• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@cukruska1920 babo je uz vacsie takze to' zachyti ajked sa pohybuje a presuva my este pouzivame ;)
10. feb 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak caute baby... :slight_smile:

@lienka2 @katina2209 vsetko naj drobcom... nech su hlavne zdravi... :dizzy_face:

my mame za sebou prvu noc BEZ PREBUDENIA, ani tie kontrolne po 3/4 hodke, resp. 1 a 1/2 hodke nedal... :confused: :dizzy_face:
10. feb 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a mate len jednu tu podlozku?
10. feb 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 ahoj ja mam baby sense a ten snima cely matrac, a to mam pod matracom len jednu podlozku, druhu sme ani nedali, dokonca staci, ked sa chytit postielky a ono to snima, je to velmi citlive zariadenie
10. feb 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka2, katina 2209, jaja32 vsetko naj naj naj k prvemu rociku
10. feb 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana čo v ktorej? myslíš lienku? neviem či nie varenie pečenie :grinning:

baby mám telacie mäso pre Naty s čím mi ho poradíte urobiť? Chcela by som aj cestovinu...poraďte pls :slight_smile:
10. feb 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 @janielah jéj tiež prajem krásny prvý rôčik :slight_smile:

pozerám vždy tabuľku a asi jaja tam nie je zapísaná :slight_smile:
10. feb 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja neporadim mi sme telacie este nemali, ale ja by som ho dala asi s ryzou
10. feb 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ani my tam nie sme, ale to preto ze my sme sem zavityli az po porore
10. feb 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 super sikula
10. feb 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 @katina2209 @jaja32 @janielah všetko najlepšie k 1.rôčku :dizzy_face: :slight_smile:
@lenica81 super, nech mu to vydrží aj každú ďaľšiu noc :dizzy_face: :slight_smile:
10. feb 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este dalsi oslavenci... :confused: @jaja32 @janielah vsetko naj princeznam... :wink:

@svetlankat dakujeme... :slight_smile:

@laxity ja som davala k barzcomu... ja v podstate zalovim v mrazaku, a co chytim, to je v prikrme... :sweat_smile:
10. feb 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre čítam? :confused: , @lienka2 čaká bábätko :dizzy_face: , gratulujem :slight_smile:
10. feb 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 ja verim... sice spi na velkej posteli, ale neva... ked to takto pojde dalej, skusime velku postel s celom dookola kupit, aby nespadol a robime letisko... lebo mm teraz lezi akurat na strede postele, kde sa matrace spajaju... :pensive:
10. feb 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 inac aj u nas to takto funguje, hlavne s masom
10. feb 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ďakujem :slight_smile:
10. feb 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 @katina2209 @janielah detičkám želám všetko najlepšie :slight_smile:

:slight_smile: ďakujeme za gratulácie :slight_smile:
10. feb 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

@lenica81 jej, parada, tak prajem vam, aby to takto pokracovalo aj nadalej a stalo sa to Vilkovi uz rutinou :slight_smile:

my tu mame buchoty, prisli robit nejake potrubie ci co v zachode, ani by sme nevedeli, ze tam je nieco zle, ale toto je vyhoda byvat v areali nemocky a patrit pod jej udrzbu, vsetko kontroluju sami od seba a aj sami opravia :slight_smile: Len dufam, ze to skoncia, kym pojde spat.

my noc taka divna... ako som o pol11 pisala, ze cakam zobudenie o pol1, tak presne sa vtedy zobudil, ale nedala som mu mliecko, lebo sa odpajal. Tak som sa ho 1,5h pokusala uspat, u mna nehrozilo, v postielke sa snazil, ale nevedel. Tak uz som pred pol3 urobila zufaly pokus, doniesla som mu UM a bez reptania vypil 110ml. A zaspal ako dudok. Potom sa zobudil pred 6, ale uz som ho nakojila, lebo ako som ho vybrala z postielky, tak sa mi prisal najprv na nos a potom na lico, cuckosko maly :grinning:

A od 6 spala pri mne aj Adelka, kedze ja som este nemienila vstavat, no ona uz buntosila, tak sme sa po dlhom case tulkali a aj zaspala pri mne, uz mi to chybalo, ona nerada spi pri nas.
10. feb 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 @katina2209 @jaja32 @janielah prajeme vsetko naj k prvemu rociku vsetkym dnesnym oslavencom :dizzy_face:
vidim, ze dnesok bol tiez plodny :sunglasses:
10. feb 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja som naposledy robila telacie na hribikoch (tie som jej nedala) s tarhonou. Pred tyzdnom zasa telacie na cibulke so zemiakovym pyre.
10. feb 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik to musi byt mile, ked sa ti take este rozospate babo pricucne na to, co prve najde :slight_smile:
10. feb 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka daj ešte viac napadov :slight_smile: , ja uz neviem co jej davat papať. Dnes asi uvarim zeleninkovu polievocku a vcera som skusila dat grenadir....kedze aj vy papkate a jedla o dusu :slight_smile:
10. feb 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 grenadir? tak to musim skusit aj ja
@svetlankat áno, neviem kto sa tu pytal, ale aj @maminnka už dávala. Ja som jej odobrala a potom nam dokorenila. Len som musela cestovinky na mensie pokrajat.
10. feb 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka a môžem ťa poprosiť ako si urobila telacie s tarhoňou? ďakujem len jej dám miesto tarhone ryžu :slight_smile:
10. feb 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat dakujem.. lebo ja ho mam zatial pod plachtou ale budume mat za tyzden 4 mesiace tak uz dam pod matrac

inak pozeram ze uz budu mat vase deticky 1. rocik a podaktore uz aj maju...tak vsetko najlepsie! :dizzy_face:
10. feb 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 nasa Natalka ma velmi rada brokolicu, vcera som uvarila brokolicu, k tomu ryzu a chutilo :slight_smile: ja nedavam maso kazdy den. Alebo brokolicova polievka - mnam :slight_smile: A davala som uz aj spagety so syrovou omackou, tiez velmi chutili.
10. feb 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity myslis na hribikoch? to som pokrajala telacie na rezne, troska poklepala, ale velmi netreba. Potom som ich narychlo osmazila na troske masla, dala dusit a pridala som susene dubaky. Za necelu hodinku hotove. Ale ako hovorim, hribiky som malej jest nedavala.
10. feb 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok