• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zoska, ved to, mne v lekarni nik vtedy nevedel nic povedat...ale no ved prezila som to aj bez nej :grinning:
okna mi ani nespominaj, este ma cakaju 2 male a jedny balkonove, ale to az na buduci tyzden...to hlavne obyvacku a detsku uz mam :sunglasses:
24. nov 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja krasny avatar
24. nov 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka sikovna zena! :wink: mna to caka bud. vikend, ked budeme doma s mm, tento ideme na navstevu do Ostravy...
@olifcek dakujem :wink: dobre vediet :slight_smile:

nuz idem j asi do obchodu,a j s malou, trosku sa vyvetrame kedze sme drichmali dnes doma :slight_smile:
24. nov 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ale on sladke zje... len zeleninu s masom bojkotuje... :rolling_eyes: dam mu zvysok obeda dnesneho zajtra na ranajky... :frowning2:
24. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som dovegetila..juli je hore po 40 minutach spanku :unamused:
24. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumky a mm tiez... ma porazi...
24. nov 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka u nas si tiez vitana na okna, kludne dojdi aj v noci.
24. nov 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ja by som dala aj vodičku aj keď MM je fajn ale voda by mala byť no skus či ti vypije :wink:
24. nov 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač kuk tu je už zimaaa ale ja chcem sneh :wink: :wink: :grinning:
24. nov 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aj ja mam rada sneh, no len neviem ci nebudem nadavat ked pojdem s kociarom.
24. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja urcite kontaktuj dr, daj vediet ako ste dopadli, drzim palce
24. nov 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka za ako dlho ti prisli tie hrnceky od bess, pisu ze 10 dni, ja som poslala objednavku 13teho a 15teho bola skontrolovana, a este furt nic, neviem sa dockat
24. nov 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, Vilko si teraz tak rafol hlavu o dvere, bol za mnou cumakovat na WCku... :frowning2:
24. nov 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
konecne som sa sem dostala.. teda ja vas spehujem :grinning: citam cez mobil, ale blbo sa odtial pise.. vyzera to tak, ze nam lezie treti zubok, takze mame hore dva a dole jeden :sweat_smile:

@lenica81 nas Luky si dnes tiez uz 2x buchol hlavu, preliezal mi cez nohy a nejako spadol.. akoze nie velka vyska, sedela som na zemi.. ale aj tak zadunelo dobre.. a tretikrat padal dozadu ale nejako sa mu podarilo padnut na zadok a potom na bok takze hlavu neudrel ale aj tak krical ako o dusu :sweat_smile:
24. nov 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk :slight_smile:
Tak tu dnes tiez poletoval sniezik, a potom aj seriozne padal. Samozrejme, vystihli sme to na prechadzke a nie je to sranda, vam poviem :grinning: Pekne, romanticke, pripominajuce Vianoce, ale spoza okna a pri teplej kavicke :sweat_smile: :grinning: Bola som vzdy zvyknuta na sneh a zimu len kratkodobo, a potom sa ukryt; nie takto :grinning: Prsiplast sice zabarikadoval Davida, no akosi par vlociek na neho spadlo, tak som ho este viac upevnila a zakryla malinke medzierky v okienku. No a ked dosnezilo a ja som otvorila okienko, prebral ho vietor. Mne bola zima na ruky po hodine aj v rukaviciach. Zacnem nosit aj pancuchy nejake hrubsie pod rifle, lebo mam este teraz studene stehna :sweat_smile: A ponozky budem nosti asi dvoje, lebo aj v zimnych topankach mi teda nebolo zrovna teplo po hodine :confused: Sneh padal zrovna taky dazdovy priamo do ksichtu, takze spiralu som mala aj pod ocami ako z cirkusantskej rodiny. No komedia :rolling_eyes: :grinning: Ale nesla som domov, kym spal. Bola to len polhodka, no ale tak na prve snehove kocikovanie to uslo. Teraz dospavame :slight_smile: Doobeda sice spinkal 2 hodinky so mnou, no chcem ist cvicit, tak by bol ocinkovi mozno zly, keby nezahajkal este. Tak sa vytesujem :slight_smile:
Nuz, tolko mala utesena Rivathina poradna, ako sa vyzbrojit, ak pred prechadzkou uvidite z okna sneh :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja som dnes dopadla podobne, hoci u nas nesnezilo.. nejako sa mi nezdalo ze je az tak chladno.. presne nad tym som uz rozmyslala, ze vytiahnut pancuchy pod rifle, kabat :sweat_smile: by nebolo na skodu :slight_smile:
24. nov 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 @lienka2 no baby Misa si tiez prave udrela hlavu, kupili sme tie kocky co sme videli u
@lienka2 tie makke, Misa vyhadzala vsetky kocky z vedierka vyliezla na vedierko, to sa samozrejme prevratilo a nasa mala Misa sa chudatko moje roztialha na zemi. Strasny plac, ani si neviete predstavit
24. nov 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kym som vam tu vypislovala, Miske sa podarilo otvorit 1,5l flasu a vyliala vodu. No neviem ako sa jej to mohlo podarit
24. nov 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat myslim, že tiež som dlho čakala tak za dva tyždne mi prišli a ja som aj tam volala, že kde su :sweat_smile: a na druhy deň ich posielali :dizzy_face:
24. nov 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem sneh :angry: :grinning:
24. nov 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ejha to si mala čo robiť aby si tu vodu poutierala :grinning:
24. nov 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka aha, tak musim byt trpezliva, fnuk
24. nov 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no nastastie nevyliala celu, som si skoro vsimla
24. nov 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ma nas hafan 2 roky
24. nov 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat havovi všetko naj naš bude mať v decembri 11 rokov :dizzy_face:
24. nov 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat z takeho vedierka sme aj my dnes padli.. tiez chcel kricat..
co je dnes padaci den? :sweat_smile:
@svetlankat no ešteže tak kebyže vyleje celu tak maš čo robiť :grinning:
@lienka2 aj my sme dnes padli :sunglasses:
tak sa huncut štvera na stoličku a darmo že kolieska su zabrzdene a šup pod stoličku sa šmykne ale nič smeje sa :sweat_smile:
24. nov 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok