• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@avaka co? tak to som este nepocula...neviem ti poradit..ja som na alergo chodila, teda chodim satle od 13. rokov, ale odmalicka som mala problem s kozou, mala som ekzem, a liecila som to na koznom, ale uz vtedy mi povedali ze citrusy a cokolada mi robia zle, len mam pocit, ze to vraveli kazdemu co mal ekzem, mozno keby som uz vtedy sla na alergo zistili by daco ine..no a toto s chladom mam len teraz v dospelosti
20. dec 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ano neutrogenu odporucam aj ja :wink: najprv mi nezaberala, teda zdalo sa mi ze je slaba ale cim castejsie kremujem nou tak tym lepsie :wink:
@raa2 nasa jjuli vie zo slamky potiahnut ale vytecie jej vela, ju to zaskoci tak polovicu prehltne, zabehne jej a druhu polovicu vypluje :grinning: ale to chce cvik..terezka zo slamky pije od roka
20. dec 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a ako dlho vydrzi to malinke balenie? som to uz pozerala v obchode, ale nakoniec som ju nechala tam..

idem uz spat, dobru noc :slight_smile:
20. dec 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka @blumka kupim mu a ked tak sa nauci neskor :wink: inak pije z toho Avent poharika ako frajer, jednou rukou si ho drzi :slight_smile:
stale sa nedviha na nohy, az teraz sa zacina davat na 4, ale viacej mu vyhovuje ta jeho metoda presunu, tak dufam ze sa rychlo zacne stavat na nohy, nech uz mam dusu na mieste. bojim sa ze si ju nejako vykrivy tu nozicku...
20. dec 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 vies co, nepoviem ti to na dni ale vydrzala mi dlhsie ako ine kremy, lebo ma taku zvlasstnu konzistenciu, staci ti malinko a premasti ti ruky a pritom ti neostanu mastne...
20. dec 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 vydrzi to asi 200 natreti ruk, tam pisu, ale co ja viem tak asi menej, ale ja si toho poriadne davam a zabera mi to naozaj. je sice drahsie, ale je dobre :slight_smile:
@blumka ja mastim poriadne, nech su do rana fit :wink: a kazdy vecer riadna vrstva, ale mam ruky riadne dopukane a rano vzdy pohoda..
@raa2 no ja si davam malo, lebo aj tak vkuse daco riesim s vodou, teda cez den a teda casto natieram, ale mne vydrzala dlhsie ako ine kremy :grinning: ale to suhlasim ze aj ked je drahsi je asi najlepsi
20. dec 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja tiez tu vodu stale riesim, stale nieco utieram, umyvam a tak :slight_smile: a neprospieva im ani kocikovanie v tejto zime, darmo mam rukavice, aj tak ich mam stale suche dopraskane..
20. dec 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 no ved to.. zima, voda, treba sa starat o rucicky... :wink:
20. dec 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak tak, uz som aj vytrhla kupon na zlavu v DM ku na telove mlieko od neutrogeny, zajtra pojde mm pekne kupit.
20. dec 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ,jaoj,no som zvedava,co mi zajtra povie,to i treba asi vymenny listok na alergo,skusim tam aspon zavolat..
teraz bola mala hore,total rev,lezala cez barikadu prevesena a panika...
idem dobru nocku
@raa2 a aky to je krem,co spominate?aj ja mam take ruky a furt vo vode..
uz som ho kukla,dobruuu :slight_smile:
20. dec 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka sikovna, dobru :slight_smile:
20. dec 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak som pobalena, darceky rozdane, Adelka sa velmi tesila, aj ked najviac viedla koliska od nasej byvalej domacej, co nam dala po jej vnucke :slight_smile: Petrik dostal take zvlastne auticka, tak to bolo radosti, tak sa za nimi nahanal po celej obyvke, aj na chodbu usiel, vobec mu nevadilo, ze je tam tma a my vsetci v obyvke, veselo sa plazil dalej za autom :D

Mm bol spokojny aj s taskou, aj s kravatou, berie si ju aj na Sk, da si na Stedry vecer :slight_smile:
A ja som tiez nadmieru spokojna :dizzy_face:

a este chcem overit tu stredu - plati to teda, o 14 v Hopsasa, jo? Dojdem urcite, akurat ze moze sa stat, ze budem meskat trosku, ale dojdem isto.
a netreba to rezervovat, kedze nas bude viac? @maminnka co povies, nebrnknes tam a neohlasis hromadnu navstevu?

@zucana ja obliekam dlhe body, dlhe tricko, pancuchy, ponozky, capacky, nohavice al.rifle a bundu. Vezmem teplaky a uvidim, ci ho vnutri necham len v pancuskach, alebo navleciem aj teplaky. V rifliach sa mu nebude dobre plazit :slight_smile:

@raa2 super, to by si zajtra dosla a len sa cudovala, kde vsetky sme :sweat_smile: :grinning:
20. dec 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, prave sme si s Matkou (matesl) pisali, ze by tam mal niekto asi brnknut a overit, ci sa tam nekona nejaka oslava a pod, lebo ked hej, tak ze vtedy dnu nepustaju.Nie ze sa tam dotrepeme a oni nas vsetkych vyhodia von, to kam nas tolko potom pojde? :sweat_smile:

Kto by sa na to podujal? Ja aj hej, ale od rana cestujem a na hotel dojdem az niekedy poobede. Tak prinajhorsom vtedy, ak dovtedy nikto :slight_smile:

A idem uz bvuat, mm ma vyhana, tak pekne snicky a ak sa bude dat, tak sa z hotela vecer ozvem.

20. dec 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca nás tam bezproblémov pustili a to nevravím, že tam bola aj švagriná s malou a to nemala ani pol roka.

inak je tam dosť teplo, je tam koberec, takže ja malému dám pančušky a body s dlhým rukávom a v tom ho tam nechám loziť. Prípadne zoberiem ešte tepláky, ak by sa mi zdalo, že je tam zimšie.

@zucana záleží od toho, z ktorej strany pôjdeš. Ja som urobila mapku, možno pomôže :sweat_smile:
20. dec 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve pozerám, že je to moooc maličké, takže nepomôže.
20. dec 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby mne islo o ten overal....ved bude v afte tak musim davat?
inak nejak necitam...
kde su foto z oslavy?
20. dec 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana nemusíš dávať overal, keď pôjdete autom. Stačí bundička a tam ju aj tak vyzlečieš.
20. dec 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz tam niekto volal ?alebo zavolam ja?
inak neviem kde natiahnut na youtube video.vzdy to tam bolo hned ze natiahnut a teraz neviem kde to je...kto poradi?
21. dec 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka @lienka2 ja teraz testujem zazracny teglik od oriflame na tie praskliny na rukach a cudujsasvete zabera... :wink: konecne nieco... :pensive: lebo je to fakt blbe, kedze furt mam ruky vo vode a stipe to jak das...
21. dec 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana doma si asi automaticky prihlasena, u mamky asi nie. Skus kuk
21. dec 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby, tak som sa tu na chvilocku dostala, grilaz urobeny mnam mnam, ten u nas nesmie chybat teraz pucim toastiky kym Miska este dospava a potom pojdeme von.
21. dec 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ta neutrogena to je ten na suche ruky??? aj ja mam take tak by som si zasla kupit
21. dec 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac baby u nas uz vsetky stvorky vonku, cakame na trojky a patky.
21. dec 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A my zatiaľ len dole dva, ale už týždeň mám napuchnuté horné ďasienko a plač v noci nenormálny. :frowning2: Neviem, či jej nepôjde viac naraz :cry:
21. dec 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my stale 4, a dalsie dva sa chystaju von uz tyzdden tusim
21. dec 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, Viki je vonku a sa snazim rychlo piect, stromcek mame postaveny a vecer sa ho chystam zdobit :slight_smile:
idem vas trochu pocitat - snad sa mi to nespali... :sweat_smile:
zubky ? my mame uz 2 mesiace furt 4 kusy :grinning:
21. dec 2010 o 11:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok