• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
idem uz do hajan:slight_smile: budime sa kazdu hodinu, tiez sme zaiedli vcera kasu, tak duuuufam, ze sa uz dakedy v dohladnej dobe vyspime:slight_smile:
22. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka79 kraaasn babetko, chudacik maly, tak priputany, ale je to pre jeho dobro :confounded: a myslim, ze aj keby si mala 5 deti, vzdy to by ti to "trhalo srdce" keby dietatu nieco bolo :frowning2:
22. aug 2010 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja do hajan a tiez dufam, ze sa vyspime :sweat_smile:
22. aug 2010 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem aj ja..dobrú noc
22. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tym pohybom a noseniam a sedeniam bbatiek...

no nas tym ze bol stale kvoli refluxu noseny a zvyseny, nema rad lezanie, z hocika sa ma taha hore, chyti sa bokov a uz je hore a to iste mi robi vo vanicke, sa proste posadi...tak ho obcas necham sa tak hrat a sedi krasne...uz skoro ani istenie nepotrebuje ale to je asi tak 3 dni teraz...ale asi ma pevne svaly na chrbatiku

na nohy sa mi tiez taha, ked seim a mam ho na rukach nech si grgne, tak sa zaprie nozickami a nechce pokrcit kolienka...tak vypuci ritku a nejde s nim pohnut...proste sa zatne...no co s nim

na chrbatiku zohne nozky a vytiahne panvu nore a tak peruje...srandovny je :sweat_smile:

a na bruchu sa hadze ako maly brejkista..take vlny robi :grinning:

a inak stale rozmyslam nad tou polohou v manduche, ja ju teda nemam, nenosime ho moc v nosici...ale ked si predstavim ako posobia sili (mam nejaku statnicu z fyziky) tak neverim ze ta hlavicka netlaci na ten ohnuty chrbatik aj tak..a este je chrbtica v obluku takze tie stavce su viac tlacene z jednej strany. ine je ked babo je ohnute v brusku ... to plava vo vode, je nadnasane, ale ked sedi tak zhrbene...no ja neviem...ale to je len moj nazor
22. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana nakrajam osupane jablcko a pomixujem. My kakame 2x a viac. Je to normal, najma, ked papaju ovocie aj zeleninku a mm
22. aug 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ja verim, ze je to ok, lebo my sa len manducujeme, kociar verim pouzijeme este, ked uz oliv bude vediet sediet sama...ale niekedy tiez premyslam, ci je to fakt ok, tak ale neuro i chrbatik kuka a je pekny rovny
22. aug 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka79 @njonja drzim drobcom paste
22. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja viem, ze chces len to najlepsie pre malinku...ja len ze nas na skole (mam architekuru) ucili, ako su rozlozene sily...v obluku mas vzdy vonkajsiu cast tahanu a vnutornu tlacenu...takze si myslim, ze vznika nerovnomerny tlak na stavce a platnicky chrbatika...ale vravim je to len moj nazor...vo vajiku tiez odporucaju byt tak max 2 hodky, kvoli chrvatiku.
nasu generaciu tlacili do polohy, aby chrbatik bol vzdy na rovnej , pevnej podlozke...dnes je nieco ine zdrave, o pat rokov povedia, ze ani to nie je OK, zas nieco ine bude dobre...ja neviem

ja neviem ci tym lekarom vsetko verit, ved jak robia reklamu laserovym operaciam oci...a ja epoznam optika a ocneho lekara, co by si to dal robit (myslim korekcie kratkozrakosti a dalekozrakosti). vsetci moji ocni lekari mali okuliare...preco...ked je to take super????? :unamused:
22. aug 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak ja teraz dočítavam, inak nemám kedy.
Tu už detičky lozia a náš sa len začína pretáčať...konečne, som myslela, že sa už ani nedočkám. Samozrejme že niekedy ma trošku zamrzí, že Jakubko nie je taký šikovný a pohyblivý, ale ako blumka napísala, v 30 si nikto nespomenie či lozil v 7. alebo 10. mesiacoch. Po zúbkoch u nás ani chýru. Nevadí, aspoň nekúše pri papaní :slight_smile:
Čoskoro začneme aj my s príkrmom. Už sa teším, som zvedavá, ako bude Jakubkovi chutiť.
22. aug 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex to nemozes tak brat ze nie je sikovny. Je sikovny az az, len my rodicia niekedy ocakavame od nasich ratolesti privela.
23. aug 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka79 drzte sa, nech to uz mate vsetko za sebou, tomu pretacaniu daj cas. Ked sa uzdravi, tak potom ti ukaze :slight_smile:. Je to maly silak.
23. aug 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre raaanko :slight_smile:

Sa pochvalim, my sme vcera boli s mm na veceru pri prilezitosti vyrocia :dizzy_face: Mamina bola s Davidom zatial na prechadzke, posluchal a bolo nam vsetkym fajnovo :dizzy_face: Drobcek sa velmi tesil, ked sme prisli a vzali sme ho na ruky, cely vysmiaty a vyteseny bol. Posluchal aj babku, no tesil sa na nas viditelne. Je to krasne byt rodicom :dizzy_face: Vecer sme este posedkali pri kope dobrot na balkoniku, krasny vikend aj rok sme mali :slight_smile: Tak tolko o nas :slight_smile:

23. aug 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
Juj, baby, citam, ze ste sa uz potrapili s detickami teda v nemocniciach niektore :pensive: Verim, ze uz bude len dobre.

@alex Tak nehovor, kazde babatko je sikovne v inych veciach a prekvapi ta :slight_smile:
23. aug 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozi, nas syn sa vecer vystveral o leziaceho mm, oprel ruky a postavil sa. Skoro som odpadla :confused:

No, ideme my hajat teraz.
23. aug 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jej,pekny vikend. Malinky aky sikovny. :slight_smile:
23. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nech vám to ešte takto dlho vydrží a užívajte si synčeka :slight_smile:
23. aug 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme nemali dobru noc o 1.h som malu uspavala na rukach o 3,30h davala mliecko a o 6.h uz bola hore, nechala som ju tak, bola vedla mna na posteli a tolko sa prehadzovala, vsetko chytala az zaspala do 7,15h. Davno sme tak skoro v noci nepapkali :slight_smile:
23. aug 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zdá, že Natálka má po príkrmoch zelenkavu stolicu...je pravda, ze vcera mala brokolicu, ale mala zelenkavu aj vtedy ked brokolica nebola. Je to normálne?
23. aug 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som vcera bola taka grogy ze som zaspala s juli a dpali sme az do pol osmej s 2 prestavkami

citam, o chorych detickach, je to hrozne :unamused: :unamused: juli mala len teploty a teraz je cela flakata ale dala by som neviemco za to aby jej bolo dobre :unamused: tak dufam ze uz nas vsetkych nic zle necaka

@alex kazde babo je ine to vobec neries, juli si napr este vobec necmula palec na nohe a ci si vobec bude...pretacat na chcrbatik sa naucila tak vedome len minuly tyzden a tiez zatial po lozeni ani chyru ani slychu...zuby tiez ziadne ale to som rada cim neskor tym lepsie :wink: a to si vezmi ze juli je starsia od jakubka :wink: vsetko ma svoj cas :wink:
23. aug 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 juli ma zelenosivu po hocicom okrem mliecka :wink:
23. aug 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aha, tak to neriešim. Ten lanovy olej mozem davat stale?
23. aug 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=stolica-dietata skus si pozriet toto, podla mna je to u vas uplne ok
23. aug 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32
@blumka baby a kde kupujete ten olej, ja som pozerala v bille nemali
23. aug 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem @svetlankat ja som ho kupila v coop jednota 200ml cca 260 eur
23. aug 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ano myslim ze v pohode...a kde si ho kupila? nemozem ho zohnat
@olifcek mm ma v praci tie puzzle, tak ked pojdete okolo cakaju na vas
23. aug 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat moja ja som ho kupila na hlavnej 25 v bioobchode je v takej tmavej sklenenej fľaši a stal 5 € musí byť v chladničke, a davam ho Tobimu každy deň
v bile a v kauflande ho nemaju i ja som kukala

a inač ahojteeee :wink:
23. aug 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat 2,60 eur preklep :slight_smile:
@blumka mne sa zda, ze malu pekne precistilo :slight_smile:
23. aug 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka79 posielame veľa síl aby sa zapal už nikdy nezopakoval ja si neviem predstaviť čo by som robila ja :pensive: ah jaj :pensive:

a aj my mame fofry s obličkami hoci je všetko oki, sleduju ho primerane a chodime na nefrologiu tak zatim klopkam aby som nezakríkla Tobi je zdravučky.
@garonka a ja sa do nefrologickej ambulancie nemozem dovolat :frowning2:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok