Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
24. nov 2010

ale moje dietatko spinka uz od 18.45 dnes spinkala prosim pekne 25 min za cely den? 😅

lolka
24. nov 2010

aj u nas sa uz spinka, pred 20.00 hod. zalomila a ja kukam panelka 😉
baby, chcem kupit malej hraci stolik, ktory je lepsi co myslite ?
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
alebo
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

svetlankat
24. nov 2010

@lolka jej oba su pekne
@lucia411 tak to si mala rusny den

lucia411
24. nov 2010

@svetlankat tak to ti poviem...som niekedy fakt k.o...a este teraz v takom obdobi ked sa hram na policajta...tu si privrie prsty, tu zhodi stolicku na seba, kolko krat padne ani nepisem....a hracky a vsetko upratujem az ked ide spinkat, takze cez den je u nas atomova bomba 😀

svetlankat
24. nov 2010

@lucia411 aj u nas to tak vyzera neboj, len ja to mam aspon o to lepsie ze si aj pospinkame

olifcek
24. nov 2010

my kukam efilm, Oliv sa hra raz s jenym, raz s druhym ;o) myaz o polnoci ideme haji

lucia411
24. nov 2010

@svetlankat tak to spinkanie vam vsetkym babam zavidim..ale uprimne...lebo moja mala od malicka nic nespi cez den..ale vobec nic...aspon ze tie noci spinka, aj ked cumlik vypadne ale noci su fajn...len ten den tak by mi padlo keby si pospinkala spon hodinku aj 2...al eto uz chcem vela vsak? 😀

loginka
24. nov 2010

cafte!
@lucia411 tak to mas riadnu nespachtosku, nasi 2x najprv asi pol hodku a poobede pekne 2 a pol hodky a o 20 spime
@lolka tazko povedat, najlepsie by to bolo vidiet nazivo, je tam aj celkom velky cenovy rozdiel, kup lacnejsie a potom za ten zvysok kup este nieco ine🙂

mam otazku pre tie co pijete NUTRILON, poradte pliz, my pijeme stale 2 a dr mi povedala ze 3 az od roka, aj ked n a krabici na uvedene od 10 mesiacov. Neviem ale preco. Davat 2 ci 3? Pijete niektora aj SUnar? Je dobry, rozmyslam ci neprejst od roka na nieco lacnejsie, lebo ten Nutrilon je priserne drahy.

lucia411
24. nov 2010

@loginka no nevymenime si deticky na chvilku? 😀 😀 😀 aspon na to poobedie prosiiiiiim 😀

lucia411
24. nov 2010

@loginka my pijeme nutrilon 2....u nas sa to vola aptamil ale je to to iste...je fakt drahy ale dobry....a Dr mi tiez povedala do 1 roka staci ta 2 a od 1 roka uz treba prejst na nutrilon junior....tak tiez nerozumiem kusok ked dostat aj nutrilon 3 od 10 mes

olifcek
24. nov 2010

@lolka a co tento?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28802456&tab=4

@blumka a ja mame tento, teda pride nam v piatok, alebo v pondelok x;o) videla som nazivo, je uzasny

loginka
24. nov 2010

No ved to, inak sme aj tak museli Dominikovi dat terez vecer tu 3, lebo nam dosla 2 a mala som len tuto v zasobe. hadam mu tym neuskodim.
A s tou vymenou, no neviem skus si predstavit ze mas doma 2x Celine - 2x davat papat, 2x prebalovat, 2x obliekat atd 😉
Ale nie, je to super sranda s nimi, a som rada ze tak spia - ale my len v kociku, doma som to neskusala - aj tak neviem ako by sa mi ich podarilo uspat a takto maju stale spolocny rezim spania.

olifcek
24. nov 2010

@lucia411 ale somnou by si nemenila x;oDDD

loginka
24. nov 2010

@olifcek ten som aj ja pozerala, vyzera super, prideme sa ku vam hrat 🙂 alebo nie, vy ste daleko, kupte si ho @lolka a prideme k tebe 🙂

olifcek
24. nov 2010

@loginka 😀

lucia411
24. nov 2010

@loginka chodis s nimi na prechadzky alebo spia doma v kociku?lebo ja sa musim prechadzat denno denne...niekedy spinka ale to je fakt malokedy..myslim, ze mu neuskodi ked si dala tu 3, ked nuskodila 2 tak myslim, ze je to ok..ja sa zajtra popytam na tu 3,.....neviem si predstavit mat doma 2x Celi...balim svestky a odchadzam na Sk....samej by mi bolo tazko
@olifcek spi olivia vela? 😀

svetlankat
24. nov 2010

@loginka ani ja si neviem predstavit mat dve Misky, fu, mas moj obdiv.

loginka
24. nov 2010

@lucia411 uspia sa von a odstavim ich na dvore, vyhoda je, ze ked sa niekto preberie este vystartujem a uspim toho nespratnika, takze tiez studeny odchov - chodievate von aj tak len na prechadzku? ja teraz hej, ale dnes tak hnusne fukalo, ze sme sa museli vratit, Domi fnuka ked fuka 🙂 takze vonku su viac nez dost 🙂

loginka
24. nov 2010

@svetlankat ani ja som si to nevedela predstavit 😉 ale hovorim si, teraz dobre, hrozim sa , ked sa mi zacnu stavat a liepat sa vsade, ako ich ustrazim, takze som rada, ze sa este drzia pri zemi

lolka
24. nov 2010

@olifcek no vyzera suprovo....len ta cena 😖
@loginka ved dojdite sa zahrat, nejaky uz vyberiem 😵 dnes som tu mala kamosku so synom (rovnako starym ako Viki), bolo super ich sledovat, inzinierov malych 😀

lucia411
24. nov 2010

@loginka my chodime od malicka denno denne von, a to 2x denne...prechadzky a uspavanie alebo snazenie sa zaspat, niekedy sa topodari behom minuty....ale dnes u nas snezilo a fukalo boli sme malo vonku...to bude terza asi v zime castjesie ze sa nam prechadzky skratia...a to byvame na 3. posch, tak sa ja ubeham hore dole vam poviem...lebo nemame vytah...tak ked bola celi mala tak v maxicosi dole sup do kocika, potom zase hore...no hotove A JE TO!teraz ju nosim dole na rukach..lebo kocik mam v garazi...bojim sa ho nechat v bytovke aby nam ho neukradli

lucia411
24. nov 2010

@loginka a je super ze byvate v dome....mat zahradu je uzasne

olifcek
24. nov 2010

@lucia411 niekedy cez den da hodku, inokedy menej, ci ako dnes, az tri hodky, tak ale ideme hajat po polnoci a dnes sme vstali okolo 10.00, no vcera uz o 7.45...

loginka
24. nov 2010

luci, my mame vyhodu, ze byvame na dome, inak by to bolo o hubu, ako s 2 detmi hore dole
a u vas uz taka zima-zima? juuuu,aj sa tesim na sniezik, nech je na vianoce a potom bye-bye uz nemusi

lucia411
24. nov 2010

@olifcek boooze ze 3 hodky to som nezazila este..fuuuuu tak to idete riadne neskoro hajat ze?ale zase dlho spite..my ked ideme o 19.30 tak o 7.00 sme hore,....booze kde tie deti energiu beru?ako bude spinakt ked bude mat 1,5 roka ta moja baterka?uz asi ani oka nezazmuri cely den

lucia411
24. nov 2010

@lucia411 v jasliach budu mat radost..ale mozno tam sa jej spanok upravi ked bude musiet ist spinkat s ostanymi detickami...no nefandim si 😉

loginka
24. nov 2010

@olifcek vam sa to tak rozni, neskusala si nejaky pevnejsi rezim? ci asi sa neda, Olif je sefka 🙂
@lolka vies ako rada by som prisla, len ja s nimi nemam moc odvahu, do auta, no sama som s nimi este nesla, teraz Domi este rici v aute, mozno neskor, prihlasim sa Ti 😉

loginka
24. nov 2010

@lucia411 nebyvame dlho, ale teraz som to ocenila 🙂 zahrada malicka, ale potesi 🙂 tebe sa ako zije v Zurichu?

svetlankat
24. nov 2010

dobru baby

olifcek
24. nov 2010

@lucia411 no ale niekedy da len polhodku...a ked vy uz spite, my zdaleka ee.... a ja musim byt pri nej, ci ;ezat s nou, takze... 😅
@loginka skusala som, zatial to moc nejde 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre