• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@katka888 baby čo ju robili boli myslím spokojné :slight_smile:
14. feb 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity
ja planujem tu s tou kyslou smotanou, ale kedze oslavujeme na trikrat kade tade, tak vyskusame aj tvoj receptik, nech ma viki zmenu .-)
14. feb 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 ja som nakoniec robila tu co sa robi z kyslej smotany a vanilkoveho cukru, ale namiesto tej smotany a cukru som dala pribinaciky a biele jogurty. Ovocie som dala broskynky a na vrch trosku jahod na ozdobu. Veeeeeeeeeeeelmi chutilo
14. feb 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 ten recept c dala @laxity je tiez vyborny
14. feb 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska preco upravovat ved je nadherna, zlatucky je oslavencek
14. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elleniak nie... my cca pred 3 tyzdnami sme skusili spat oddelene, ja v obyvke, moji chlapi v spalni a podarilo sa nam odstavit od nocneho dojcenia... a v podstate od min. tyzdna prespi celu noc... obcas sa raz, 2x zobudi, ale to do tej cca 11 a potom mame klud... spime vsetci konecne spolu a dlllllllllllllllllllllho... :wink: :sunglasses:
14. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana topanky sa nemaju po nikom nosit...
14. feb 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska teus, ale sak torta suprova... :wink: sak pokym bude mat 18, tak to zmaknes lavou zadnou... :sweat_smile: ja sa ani nechystam, iba na detsku oslavu budem robit tu jablckovu... :wink:
14. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ze zadkom... :grinning:
14. feb 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ked chces do zasoby, do 6. roku, tak odsavaj aj v noci... a co sa ti neda spat... :wink:
14. feb 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa si tu sama vypisujem...

ale boli sme na poradni... Vilko este spinka v kociari, tak mam volno... tak mozno este 10 min... :sweat_smile: pridavame sa do spolku slizikov... 77 cm a 8,5 kila... :dizzy_face: sme pribrali za 2 mesiace 3/4 kila, co predtym za 3 mesiace 600 g... v take cislo som ani nedufala... :sweat_smile:
14. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 no vidis aky je vilko krasny ,ale na zivo nevyzera chuducky taky akurat asi ma lahke kosticky :slight_smile:
ja by som sa tiez uz chcela vyspat,len mne nema na noc kto pomoct,aby som to zmakla v noci kojim aj 5-6 krat co sa pricucne a to uz je tak na prazdno cuckanie
14. feb 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katina2209 jaj, ale to mal koselu... :wink: ta je na zamaskovanie najvhodnejsia... :grinning: inak vyzera v bodicku, alebo nahaty... :sweat_smile:
14. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dik tak my budeme brazdit preliezky v lakofkach :grinning:
14. feb 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 jej pekne miery
14. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ale sak bude VIki stylova... :wink:

@svetlankat dakujeme... :dizzy_face:
14. feb 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 no parada
14. feb 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás už desat dni trápia hlieny, ktoré mu stekaju do hrdla solmucol asi vůbec nezaberá....
14. feb 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 možno na varenie si urobím zásoby :grinning: keď to KM ani UM sa neodporúča :slight_smile:
14. feb 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. feb 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co, vsetky valentinujete... :grinning: teda sa asi chystate... :wink: :sunglasses:

moj mm si akurat uzil cuchovu skusku Vilkovej produkcie... oci mu vypalilo... :grinning:
14. feb 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ja "nevalentínujem", mne 3 deti stačia :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat
diky... a mala jedla jahody? mne doki aj sesterka vravia, ze jahody este nie, ze alergen. / sesteka ma dve deti od viki starsie o 9 mes a 2 a pol roka.

a neviete ako je to s cernicami?
14. feb 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 s cernicami neviem, jahody sa mozu asi od roka, Misa cih nemala, ja som dla len na ozdobu na vrch, Misa mala broskynky.
14. feb 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 my sme uz skusili dve jahodky v ovocicku a v pohode...cernice mozes, ale tiez nie vela, na zaciatok
14. feb 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ani ja nevalentinujem, mm odpadol do postele, tak natahujem fotky z dnesneho cvicenia, spravim si nieco papat a pozriem Panelak :slight_smile:
@lenica81 a mozno pozeraju vsetky Panelak, dnes zacina nova seria :D
14. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahody od roka a černice asi tiež, ale nie som si istá.
Dnes som hovorila mm, že konečne Livka začína spolupracovať pri obliekaní :dizzy_face: , ona sa neznáša obliekať, skoro vždy nervačí, ale asi 3-4 dni, keď jej cez hlavu oblečiem tričko tak už vie že nasledujú ručičky, najprv jedna, potom druhá :wink: , tak sa vytešujem, lebo doteraz to bol horor s jej rukami, nie a nie ich ohnúť ... jak keby dreveného pinochia obliekam :sweat_smile: , vždy som ju "hrešila", že so mnou vôbec nespolupracuje :grinning:

14. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat
@olifcek
vidite, a mne prave o jahodach vraveli ze este nie... aj ked ma rok...
co clovek to nazor a potom aby sme sa v tom vyznali
14. feb 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. feb 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
tak kto slavi Valentina, tomu prajem pekny den :slight_smile: ja mam mm v Nemecku do stredy :rolling_eyes:

@andrea2603 mne zacala tiez Neli spolupracovat pri obliekani, ale hlavne pri vyzliekani...to by zo seba pomaly strhla vsetko :grinning: a ked jej davam ruku do rukavu tak som zvykla hovorit ze kde je ruka? ruka ruka rukaaaa a ona ju vitazoslavne vytasi z rukava :grinning:

inak dnes sme vstali uz o 7.30, pre niekoho je to neskorio ale pre nas teda mooc skoro, tak zalomila uz o 10.30, tak som vybehla cosi povybavovat s kocikom ale o 45 minut uz bola hore, tak mi bolo jasne ze do vecera nevydrz, o 15tej som ju uspala a po 45minutach opat hore...hrozneeee
ona bud spi hodinu a 15 minut dokopy za cely den alebo si takto zdriemne 2krat...
dnes som nic neurobila a to nam ma prist zajtra odhadkyna na byt kvoli hypo a tu je to ako po atomovke :unamused:

inak mm vtipnyyy, minuly tyzden som mala suer same stretka a tak tak ma zaukoloval na tento tyzden, aby som sa nenudila nahodou a este k tomu mi zabudol prehodit sedacku do mojho auta, takze jeho auto stoji aj so sedackou v Ziline na parkovisku aja som sa dnes tralalakala aj s kocikom mhd :grinning:
14. feb 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok