aug 2010

@blumka natalka asi dobieha nocne papanie, tak si rada da mliecko, kedze v noci nepapka

olifcek
20. aug 2010

@zucana vymenili sme baterky a zaba nejde x;o((((( to rucku treba stlacit alebo dat pusinku, ze? 😢

olifcek
20. aug 2010

@zucana to uz davas p[rikrm 3x denne?

jaja32
20. aug 2010

@olifcek rucku stlacit

jaja32
20. aug 2010

@blumka prisiel e-mail

lucia411
20. aug 2010

baby ja som uz pisala doobedu ohaldom polievok ako ich detickam davate?ci este nedavate?

olifcek
20. aug 2010

@jaja32 jj, nejde nam...a v tej rucke ma byt nieco citit?

olifcek
20. aug 2010

@lucia411 new foto? wow

ja nedavam polievocku este

jaja32
20. aug 2010

@olifcek na prsteku ma nalepku a je tam niečo tvrdsie vlozene...

jaja32
20. aug 2010

@olifcek davas zeleninkovu polievocku 🙂

blumka
20. aug 2010

@lucia411 polievocku myslis co? zeby bolo viac vody ako zeleniny? to az ked dokazu tu vodu deti normalne prehltnut...zatial je polievocka to ze je viac zeleniny ako vody

olifcek
20. aug 2010

kupili sme plienku babylove, kedze su vraj lepsie ako huggies...a pisu, ze sa do nich voda nedostane, wow...ak by to bola pravda, kludne sa moze Oliv kupkat kuuusok x;o))

lucia411
20. aug 2010

no ja myslim polievocku normalne ako polievocku...napr.taka zeleninkova?mrkva-zemiak-zeler-kalerabik-repkovy olej, voda.....samozrejme pomixovane...

olifcek
20. aug 2010

@jaja32 @zucana uz fungujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Oliv sa z nej mooooc tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ako ste ich utreli? v;hcenymi? oliv ju chceeeee

olifcek
20. aug 2010

@lucia411 lyzickou
@jaja32 ja truuubka

lucia411
20. aug 2010

dik olifcek...trosku zmena 😉
a ja som uz dala 2X polievocku na obed...raz kuraciu a teraz zeleninkovu...a pila z flasky...a vypila 130 ml

jaja32
20. aug 2010

@lucia411 asi by bolo lepsie lyzickou a nie z flasky

lucia411
20. aug 2010

hej taku hustejsiu lyzickou ze???ja som robila take dost riedke tak som dala z flase co ma 4 dierky....v nedelu urobim brokolicovu tak uz dame lyzickou

jaja32
20. aug 2010

@olifcek super, ze ide 🙂

blumka
20. aug 2010

@lucia411 no ved v podstate to co si vyssie opisala robim aj ja, akurat ze dam menej vody takze je to hustejsie a moze to papat normalne lyzickou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre