• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zbiera kazdu spinku, co najde, uff :sweat_smile:
10. sep 2010 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana jeeej, sikovna Vikinka :slight_smile: a ako krasne sedi :slight_smile:

@olifcek jeeeeej parada, Olivka je tiez velmi sikovna! nasa si uz pekne sada do polosedu, stvornozkovat sice nevie, ale uz si sada, velmi sa jej to paci :slight_smile:
no a vcera si brblala a zrazu ze "mama"... uplne zretelne a potom este niekolkokrat... je to uuuuuuuuzasneeeeeeeee pocut to, aj ked sa to samozrejme nerata ako prve slovo, kedze je povedane nevedomky, asi len zhoda nahod :slight_smile: Za to "ham" uz vie povedat, ked je hladna, to robi vedome :slight_smile:
10. sep 2010 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

@blumka @lolka k včerajším vymesačninám prajem všetko najlepšie :dizzy_face:

ak máme aj dnešných oslávencov, tak tiež prajem všetko najlepšie :dizzy_face:

@olifcek ako plávanie? Boli ste na druhom? :confused: , vidím, že aj Olivka robí krásne pokroky :dizzy_face:

@blumka ten link som si uložila na tú obuv...práve včera mi kamoška spomínala, že topánočky majú byť vyvýšené na päte...také ako sú tam presne aj sandálky.... :slight_smile: , teraz tiež dávam také lacnejšie a keď začne behať, tak určite netreba na tomto šetriť :slight_smile:

@zucana krásnu ďalšiu dovolenku prajem :wink: a Viki je veľmi šikovnučká :dizzy_face:

Naša Natáločka sa plazí dozadu, strašne by chcela sedieť, takže mám pocit, že čo chvíľa to príde a posadí sa...včera povedala prvé výrazne slovo JEDE :confused: :confused: :confused:...tak som mala radosť, pozerala sa na toho hovoriaceho psíka a zrazu že JEDE...no zlatá :dizzy_face:

vidím, že sa stále nakupuje super...ja tiež poslednú dobu dražím a chystám sa objednať next cez kamošku...bo naozaj krásne vecičky tam majú :slight_smile:
10. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maminnka aka sikula natalka :wink: Juli si hovori ham ked papa, ked jej nieco chut a davam jej do pusy tak ako zavrie pusu a ide to prehltnut tak povie "am" :grinning:
10. sep 2010 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana krasnu dovolenku :wink:
@olifcek super... :dizzy_face:
10. sep 2010 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka ozaj ako bolo na plávaní? určite si to písala, ale jednoducho vás nestíham čítať :slight_smile:
10. sep 2010 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity perfisne bolo :wink: juli sa uz aj ponarala, najprv sme liali na hlavu vodu a potom ze juli vyzera v pohode tak vyskusame a sup pod vodu...a nic :grinning: doma sme jej liali vodicku aj vcera aj predvcerom na hlavu, nech si zvyka :wink: a dobre ze sme brali vajicko, lebo sice kym som obliekla juli tak ona lezala na takom lehatku ale potom v satni by som ju nemala kde polozit, tam boli len skrinky a lavicka a velmi maly priestor. ine mamicky si navzajom pomahali ze kym sa jedno obliekla tak druha drzala babo a my so @svetlankat sme deti supli do vajka a v pohode sme sa obliekli. buducu stredu je st. sviatok tak ideme aj s mm aj s terezkou :grinning:
10. sep 2010 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,vy máte februárové detičky? :slight_smile:
10. sep 2010 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. sep 2010 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka tak super, no my musíme aj doma trénovať ten signál na liate vody...aby to vraj detičky nezabudli :slight_smile: , a že už pod vodu no super, to my sme až na poslednej lekcii čiže ôsmej :confused:
10. sep 2010 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka jé aj ja,tak to je super :wink:
10. sep 2010 o 10:12  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem z mt, bo sme na posteli a salime sa, odpoviem neskor. Oliv krasne rozprava, zretelne mama, papa, potom gugu, gingy, baba a pod., take jednoduche slovicka, niekedy akoby aj tata, to musim este doladit, ale ham ee, na to mame jeden znak, kt.ma naucila, hehe..
10. sep 2010 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity no ved aj u nas hovorila ta lektorka, ze to az neskor, liala sa len voda na hlavu, ale tie deticky co sa jej zdali take ze to zvladnu tak skusila ponorit...fajne to bolo :grinning: ja lejem doma aj 2-3x za sebou a ona nic, kuka na mna, zalapa po dychu, zazmurka a bavi sa dalej :grinning:
10. sep 2010 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@theanavi tak vitaj medzi nami :wink:
10. sep 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcata...pili ste pred porodom ten caj z malinikovych listov? aj to pomohlo pri porode?
@cukruska1920 jeeej, cukru ty uz taky vysoky tyzden..to je supis :wink:
@blumka ďakujem pekne :slight_smile: si milá :wink: čítam,že už máte zúbky?my nič:frowning2:
10. sep 2010 o 10:16  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka no uz to hadam pojde...len sa pytam na ten caj lebo by som ho chcela pit ak by to malo pozitivny ucinok
10. sep 2010 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka tak fajn, ste teda šikovnice riadne tam :slight_smile: aj vyslovuješ niečo pri liatí vody? Bo my používame Nataly áááááá ŠUP :grinning:

@cukruska1920 ja som nič také nepila, brala som produkty, pretože sa venujeme čínskej medicíne a tie mi pomohli pretože pôrod bol úžasný, rýchly, nezabudnuteľnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale vyskúšaj ak ti poradili :slight_smile:

@theanavi tak vitaj, ak sa teda pridávaš medzi nás :dizzy_face:
10. sep 2010 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@theanavi môžeš nám napísať nejaké Dávidkove pokroky :slight_smile:
10. sep 2010 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity ďakujem ak môžem? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2010 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@laxity no ved ja chcem mat tiez taky porod....teraz v utorok mi rodila kamoska a statocne ma vystrasila... od 20tt skrateny krcok na 2cm a pri porode sa nie a nie otvorit...ani vyvolavacka jej nezabrala...
10. sep 2010 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už si vie sadnúť a loziť,ale len do zadu:slight_smile:zubky ešte nemáme,ale bolia nás :unamused:
10. sep 2010 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@theanavi bud rada ze este niesu zuby, cim neskor tym lepsie, aj ked asi vam lezu von ked pises ze vas trapia...no treba vydrzat :wink: Juli ma dva, pri prvom sme sa nevyspali a druhy vyliezol bez problemov :wink:
@laxity, hej aj my Juli aaaaaa sup :grinning:
@cukuska1920 ja neporadim ja som rodila cisarskym :wink:
10. sep 2010 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. sep 2010 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka no hej,ale nespíme už asi 2 mesiace,už je ich vidieť,len nie a nie sa prerezať,dcérka Sandra už na 6 mesiacov mala dva :slight_smile: no nič vydržíme :dizzy_face:
10. sep 2010 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. sep 2010 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@theanavi no my nespime uz 7. mesiacov a nielen kvoli zubom :grinning:
10. sep 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@theanavi a starsiu dcerku mas doma alebo v skolke?
10. sep 2010 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka to aj my,Sandra bola veľký spáč Dávidko je úplný opak
:slight_smile: ideme vonku,práve sa zobudil,tak pekný dník vám prajem :dizzy_face:
10. sep 2010 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok