Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
26. aug 2009

silta, no zatial ich mala na nose a behala s nimi..ale akurat bodlo ze prisla svokra s navstevou, neteri prisla kamoska a vsetci ochkali a achkali aka je krasna a ona je taky narcis maly, ked jej nieco niekto pochavli tak to rada nosi 😀 ..ale obcas si ich uz chcle dat dolu, a to sme ju vzdy upozornili ze aj mamka ma aj ocko...mozno to bude o to lahsie ze my s manzelom mame okuliare po cely den..
dokonca ked uz zaspavala tak sa zo sna pytala deje kokojee (rozumej, kde su okuliare? ) 😀

blumka
26. aug 2009

dia, ja neviem ci to ona nejak vnimala ci len to bola nahoda...deticky niekedy uprednostnuju jeden prsnik... 🙂

dianab
26. aug 2009

Hej, to mi moja maminka hovorila.
jooj, Terezka je taká zlatunká s tými okuliarmi 🙂 Toľko pekných fotiek máte 🙂

blumka
26. aug 2009

dia, keby si videla kolko mam fotiek v pc 😅 ..a nemam ich vyvolane..neviem sa dokopat k tomu dat ich vyvolat, to bude zasa pocet...mam v pc priecinky na kazdy mesiac aby som nezabudla kedy sa to fotilo a v kazdom je aj cez 200 fotiek.. 😅 😅

zucana
26. aug 2009

blumi tete je nadherna s okuliarkmai moc jej svedcia 😉 🙂
no uz sme po jedle a idem sa venovat tuto durdosovi ktory ze no tak ja som doma na chvilku a ty s babami.... 😀

dianab
26. aug 2009

Tiež to tak plánujem 😉 Akurát aj nový foťák sme si kúpili pred svadbou v marci, takže budeme mať krásne fotky o našom malinkom 🙂 Blumi, od veci otázka: Môžem si niekedy dať aj 2 kávy? Ja pijem také 2 v 1 nič silné. Zabudla som sa spýtať včera dokiho 😅

loginka
26. aug 2009

je chutna 🙂

blumka
26. aug 2009

dia, myslim, ze aj keby si pila normalne tak si mozes daat dve 😉 ja si tiez obcas dam tie 2v1..akurat som dostala chut tak si idem uvarit...
moja mama pila ked ma cakala kavu na litre a ja som tu, ziva a zdrava..a dokonca som bola nesmierne spave decko 😀

granado
26. aug 2009

Ahojte babenky. Ja som bola včera na poradni a všetko je ok, testy mám v norme. Zobrala som tam aj mojich chlapov tak si spravili také malé kino. Matúško bol úplne vygúlený a s dokim to komentoval/bábatko mu aj kývalo/. Všetko rozmerovo sedelo 14+6 takže dnes 15. pridala som aj jednu foto zo sona. Myslím že babo od včerajšieho sona aj sa tak neako mrví/alebo si už namýšlam/ ale doki že to môže byť ono. Včera ma potom chalani pozvali na obed za to pekné predstavenie takže včera bol úplne super deň. Teraz mám termín na 17.02.2010.Tak sa mávajte pekne aidem vás konečne dočítať 😀

dianab
26. aug 2009

Diik, ja som mala niekedy také svedomie, že keď som si dala ráno, tak už poobede keď dôjdeme domov s mužikom, si už nemôžem. My máme taký rituál, že keď ideme domov, sa počkáme z práce, sadneme na dvor a pijeme si kávu a rozprávame, kto čo nové mal.... 🙂 Tak som sa toho nechcela vzdať.

Blumi... si daj záväzok, že ich dáš vyvolať, lebo potom keď sa k tomu nedostaneš, tak toho bude moc. Ja som tiež tak bola, tak počnúc svadbou, svad. cestou, 1. svätým prijímaním malej, promócií atď... som konečne dala vyvolať a dnes sú hotové, akurát pre ne neviem ísť, lebo mám do 17.00 službu 😒

blumka
26. aug 2009

dia, ved tak to asi musim urobit...len ked ja furt daco ine mam na robote...ale uz mam teraz trosku volnejsie tak mozno to po veceroch zacnem riesit 😅
granado..pre maleho to musel byt zazitok 😉 a este vam doki nepovedal co to bude?

maculik
26. aug 2009

silta, dam vediet, ale vysledky budu potom az o 3t, takze az koncom septembra. No ja na to ani velmi nemyslim, pretoze verim, ze je drobec ok 🙂
zuci, pesto milujem 😵 A ked Ti hovoril, ze nie je cerstve, vam tam predavaju aj ine, nez vo flastickach? To bol ale zlaty predavac, ked sa tak staral (aj ked Tebe tym narobil viac chodenia 😀

a manzelovi povedz, nech sa neboji, ani moj nechcel byt, bal sa, ze to bude krvave a ze tam nebude mat co robit a pomoct mi. Bol so mnou cely cas a potom na samotny porod chcel ist von. No a sestricka sa ma pytala, ked vybehol kupit nieco pit, ze ci manzel bude pri porode, a ja ze nie, lebo sa boji, ze budem trpiet a kricat a pod, a ona mu nieco na chodbe povedala, a nakoniec ostal, dokonca ked isla hlavicka, tak ho zavolali sa na nu pozriet, a potom mi cely nadseny opisoval, ake je to "tam dole" cistucke a ze babo ma plno vlaskov a na hlave nieco biele ako sampon 😀 A aj snuru prestrihol 😵

zusika
autor
26. aug 2009

diana, jasne ze mozes kafe.... a ak pijes 2v1 - tak to je skor kakao ako kava 😀 ja niekedy dam aj dve - normalne, ale vela mliecka.... a doktorka povedala, ze to je Ok... nepijem sice kazdy den....iba ak som unavena, alebo mam naozaj chut.... neboj sa nicoho!!! 😉

a ako som zvladla turu? no myslim ze vyborne....trvalo nam to sice kusok dlhsie ako by asi malo... bolo to ze 1,5h a my sme isli 2,5h.... ale citila som sa vyborne.... plna energie...tesila som sa na to, takze nebol problem...
a ostatne sme isli lanovkou.... takze to nebolo narocne....
Tatry naozaj stoja za to v kozdom rocnom obdobi.... a ak by ste aj isli iba na prechadzky, tak je to super... T. lomnica je velmi pekna.... a clnkovanie na Strbskom plese - zazitok 🙂

lienka2
26. aug 2009

ahojte, po tyzdnovej dovolenke ani nemam sancu precitat co nove.. 😅
chcem sa opytat, pred par dnami som si na pravej strane podbruska vsimla take akoby vydute miesto, moze to byt male ze sa tam otaca?

dianab
26. aug 2009

Žienky, majte sa pekne... musím si ísť na robotu..
Opatrujte sa 😉

blumka
26. aug 2009

lienka, babo je este malicke na to aby si ho videla uz ako vydute miesto...

maculik
26. aug 2009

zusi, diky, nam to bolo jedno, ja som si hovorila, ze u dievcatka uz viem, co a ako, tak ze kludne by aj druhe mohlo byt, ale takto bude parik, kedze tretie uz neplanujeme.

blumi, s tymi nevyvolanymi fotkami to mame to iste, tiez ich mame hrozne vela, svadbu sme mali pred 3.5r a este nie su vyvolane 😅 Adelkinych som dala vyvolat par, to sme poslali starkym, no uz musim niekedy si k tomu sadnut a vybrat, co dame vyvolat a zalozit do albumu.
a mala je krasna, fakt take skeridlo 🙂

granado, tak pre maleho je to teraz asi aj take realnejsie uz, ked videl, co mas v brusku, ci? 🙂

granado
26. aug 2009

Blumka on vravel stále v mužskom rode tak som ho poopravila , tak sme sa so sestričkou pobavili a on potom ale 10min to pozeral naháňal a na koniec povedal že na bud. mesiac mi to už povie. Ale manžel mi vravel že doki asi už niečo tuší ale zatial to ešte nechal tak. No a teraz to vydržať do 22.9. a snáď už potom prezradí. V okt. chcem ísť na 3D takže tam si to ešte raz overím. A inak zabudla som máme 11cm/s nožk.15/ a vážime 116g. 😀 a stále cítim také neaké pohyby že to už nie je náhoda ani črevá som si istá 😉 😀 Blumka a tebe kedy potvrdia toho chlapca?

kakatka1
26. aug 2009

Jej dala som si oddych od prace a hned kuk na Tete v okuliarkoch. Je strasne zlatunka, princezna mala. 😵

granado
26. aug 2009

Maculik malý má už 5 rokov takže už podla prvej foto to pochopil ale presne ako vravíš chcela som aby to videl aj v pohybe/a to teda bol pohyb, ešte aj palček si cmúlalo/. A teraz už sa pripravuje na to ako ho bude prbalovať 😉 teda ju bude prebalovať 😀

megg
26. aug 2009

holky, inak aj ja si davam kafco 2v1. Niekedy ma tak strasne boli hlava, ze len tym to zazeniem. Verim v to, ze to nema vplyv na babetko a toto druhe bude spavuckee 🙂 A tesim sa lebo som mu kupila prekrasnu postielku 😵 moj prvy nakup. 🙂

blumka
26. aug 2009

granado, no neviem kedy...3.9 idem na poradnu ale asi bude bez utz a potom nieked o dva-tri tyzdne na morfologicky, tak tam snad uz

maculik
26. aug 2009

kocky, ja kavu nemam rada, ale zase si davam sem-tam kolu.
ja si myslim, ze ta trosku, co vypijeme, nezaskodi. A vacsinou je vsade povoleny ten limit 2 salky denne 🙂

blumka
26. aug 2009

a viete o tom, ze tri nesky su za jedneho turka? 😉

granado
26. aug 2009

Pri Matúškovi som mala velmi nízky tlak tak mi kávi dokonca aj naordinoval/jedna denne úplne v poho/ 😉

zusika
autor
26. aug 2009

no ja sa chystam v sobotu do naseho baby obchodu... aladdin...maju aj tu reklamu naboku... maju tam 50% zlavy!! tak mozno nakupim vybavicku - flasky, cumle a take 🙂
a ozaj, chodte kuk do Tesca - Cherokee ma vyplredaje... super ceny na baby veci... ja nekupujem, ale zato moja mamina salie a kupuje balenie 3v1...v roznych farbach avelkostiach 😀 zlata je, vobec nevie vydrzat...
potom budu zlavy az v januari.... no nekup body 3v1 za 3,5€

blumka
26. aug 2009

zusika, flasky nekupuj dopredu..moja rada...mozno ich vobec nebudes potrebovat 😉

zusika
autor
26. aug 2009

nikdy??

loginka
26. aug 2009

zusika, chodis aj cvicit? tusim si nieco pisala o cviceni vo vode, ci nie ty?

blumka
26. aug 2009

no zusi ak budes kojit do roka dajme tomu, mozno aj dlhsie..tak nie...babo vie uz zhruba od tych 6-7 mesiacov pit z tych hrncekov z naustkami, trezka vie od roka aj par mesiacov pit zo slamky 😉
jedine ak budes chciet davat babu okrem tvojho mliecka aj caj z flase...co je podla mna nie je potrebne, lebo babo sa z tvojho mliecka aj zasyti aj napije, takze do 6m ziadne ine tekutiny nepotrebuje,..
a ked ti bude treba tak kupis potom...len aby ti zbytocne nestali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre