• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maculik aj my sme relativne chudi, ale Vilkovi zatial tuk tuk chuti... ale niekedy vedel tomu aj viac dat... :sweat_smile:
19. jan 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 fajn, ze su vysledky ok... :wink:

@teuska, @lolka paradne miery... :sunglasses:
19. jan 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielah u nas telka ide iba vecer, alebo obcas si pustim damsky magazin, ale ako @andrea2603 pise, hlavne reklamy ho beru... alebo ked je tam nieco kreslene... dnes som mala zapnute pod poklickou na CT1 a tam su taki praludia a kecaju o tych jedlach, a to ho zaujalo... :wink: vyslovene to nesleduje, jedine, ze nejaky zvuk vyrazny sa ozve odtial, tak tam kukne, ale potom sa dalej venuje svojim aktivitam... :grinning: a rozpravky ho vobec neberu, ked som skusala cez vikend... :sweat_smile:
19. jan 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama si tu pisem... :confused: :sweat_smile: :grinning:
19. jan 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielah u nas ide telka hocikedy, ale Miska vobec nepozera, vobec ju nezaujima. A mne tu aspon nieco huci
19. jan 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 super, super, ze su vysledky dobre a snad sa konecne aj spanok popravi. Drzim palce. Uvazovala som o tvojej ponuke a je super, len rozmyslam ci nie je teraz zima na taky kocik.
19. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek to nocne stavanie a kojenie kazdu hodinu
19. jan 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf tu to fičí nestačim čitat ....
19. jan 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielah u nás teda fičia rozprávky BE :grinning: ...Naty už presne vie kedy čo ide a kedy má začať tancovať :grinning: ...púšťam dva krát za deň...a večer pred spaním vždy a keď si začne zabárať hlavu do paplóna, tak viem, že treba ísť už hajať :slight_smile:

@andrea2603 super, že je všetko v poriadku :slight_smile:

Ja som bola u zubára a tri zuby opravoval :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ako to teraz bolí :frowning2: ...no nič treba len vydržať

@zucana tak ako Viki trávila svoj prvý rôčik? :slight_smile:
19. jan 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka ja som tiež kupila Filipkovi dvojdielne pyžamo lebo do overalu ho mam problem vecer obliect stale sa trepe a otača ...teraz len navlečiem a ma...
19. jan 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana aj my sa pripajame k blahozelaniam všetko naj k prvemu rocku :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 super, že mate vysledky v poriadku :dizzy_face:
19. jan 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby pocitam v posteli vivki uz spi je pri nej papa...ktory je cely nachladnuty...
inak dnik ok na obed sme boli dole....napisem do inej temy :grinning: potom som bola v obchode mali sme navstevu akoze svagrovu s chlapcekom 9 rocnym a viki ho objimala a hrala sa s nim krasne....a potom sme vecerali a isli spinkat a okrem salta sme dnes buchli do roku stola celom takze mame tiplik a zasa som ju poskrabala pri pusinke ked som ju zachytavala lebo si ani nehty nemam cas ostrihat ale uz mam ostrihane....a dali sme jej lietadlo fisher price little people a paci sa :dizzy_face: tak pekny vecer idem docitavat len este popracem hore...rano mame rocnu kontrolu a aj sople pozrie lebo v piatok ockovanie....
19. jan 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Vikinke prajeme všetko najlepšie k narodeninám, aby bola zdravučká a šťastná a robila vám stále radosť! šikovná babuľka, ale toho za ten rok postíhala :wink: :dizzy_face:
19. jan 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tak vcera sa nam teplota po ockovanie vyplhala az na 38,7 (uz po odpocitani), tak sme dali Panadol, nastastie hned zabral a pekne spinkala. rano potiahla az do 9.00 a cez den potom spala uz len 1x, aj ked mala este cez den zvysenu teplotu okolo 37,4. na nalade jej to neubralo, blaznili sme sa dobre :wink:

°@zucana Vikinke prajeme vsetko naj, naj, naj k prvemu rociku !!! :slight_smile:
°@olifcek som rada, ze sa vyber oblecka paci a ten darcek, to je fakt len drobnost, dufam, ze to Olivke sekne :wink:
u nas telka tiez fici, ale len ked ideme jest, inak sa v stolicke furt vrti, chce vyskocit, krici....takto sedi, pozera a co-to zje :sweat_smile: a zaujima ju len Bebe TV, inak ani nepozera resp. si vyzaduje prepnut. ked je na zemi, tak chyti ovladac, nasmeruje na telku a keca do toho :grinning: zo sedacky vie uz tiez zliezt nohami napred, ale musim byt pri nej, lebo obcas sa hrnie hlavou dole :sweat_smile:
19. jan 2011 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka juj chudatko moje, hlavne ze uz klesla
19. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 adka dakujem. Dnes som mu to dala pred spanim, ale zajtra mu to teda dam okolo 6 uz. A dala som mu teda len 2,5ml a papal az pol hodku po sirupe.
19. jan 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru baby
19. jan 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a keksiky nedavas?
19. jan 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana hero, su bez cukru a veru, od narodenin sme tusim nemali ani jeden.... esteze si pripomeula, som i zabudla na ne, hehe
19. jan 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mala som ale za to, ze je to uz uzavreta diskusia... :wink:
19. jan 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Sorac este som necitala zvysok len kto ma spomina. Ja napr. Bes cukru a bez mlieka nezozeniem...
Som posla mm spat dole taky je nachcipany.... Chudatko
19. jan 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana skore uzdravenie mm prajem
19. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana :slight_smile:

...mm skore uzdravenie prajem
19. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana nech sa mm čím skôr uzdraví :wink:
19. jan 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka tie tu nemaju aneobsahuju mlieko?
19. jan 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana bola som pozrieť na krabičku, tak obsahuju 6 % sušene odstredene mlieko :unamused: aj tie čo dala @olifček obsahuju mlieko
19. jan 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preto my ficime na cukrovych Ale Iba rano di ovocicka sem tamdam :wink:
19. jan 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby isli by ste s malymi do aqua? ja nad tym rozmyslam, ja by som chcela ist, no neviem ci by to bolo pre ne dobre
19. jan 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby isli by ste s malymi do aqua? ja nad tym rozmyslam, ja by som chcela ist, no neviem ci by to bolo pre ne dobre
19. jan 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka v tejto kose bych nesla...
19. jan 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, aj ja radsej pockam, ked bude teplejsie, lebo sa ma zase este viac okosit
19. jan 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok