• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@hajdylca jej, a tiez syncek...a odkial presne si? rada sa stretnem... :slight_smile:
@svetlankat ano, aj nas tejko mava kusky, teda je to ok
@garonka no ona mi ukazovala katalog protetiky, a ani tam dokonca neboli mensie cisla ako 20,5..podivila som sa,ale nevadi..

dievcata, rada by som sa opytala, ci ste uz niektora riesili prechod nasich deturencov z dvoch spankov za den na jeden...urcite tu daco bude v historii, ale to kym najdem :grinning: my sme totiz doteraz spavali doobeda o 10cca hodku a pol a potom o 14.00 cca hodku...vecer zaspaval tak okolo osmej...a posledne dni ten poobedny spanok natahuje, o tej 14.tej este nieje unaveny, potom zaspi okolo 16tej az 17tej a cele sa to poposuva tak, ze zaspava o 21.30hod...tak premyslam, ci nahodou nepotrebuje menej spat...napadlo ma, ze by som ho dala spat az okolo 12tej a potom uz nedat az do vecera...co si o tom myslite? mate skusenost? mam trochu strach ci ho potom nepretazim az do totalnej nervozity a hysaku ak sa mylim, ale zrejme to budem musiet skusit...velmi dakujem za kazdy typ...
24. jan 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska aaaaaaaaaaa tak my sme na tom presne tak ako vy...poobedny spanocek prave prebieha :grinning: a kedy ti zaspi vecer potom prosim ta?
24. jan 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina87 ked sa aj tema zamkne tak dostanes heslo aby si sa do nej dostala.. :wink:
24. jan 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marina87 a odkial z ke? :wink:
24. jan 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keju no uz sa mu to niekolko krat podarilo, ale zdriemol len na pol hodky a teraz sa sice prebral, ale zaspal znova. Predtym vzdy zaspaval okolo 8. A dnes neviem. Uvidim a tiez riesim tu dilemu co ty. Len stava okolo 6 rano a uz okolo 10 spi.

Baby co tak nejake stretko v Nitre? Je to pre vas daleko?
24. jan 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keju jej aj ja som chcela Tea, ale moj muz nesuhlasil, lebo to bola jeho prezyvka na strednej :grinning:
24. jan 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska my vstavame okolo 7, a zaspavame zvycajne po troch hodinach...ale uz sme mali aj tak ze vstal o pol9 rano a prvy spanok potom o 11.30...a potom to uz bolo cele v pr... :grinning:
24. jan 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa prave zobudil, ale bol velmi umrncany a zaspal znova, takze dnes to tiez bude cele asi v pr... :grinning:
24. jan 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keju my mame z protetiky z Nitry z obchodu topanocky 19 a su tam aj mensie, lebo najskor mu skusala tusim 17 a potom 18 a nevedeli sme obut, az tuto 19, ale ked mu stlacim, tak ma vpredu volno, ale neprikopava ani mu nijak nezavadzaju, su perfektne
24. jan 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska ja som bola teraz v piatok v Nitre a cesta s mojou malou otras...musela kamoška odšoférovať :sweat_smile:
24. jan 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no u nas je zatial cestovanie v pohode :sweat_smile: a dobreze kamoska vie soferovat :grinning:
24. jan 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska aj u nás je už v pohode odkedy máme novú sedačku, len neviem zjavne ju bolelo bruško, bo chcela hrozne spať a nevedela sa uložiť :frowning2:
24. jan 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex všetko naj Jakubkovi :slight_smile:
24. jan 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity aj u nas je to boj, ked sa mu chce spat a nevie sa ulozit :confounded:
24. jan 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravda, @alex, krasne vymesacniny... :dizzy_face:
24. jan 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keju no my asi dnes budeme spat az do rana. znova bol hore a len plac a plac, tak som ho odniesla do spalne do postielky a spi :confused: takze idem rychlo nachystat veceru a nahnat aj dceru do postele, lebo asi okolo 4 bude vyspinkany :confounded: dobru nocku babenky :slight_smile:
24. jan 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska tak drzim palceky, hlavne ked neplacka a spinka....dobru nocku
24. jan 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keju a nam sa to v poslednom case nejak meni, tiez mi pravidelne spaval doobeda hodku a pol a poobede hodku a teraz sa zobudi o osmej a isiel spat az o druhej hod. spal asi dve hodiny a spinkat chodi okolo osmej. no neviem o kolkej sa Ti Teo rano zobudi ...ale to ze ti ide spat az o 16.oo h . to je dost neskoro podla mna musi byt moc unaveny?
24. jan 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@alex Jakubkovi všetko najlepšie ... a už len mesiac a máte doma ročného chlapčeka :slight_smile: :dizzy_face:

mne je akože jedno, či bude táto téma súkromná, ja tiež píšem len to, čo nevadí, že hocikto prečíta, len sa niekedy strácam :sweat_smile: :confused: , napr. včera som prečítala príspevok od @avaka, potom som odbehla a potom začala som jej písať tu a potom ma trklo /ešteže sa dá napísané vystrihnúť, lebo už polovicu som mala napísanú :sweat_smile: /, že musím ísť do :sunglasses: témy ... no ale veď nič hrozné sa nedeje, tak môžme fungovať po starom :wink:
24. jan 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex aj my sa pripajame, naj naj naj
24. jan 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi niekto poradit s tym nocnickom... :frowning2: :confused:
24. jan 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 Ja osobne ho vzdy oplachnem horucou vodou, teda po kazdom pouziti, raz za cas umyjem jarou, alebo pripravkom na wc co pouzivam, ale nic agresivne
24. jan 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat a tvoja Miska, je jej velkost nocnika ok... lebo ako som pisala, tak mne tam padne uplne na spodok zadkom... :fearful:
24. jan 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 my mame taky podobny ako zucana, taky ako mala motorka, ci ze neprepadne.
24. jan 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ouki... ja mam taky klasicky... ja sa nebojim, ze neprepadne, ale tak ci tak bude mat prdel celu zas... :sweat_smile: :grinning:

dobru, idem ja, bo ma oci bolia... dnes som si cez den neschrupla, takze som ko... :pensive:
24. jan 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze prepadne tam malo byt...
24. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby prisla som sa poradit. Od zaciatku januara sme sa odstavili ale z jedneho prsa mi stale kvapka mlieko.uz su to skoro 3 tyzdne je to v poho ci treba s tym daco riesit?
24. jan 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keju my mame uz iba jeden spanok pocas dna, medzi 11,30 a 14,00 hod. Vecer zaspava o 19,00 a spinka do 6,30 hod.
24. jan 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 su rozne nocniky, pre malinke deticky su s viditelne uzsou sedacou plochou. A umyvam iba horucom vodou, ziadnu chemiu nepouzivam.
24. jan 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisash je to este v pohode, coskoro sa ti mliecko vstrebe, vraj az 3 mesiace je to normalne (samozrejme, vtedy uz nevyteka, ale ked stlacis, troska vybehne).
24. jan 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok