Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
23. nov 2010

@garonka milujem tieto tvoje prirovnania 😀 😀

dorotka2
23. nov 2010

@maminnka @zucana @maculik u mna tiez plati zatial. Budem sa snazit, aby mi do toho nic nevoslo, prinajhorsom pojdem do hlohovca rovno zo stretka, ak by sme sli uz skor. 🙂

avaka
23. nov 2010

caute 🙂 ,dnes aky topankovy den 😀
baby,ja cely den uspavam malu,asi sa jej to naozaj meni.. 😅 ,najprv nechcela,potom hned suchala oci,no som nevedela co..?zaspala az o 11:15,to inokedy uz vstava a o 20min sa zobudila,tak som musela vypnut ,co som varila a ist dalej uspavat...
a noc,ked som si lahla,tak sa zobudila o 23:30 a boli sme hore do 1:00,potom este 3x cuc,no ale aspon rano sme potiahli do 7:15 😎
@selyma,ani mne neslo klik na Tvoje foto
..

maculik
23. nov 2010

@garonka taketo 🙂
hm, nemam dnes sice auto, ale mozno vecer by som stihla ti ich zajst kupit, ak by si chcela. ale mali len 19/20.

garonka
23. nov 2010

@maculik jej su krasne, ja ich pozriem ak nebudu mať tak by som brala i tie 19/20 tobi ma veľke labky a ak by som dala frote pančušky tak by sedeli, pridem od lekarky a hneď ti napišem či maju aj tu v h & m take 🙂

garonka
23. nov 2010

@maminnka 😀 😀 to ešte nieje nič 😀 😀 😀

lenica81
23. nov 2010

moj synator spi uz od 10tej... hadam sa mu to nezmeni uz len na 1 spanok denne... 😒

lenica81
23. nov 2010

ten poobednajsi je pre mna... 😀

lenica81
23. nov 2010

a este som chcela... stretko beriem, hadam nebudeme mat nejaku pliagu... tak potom isto dojdeme... zrelaxovat pred vianocami... ale ked si predstavim ten plny aupark... ufff. 😨

lenica81
23. nov 2010

@zoska... kupovali ste k MC aj ten vankusik na hlavicku... 😕

maculik
23. nov 2010

@lenica81 tak to potom mozeme dat u mna v hoteli 😀 len to asi bude mat vacsina od cesty... Budeme v Holiday Inn na Bajkalskej a vzdy, ked sme tam, tak mame 2 prepojene izby, tak prinajhorsom by mm isiel niekam von a my by sme boli v izbach, drobci by aspon neboli uväzneni v kocikoch 😉

@garonka oki 🙂

a to papanie, ze 300g, to ja nepoznam, ja som rada aj za dnesnych rekordnych 140ml 😅 🙂 zvycajne papa tych 100...

olifcek
23. nov 2010

@maculik nadherneeee su tie capackyyyy . ale asi i drahe, ci?

maculik
23. nov 2010

@olifcek 7€ 🙂
a maju aj ruzove, tych tam mali este dost, tieto uz boli len 3, tak dufam, ze pre @garonka este ostali, ja som ich kupila v sobotu.

avaka
23. nov 2010

@lenica81 😀 😀 ,u nas opacne,tak dufam,ze bude aj dalej spat doma...a radsej von na prechadzku,ked je hore 🙂
vy sa mate,zase stretko...@maculik,tiez by som brala fusak,ved ked uz bude okolo 0 st.
my uz sme 20min hore,tak poobede neviem,co skusim vonku a uvidime...

olifcek
23. nov 2010

@maculik to nie je moooooc a staci to v pohode na zimu? my mame na zimu len jedny capacky, tierez z HaM, biele chlpate, ze yettyovky... neviem ale, ci by nebolo fajn mat dvoje, pre istotu...cena je fajnaaa

@garonkaaaa kuknes i mne?

olifcek
23. nov 2010

i ja bych chela stretnut @maculik a @zucana, fnuk... a @zucana ani na chatu nejde, ze? x;o(

maculik
23. nov 2010

@olifcek ved ak pojdem pozriet garonke, mozem aj tebe.
idem ja sa venovat, Petik ma zase jeden zo svojich vrestiacich zachvatov 🙄 😝

a pridala som nejake nove foto
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maculik/albu...

olifcek
23. nov 2010

@blumka potvrdeneeeee, stoliky vo stvrtok posielajuuuu

blumka
23. nov 2010

@olifcek supis...vcera som ti poslala peniazky..a buduci tyzden v utorok ideme na poradnu tak ak uz budu stoliky u teba a my budeme autom tak skocim pon, oki?

olifcek
23. nov 2010

@blumka o ktorej v utorok? lebo my od 9,15 do cca 11.30 niesme doma...

blumka
23. nov 2010

@avaka @lenica81 ja mam tiez pocit ze juli si meni rezim..doteraz mi spavala doobeda aj hodinku a pol, niekedy aj dve, no uz tyzden je to len 40 minu. niekedy zaspi hned inokedy jej to trva dlhsie, no a poobede chodi spavat okolo pol druhej druhej..ale mam pocit ze ten doobednajsi spanok si bude skracovat a tym padom sa jej ten poobednajsi posunie na skor...tak uvidime...terezka mi zacala raz denne spavat v decembri...Mne by aj vyhovoval jeden spanok, lebo by som konecne mala viac casu aj ist niekde mimo, lebo juli nevie spat vonku, ona len doma v izbe a ked spi vela toho robit nemozem, lebo by pocula buchot, rachot, este ked je terezka doma a ona spi, tak len terezku okrikujem aby bola tichsie..takze by bolo lepsie ten jeden a keby ho mali spolocny to by bolo uplne najlepsie 😅

olifcek
23. nov 2010

@blumka 😀

blumka
23. nov 2010

@olifcek, hm, to by sme mali stihnut..okolo pol deviatej..ja pojdem na poradnu a muza by som poslala po to...ved ti dam este vediet.. 😉

olifcek
23. nov 2010

@blumka super

blumka
23. nov 2010

baby, idete si nejako vyzdobit byvanie?... dajte tipy

lenica81
23. nov 2010

je normalne, ze je Vilko syty... rano mal chlebik s maslom, lebo my desiatu nemame, kedze o 10 zvykne zaspat a to ideme von... potom si cucol okolo pol 10 a zobudil sa okolo 1/4 na 2... davala som mu uz 3x obed... jeme na fazy... a furt mi zje tak do 5 lyziciek... a normalne zvykne cele cca 150-200 zjest naraz... 🙄 som z toho na nervy... 😔 nacvicujem tu s podbradnikom hore dole...

blumka
23. nov 2010

@lenica81 mozno je syty...ved skus mu nedat a on sa ohlasi ked bude hladny...jeden den sa mu nic nestane ked nezje tolko co inokedy 😉

kleopatris
23. nov 2010

@olifcek my mame tuto kacicku a malemu sa celkom paci, ale myslela som, ze sa mu bude pacit viac 😉

olifcek
23. nov 2010

@kleopatris 😅 dakujem krasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre