Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
12. feb 2011

@lolka aj vtedy keď sme my boli, tak nemali za veľmi super cenu plienky, práve boli u nás v Tescu v akcii tak bola fajn cena niečo cez 9 eur 🙂 a Natálka si kúpila Elmex pastu gratis 😀

do ZOO neviem, boli sme tam už síce, ale o to by nešlo, len má vraj fúkať 😠

avaka
12. feb 2011

@laxity ,veru viem,ze Ti Naty tak vstava....ale aspon s tym ratas a ides normalne spat,ale ja idem aj o 0:30 a ked mi necakane vstane o 6 tej,tak som v pr...i 😅
inak taku znacku topanociek ani nepoznam 😕
baby viete kolko mala spala cez obed ?😕 ,asi dospavala tu noc,co ju budil kasel 😅 ,ale celkovo som si vsimla,akoby potrebovala viac spinkat,aj csera,ked ten 2.krat zaspala poobede,aj pri tom uspavani ju to uz nebavi robit take dlhe ceremonie vecer,snazi sa zaspat na prse a ked nezaspi,tak sa snazi dalej... 😵 a dnes spala od 12:00 do 15:10 ja som ju bola pozerat,aj mm kazal,ze ci dycha...no a ked tolko spala,tak sme s vybrali k nasim,vravim si vydrzi do 7-mej,pojde spat o pol hodku neskor....no vobec,uz je tak nastavena,pred siedmou zacala zivat a pistat,tak sme domov leteli,umyt a spat,ale som rada,je to taklto super,ked si tak zvykla 🙂
@svetlankat ,aj ja som zvedava na foto 🙂 🙂 ,veru taka oslava riadne vycerpa...

laxity
12. feb 2011

@avaka práveže ani ja tú značku nepoznám, ale vyzerajú kvalitné a myslím, že aj Naty sa v nich super behá...už sa rozbieha pomaly 🙂 . Krásne spinkala super len tak ďalej 🙂

laxity
12. feb 2011

@svetlankat a čo dobré si robila pre hostí? 🙂

avaka
12. feb 2011

@katina2209 ,a mne to mala ani nechce,jogurt vobec,banan ako tak,ani jablko,vcera skusil mm a dala si,mne hrozne vymysla...ani vyzivy....ale dnes po tom dlhom spanku sa riadne nadlabla,cestoviny,maso,zelenina
asi je chyba,ze ja sa potom snazim,aby nieco zjedla a ma to opacny efekt... 😒 ona dokonca ani milacik nechce,ani ochutnat nechce,co to je...zje akurat hrozno,aj to robila pri tom divadlo,ze mi ho dava a potom rychlo zjedla sama...
skus hrusku s ovs.vlockami,mala to lubila,ale sa asi prejedla... 😅 alebo kase nejake...

avaka
12. feb 2011

@laxity a kde si ich kupovala?aj minule maminnka vravela,jej Natalka ma tiez chudu nozku,ale som zabudla aku znacku....

olifcek
12. feb 2011

@avaka my sme kupili dnes elefanty a su super, skus x;o)

avaka
12. feb 2011

moja cele dni teraz len keksik pyta,tak raz dam a potom poviem,ze nepapala obed,tak nie....tak ona ked ho pyta,tak si rovno vrti hlavou ze nie... 😀 aj mm,jej tusim odrazu viacej cez den zachutilo...

avaka
12. feb 2011

@olifcek a kde?a ake?nemas foto?

laxity
12. feb 2011

@avaka ja som ich kupovala v Pezinku, mali na výber aj Rak a aj Protetika ale tieto mi boli odporučené 🙂

laxity
12. feb 2011

@avaka ja som tiež kúpila prvé elefanten a bola som ich vrátiť, neboli dobré na prvé krôčky 😕

avaka
12. feb 2011

@laxity ,ja rozmyslam aj u Batu pozriet,ale v Raku mame znamu,len tam sa mi nechce trepat malu na vyskusanie... 😒

avaka
12. feb 2011

@laxity preco neboli dobre?ja neviem na co sa mam zamerat...

katina2209
12. feb 2011

@svetlankat ze ako casto by som sa chcela opytat

olifcek
12. feb 2011

@laxity my sme na prve krociky mali PROTETIKA... tieto nam odporucali tiez.. chcela som kupit tie, co maminka, alw zabudla som mmobil doma a nemala som sa teda ako spojit s @maminnka....

elefanten mas i take, co nemaju uplne makku podrazku 😉
@avaka urobim foto neskor x;o)

avaka
12. feb 2011

mne sa napr.tie od raku zdaju dobre na 1.kroky,su makke,nie su tazke...

olifcek
12. feb 2011

@avaka vies, niektori lekari odporucaju typ rak a protetika na prve krociky, a to tvrda podrazka, vyssia pata, klenba /nemusi byt/, ini odporucaju pruznu podrazku, bez klenby.... a babo rad....

no my sme mali protetika a uz mame elefanten, no jasne, ze este jedny bude treba a to uz kupime tie, co @maminnka radila, alebo opat protetika 😉

deticky po novych vyskumoch, nemusia mat do 3 rockov vraj klenbu, lebo az vtedy sa im nozicka zacina formovat...

je to horor, na cokolvek sa odbornikov pytate, v nicom sa nezhodnu...

olifcek
12. feb 2011

@avaka jj, my mame od protetika, su lahunke, ale i elefanten, co sme kupili, su super, lahunke, kotnicek nie je v lufte 🙂

laxity
12. feb 2011

@avaka myslím, že ak kúpiš RAK nič nepokazíš a bude to dobrá kúpa 🙂 . Elefanten by som nekúpila ani teraz, keď už Naty v podstate skoro celý deň stojí, to bol skôr taký teniskový štýl

laxity
12. feb 2011

@avaka práveže nemali by byť mäkké, mali by sa dať ťažko ohnúť 😉

olifcek
12. feb 2011

@avaka ale rak nema makku podrazku na prve krociky, teda nie tak makke, ake mali tie elefanten, co kupila @laxity a sla vymenit... ja bych ich tiez vymenila, som dnes mm ukazovala, ze aha, taket jedna baba od nas kupila a vratila, tak suhlasil, ze toto by fAKt nekupil, ale, z eje naozaj tazko v dnesnej dobe, ked sa lekari nevedia zhodnut

laxity
12. feb 2011

@olifcek no vidíš a pritom mi boli ako odporúčané v Deichmanne ☹

olifcek
12. feb 2011

@laxity pisem, ze odbornici maju rozdielny nazor

@avaka kup kludne rak, protetika, ci to, co maminka poradi snad opat 😉

ja som spokojna s protetika i tymito elefanten 🙂 ale este jedny kupime, to je jasne.. tie nase elefanten niesu teniskovy styl, take mi neprisli vhodne veru

laxity
12. feb 2011

@olifcek hoď foto aké si ty kúpila 🙂

katina2209
12. feb 2011

@avaka my sa musime zabavat aby vobec nieco zjedol ja som kupila protetiky 20 teda babicka moja mamina zaplatila prve topanocky 20 a sandalky mame 19

olifcek
12. feb 2011

@laxity no, je to horor dnes ☹ my mamicky aby sme studovali milion veci a boli odbornicky na vsetko... ach jooo.. no sme sikovne a super si vzdy poradime, no nie? 🙂

olifcek
12. feb 2011

@laxity jj, neskor hodim x;o)

laxity
12. feb 2011

@avaka @maminnka dokonca spomínala aj nejakú inú značku a bola veľmi spokojná R.... 😕

laxity
12. feb 2011

@olifcek tak tak 🙂

avaka
12. feb 2011

@laxity taketo mame tie,co sme nestihli ani obut,to mozu byt nie?ja som jej ich teraz skusala a obuje ich,ale nema rezervu uz,takze su male 😒
http://www.rak-obuv.sk/RAK_Katalog_2011.pdf

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre