Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
14. okt 2010

Ahojte zas po dlhom čase sa hlasim Matthyasko spinka tak aspon na chvilku idem pozriet čo sa tu deje inak sa teším zajtra idem 1 krát na zumbu konečne niekam vypadnem samáááá hodinka do tyždna mi len pomoze

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. okt 2010

@rivatha 😀 no u nas skoro plakal moj ocino ked som sa strihla 😅 ale to som o mm vtedy eeste ani netusila 😀

olifcek
14. okt 2010

@rivatha @zucana my mame hlavku 45cm x;o) ale nepride mi k telicku velka, ani lekarkam veru nie x;oD stale jej chvalia hlavicku...u predcasniatok vraj zvyknu byt hlavicky nepekne, nas to minulo, nastastie...

olifcek
14. okt 2010

@blumka i mojmu mm sa nastastie dlhe lubia x;o)

olifcek
14. okt 2010

@rivatha este opatrne stvornozkuje, ale mozno uz vecer, zajtra, to bude malicky triskac, uvidime x;oD lebo snazila sa stvornozkovat uz par dni a dnes uz jej to ide x;o) je to fakt rozkosne

baby, ved clovek urobi tolko prace do toho prveho rocika...

napriklad Oliv odkial ma tie zvuky nechapem...nie my ucime ju, ale ona nas z;o)) s hrackami najde i take hry, ktore mne ani nenapadli 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
14. okt 2010

kuk 🙂

spime a ja na nete hľadam hraciu deku pre kamoškine babo čo sa o chvíľu narodí tak listujem listujem 🙂

ste riešili aj odražadla či autíčka lebo som len preletela, po bratovych deťoch mame motorku peg perego ale boh vie, či bude vôbec pojazdna keďže je na baterky

jaj a to autíčko chicco tak som sa pytala jednej baby tu z koníka oni ho využívali 10m, zle sa s nim chodi po vonku tak len dnu sa s nim vozili tak mi odporučila kupiť trojkolku tak ja neviem no

garonka
14. okt 2010

@zucana pekne miery ma Vikinka 😵 😵 😵

mmaarrttiinnaa
14. okt 2010

kočky nam dnes prislo cd s rozpravkami super je ak ste registrovane na www.dojcenskavyziva.sk tak by aj vam malo prist ak nie tak sa zaregistrujte chodia odtial aj super kupony na zlavy na kase mlieka a podobne ak by mal niekto zaujem o kupon na BEBU dajte vediet pošlem

olifcek
14. okt 2010

@garonka mne vraveli, ze je super i na vonku, lebo ma uz dobre kolieska x;oDD tak uvidiiiiiime, snad to bude ok x;o)

raa2
14. okt 2010

@zucana my neprideme, budeme vtedy v Ziline, skoda ☹ som zvedava na novy look, tak potom poprosime jeden kus fotky.

@blumka my ideme v pondelok do materskeho centra v hainburgu sa pozriet, tak vam potom mozem porozpravat ako to tam prebieha, ideme prvy krat. a ci im vobec budem rozumiet 😉

garonka
14. okt 2010

@olifcek no vyskušate ak bude oki kupime ak ee isti trojkolka ale ja by kupila všetko 😅

cukruska1920
14. okt 2010

Ahojte dievcata...dnes som mala poslednu poradnu.... v pondelok nastup na prijem a v utorok sa malinky narodi 😵 😵

mmaarrttiinnaa
14. okt 2010

🙂 my mame na vonku až 2 trojkolky jedna po dcerke pekna farebna ako nova a druhu priniesla krsna malemu taku aj s tou dlhou ručkou co ho mozem tlacit takže nam to stací

olifcek
14. okt 2010

@blumka ohrejete i 2x vo vodnom kupeli prikrm?

olifcek
14. okt 2010

@garonka trojkolku nam kupi moja sesterka, podla lubovolneho vyberu x;O) ale az bude oliv vacsia, teraz by bola zbytocna este x;O)

mmaarrttiinnaa
14. okt 2010

@cukruska1920 držím palce nech všetko dobre dopadne

cukruska1920
14. okt 2010
mmaarrttiinnaa
14. okt 2010

@olifcek ja som ohrievala prikrm aj 2krát vo vodnom kupeli

olifcek
14. okt 2010

@mmaarrttiinnaa dakujem x;o)

@cukruska1920 parada! i my sme 19teho x;O)

cukruska1920
14. okt 2010

@olifcek hej? sranda... 🙂

garonka
14. okt 2010

@cukruska1920 aj my sme sa narodili v utorok 😵

držkam vám obom prstíky 😉

cukruska1920
14. okt 2010

@garonka dakujem...ved potom vam dam vediet 😉

lenica81
14. okt 2010

@olifcek DAKUJEM 😵

@cukruska1920 😵 drzim palce...

mmaarrttiinnaa
14. okt 2010

no my sme napapany a ideme vonku pa pa

lucia411
14. okt 2010

zucana potom sa nam pekne ukaz s novym ucesom.... 😉

blumka
14. okt 2010

@cukruska1920 drzte sa! 😉 a ako si sa teda rozhodla? spinal ci celkova?

cukruska1920
14. okt 2010

@blumka vraj spinal mi urobia...ze je to lepsie pre babatko

hajdylca
14. okt 2010

@maminnka ja som ani nevedela, ze je viac druhov tych sladkych zemiakov 😕 ja som ho normalne uvarila spolu s maskom a pastrnakom spolu, a maly to papal 2 dni... nuz a ci i dr. posluchnem, neviem ten pribinacik asi nie, a jogurty uvidim, ako sa rozhodneme spolu s mm, kedze nas drobec ma nenormalny problem sa vykakat a dr. nam jogurty odporucala hlavne kvoli tomu, tak neviem... my uz mame 8 a pol mesiaca, ked sa niekde pise, ze od 9. mesiaca sa mozu... tak snad mu tym nejako neuskodime... ale este uvidime...
mami inak papa a tap tap u nas nehrozi, zato "pluje" i 5 minut v kuse, dokonca i s didikom, ci dudlom v puse 🙂

@zoska nase drobatko sa na 4 nozky postavilo a zacalo sa tak hojdat 31.7. po styroch zacal lozit 10.9. teraz uz vie ist po stvornozky rychlo ako drak 😀 ale sediet este sam nesedi, ked sa tak pridrzi to hej, ale ani sa nevie cez brusko do sedu vytiahnut, vie si zo stoja sadnut na ritku, ale hned sa zvali na bok, pytala som sa nasej Dr. a vraj je to Ok, ze niektore deticky fazu sedenia i uplne preskocia, ze je dost mozne ze bude skor i chodit nez sediet...

@jja nas ked zuri cely sa napne a pastickami mi hrozi 😝

inak nas drobec je nejaky bojko, ked nas oslovi nejaka teta na ulici a zacne sa mu prihovarat, otoci ustocka na sikmo a zacina vzlykat... neviem, predtym taky nebol, dufam, ze ho to prejde, lebo toto robi u mojej maminy ked si ho na ruky zoberie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre