• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
nasa sa uz kupka, o chvilu stichne dom...konecneee :wink: tie deti su zlate ale najlepsie su asi ked spia :sweat_smile: :grinning:
24. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe to je jasne, nasa sa hadam tiez do 8smej vypne :wink:
24. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby podla vas mozem tvarohovy kolac ked je tvaroch upeceny?tam by nemal byt problem listeriozy ked je upeceny nie?
24. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana, urcite mozes, to uz mas vlastne pasterizovany, a myslim si, ze dost kvalitne:slight_smile:
24. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem sa k vam pridat? tento tyzden sme zistili, ze cakame druhe babo :slight_smile:
ako sa citite, nie je vam zle?
24. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimi...juuuj, kolko nas uz je? ratal niekto?
zucana, tvaroh mozes..tak ako pise sisiska, je z pasterizovaneho mlieka...davaj pozor na syry typu mozarela, feta, plesnive...tvrde syry, tavene, tvaroh, jogurty, acidofilne vyrobky z mlieka su ok
24. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... je nas tu ako huuuub po dazdi :grinning:
24. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj plodny mesiac lasky :grinning:
24. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej... len neviem ci tu s vami zotrvam :sweat_smile:
24. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco nie je v poriadku? dufajme, ze zotrvas :wink:
24. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pojdem do januaroviek....uvidim aky mi da doktor v piatok termin porodu
24. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru ale potom tiez prides obcas kuk, ku nam..ved co ak budes prenasat? :grinning:
24. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi...no ved jasnacka... urcite ked januar tak koncom.... a to ako keby bol februar :grinning: takze asi zostanem tu.... budem tu s vami...nekonecne dlhyyyy cas...dlanami mamy...hladit vaaas chcem zas a zas....bude naaam kraaasne ved je to jasneee...mate mna a ja maaaaam vaaaas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: niekomu je do spevu :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sibe mi... mi muz nadava ci som si nieco slahla :grinning: noo..nejak mi je moc veselo nato ze v piatok idem k doktorovi :confused:
24. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala prvy termin pri terezke 31.1. a druhy termin 1.a 2. 2. no ale Terezke sa nechcelo, takze sme si pockali do 9.2...takze to mozno budes mat tak isto :wink:
24. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukruska u nas vo Februar 2008 boli aj s januarovym terminom :wink: a niektore deticky sa dokonca narodili aj v marci :wink:

vsetkym vam drzime palce :slight_smile:
24. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bejciiiiiiiiiiii...
24. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi...tak diky ze mi tak prajes :grinning: ja by som chcela rodit 2.2 :sweat_smile:

bejca...no jasnacka...tu je lepsia partia :wink:
24. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nemas za co :grinning: :grinning: ... ja som chcela rodit 1.2..svokra ma narodky, tak by mala darcek...ale no, terezke som nedokazala dohovorit... :grinning:
24. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babule idem do postele.... zajtra tu nebudem tak mi na piatok drzte palce aby bolo vsetko v poriadku...ak bude s cim...pridem sa pochvalit...tak dobru noc
24. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukruska pre ten isty dovod boli aj u nas radsej :slight_smile: :wink: a je jedno ci si tam ci tu hlavne si to uzivajte vsetky :slight_smile:

Blumka ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:

ja som Petkovi dohovarala 14.2 ze aby som Valentinske nemusela kupovat :grinning: svagrina chcela aby bol 16.2 vtedy ma ona narodky :grinning: ale nakniec to bolo 18 teho :grinning: jaaaaaaaaaaaaaaj tak som chcela k vam patrit :sweat_smile: no co uz :frowning2: mozno februar 2011 alebo 2012 ??? :wink: dufam :slight_smile:
24. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejci alebo marec 2010? :wink:
cukru drz sa, myslime na teba :wink:
24. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi no neviem ci by som ho stihla :wink: ale clovek nikdy nevie :grinning:

drzkajte sa vsetky :slight_smile: pa
24. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj..idem aj ja do hajan...dobru nocku
24. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte iba sa trošku pripomeniem aby ste na mna nezabudli. Cukruška to ma pobavil ten tvoj príspevok, ja som na tom podobne/v robote sa to na mne prejevilo a to som ešte ani nevedela že som tehu a to som rozmýšlala nad Pezinkom a odporúčali mi to aj kolegovia a teraz sa pridal aj moj manžel takže vitaj v klube/ Ach tie hormony inak baby ako ste na tom s náladou mne sa to tak neskutočne mení
24. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi siska dik uz som trosku spapala.bola to sice ricotta ale to je asi podobne ako tvaroch ... a bolo o upecene takze tak...a mozzarellu len na pizze :wink:
24. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale som šikula, pokial som ja písala vy už spíte tak vám prajem dobrú noc, nech vás blchy štípu celú noc. :wink:
24. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
leteli by ste teraz lietadlom?, mame ist v do Spanielska na dovolenku, a zatial som sa nedocitala, zeby sa vyslovene nemalo cestovat, ale samozrejme nechcem nic riskovat, kedze som aj po IVF
25. jún 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loginka, ja som letela pri svojom prvom tehu na Krétu, žiaľ tehotenstvo bolo v 12tt klasifikované ako Missed Abort tj Zamĺknutý potrat v 6tt, a práve okolo toho 6tt sme leteli..................lekár hovoril, že to na to nemalo vplyv, ale ja som si to vyčítala a vyčítam dodnes. Drobec sa mal narodiť vo Ferbuári 2007. No na druhej strane veľa žien tehuliek lieta a nič sa im nestane. Najhoršie je sa rozhodnúť :confounded:
25. jún 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok