Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
18. jan 2011

dakujeme 🙂 ked ju sli pichat, tak sestricka hovori doktorke "vidis tie stehniska ! " 😀
@andrea2603 tak nech vam to sono dobre dopadne, drzime palce 😉

olifcek
18. jan 2011

@lolka bAVILI SA TU O SPORENI? NEdocitavam, nestiham... ja neviem, ci dat allianz, a ci ING... hehe

@garonka len mam stale viac pocit, ze toho, co neuskodi je stale viac a viac... 🤐
@lolka juuuj, super miery... my mame uz 10kg, ale vysku neviem, no tiez sme podrastli ;) o predcasniatku uz niet stopy u nas 😉
@andrea2603 budem moc moc moc mysliet na drobceka

olifcek
18. jan 2011

@laxity nerypem, len mam recht a nejak to i pasovalo sem 😝

lolka
18. jan 2011

@olifcek ja docitavat teda nestiham, len na predoslej strane sa to tu spominalo 😕
@laxity ake su vase miery ?

laxity
18. jan 2011

@olifcek každá má svoj recht 😀

@lolka nejakých max. 8300g a 75cm 😕

laxity
18. jan 2011

inak Naty má tiež sporenie

olifcek
18. jan 2011

@laxity jop 😉

garonka
18. jan 2011

@olifcek nejak som nepochopila ako toho viac viac? 😕

garonka
18. jan 2011

@laxity a vy mate aku? tobi ma alianz

svetlankat
18. jan 2011

@garonka Misa ma tie sporenie, zivotnu sme este nedali, ale uvazujeme

laxity
18. jan 2011

@garonka Alianz 😉

garonka
18. jan 2011

@svetlankat no som rada, že aj ostatne detičky maju lebo ja som už bola v tom či sme vôbec urobili dobre

garonka
18. jan 2011

@laxity 😉 😉 😉 hej? sa opičite ? 😀

svetlankat
18. jan 2011

@garonka my uvazujeme o tej pastelke ci ceruzke ci ako sa to vola, allianz to je, ale nejak sa neviem rozhybat

olifcek
18. jan 2011

@garonka i mne kamoska od decembr auz vyratala allianz... no cakali sme este na ponuku z ING. od mm kamarata, tak teraz to dame este jednej osobe, nech povie, co je lepsie a ideme do toho 😵 😵 a za minuly rok tam pojdu peniaze z mojho stavebka, som sa rozhodla 🙂 teda, ked mi tam skonci viazanost...

garonka
18. jan 2011

@svetlankat hej to alianz ma 🙂 my mame asi niečo podobne ako ceruzka

olifcek
18. jan 2011

@svetlankat presne toto mi @elise ponukla x;o)

laxity
18. jan 2011

@garonka TA NE 😝

garonka
18. jan 2011

@laxity 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

zucana
18. jan 2011

baby tak mne takto pred rokom praskla voda....teda o taku hodku 😅

lolka
18. jan 2011

@laxity Natalka ma miery ako modelka 😉 aspon ta tak ruky nebolia, mne uz zapastie odchadza.....uz nech sama cupka, bude lepsie 😵
my sme malej uzatvorili zmluvu v PSS

lucia411
18. jan 2011

caute baby, ako sa mate???my inac fajn, len mala trucuje o dusu, spat nechce sama, ja som uz grogy niekedy, co v noci zacne tak plakat a caka len kedy ju vezeme k sebe, to je normalne, ze maju deti teraz take obdobie alebo to len na nas skusa?u nas je vela toho noveho,napisem neskor viac, uz pracujem na 100% taham uz 2 tyzden, velka zmena pre nas a aj pre malu, no zvykame si....hlavne ja si zvykam, ze vstavam rano a prichadzam domou o 16.30...prve dni som plakala ked som konecne mala malu pri sebe, ale uz je to ovela lepsie... 🙂 a duuuuuufam, ze ma tu aspon niektora z vas odzdravi, lebo ja stale napisem a nik ani ahooooj ☹ 😔

lucia411
18. jan 2011

a este to sporenie, my sme zalozili hned ked sa mala narodila...ale tu u nas vo Swiss

elleniak
18. jan 2011

garonka to je dost 200ml vody ....este kojis? lebo moj tak vypije najviac 50ml

mmaarrttiinnaa
18. jan 2011

ahojte k tomu sporeniu aj ja som dala detom Vanesska ma od 2 rokov v PSS a ma tam uz slusnu ciastku a to jej sporim po 10 e mesacne Matthyaskovi sme dali to iate minuly mesiac mam aspon dobry pocit ze detom nieco sporime 🙂

elleniak
18. jan 2011

olifcek to by ma polozilo klobuk dole

olifcek
18. jan 2011

@elleniak co co co? nejaks om mimo

svetlankat
18. jan 2011

@mmaarrttiinnaa co to je to PSS?

olifcek
18. jan 2011

@lucia411 ahoj.. veru, i ja budem plakat, ked do prace od malej pojdem... i ked... to uz bude v skolke, tak snaaad...

mmaarrttiinnaa
18. jan 2011

@svetlankat PSS- Prvá stavebná sporitelna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre