Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. sep 2009

maculik, hej cisarak...ja som rodila v USA a tam je taky pristup, ze nechaju vsetko na mamicku..nic neurobia bez tvojho suhlasu, lebo potom je lahko ich zalovat za pochybenie..takze pred kazdym ukonom, nam povedali co idu robit, ake su rizika, manzel sa napr. vypytoval, kolkokrat sa im v nemocnici stalo ze sa pri tom vakuovom porode porusil mozog babatka a take veci...a lekari sami povedali, ked sa vam to nebude zdat, je tu moznost cisarskeho...no tak manzel velil 😀
a tiez si myslim ze dlho..ale bola som na monitore, Terezka bola ok..aj napriek tomu ze voda mi odtekala pomaly, tak si asi mysleili, ze sa to rozbene...
a pribrala som zatial 2-3 kg...pri Terezke som mala v 17tt viac...ale aj som vtedy viac jedla..teraz jem tak normalne, ked som hladna jem...vtedy mi byvalo viac zle, tak som jedla skoro vkuse...a samorejme stale som spala..teraz musim behat za malou a dom tiez obcas treba dat do poriadku 😉

maculik
8. sep 2009

blumka, no ja som na zaciatku schudla 2kg, takze som mala len 49, potom som to pribrala nazad a teraz konecne prve kilo navyse 🙂

ja som zvedava, aky bude porod v Bonne, kedze Adelku som rodila v Luxe a to si neviem vynachvalit, hned by som ostala tu, ale uz nebudeme mat bytik, kedze zmluva mi tu konci v praci, tak naco zbytocne platit 2 mes naviac drahy byt....
Ale ved uvidime, este je to daleko 🙂

Oki, idem domkov zdriemnut si a pre Adelku do jasli potom, ak nebude velmi zasoplena a zakaslana, tak pojdeme este na ihrisko.
Pekny zvysok dna a zajtra pa 🙂

joanna333
8. sep 2009

dik kocky za povzbudenie. mne sa riziko na downow zvysuje aj kvoli veku, normalne som musela podpisat papier ze odmietam ist na amnio...

ja som za posledne 3 tyzdne pribrala 2 kg...a to jem normalne, len sa nehybem tak asi aj kvoli tomu.

nedockava4
8. sep 2009

kuk STV 1 - rodicovsky prispevok

zucana
8. sep 2009

nedockava ja toho moc nenakukam 😉 😀
teplo tu je zas jak v keli....

olifcek
8. sep 2009

nedockava ako to dopadlo s tym rodicovskym?

ja som pribrala necele 4kg...tiez sa nehybem, dost sedim, ale uz sa zacnem kusok aj hybat...uz vo stvrtok by som sla s nedockavou aj cvicit x;O)

nedockava4
8. sep 2009

hmmmm...olif...neveriiiim :o) vo stvrtok uz aj budem vediet, co cakame, tak sa bude cvicit super.. 🙂
vraveli len, ze ma byt 256 eur do 2. rokov dietata, ale podmienka je 270 dni....ale vraj poslanci su proti tejto podmienke, tak sa o tom este ide rokovat ...vecer v spravach maju povedat viac
olif...a to cvicenie je aj vo stvrtok???

zucana
8. sep 2009

baby ja som sa akurat vytocila...som isla olievat kvety a vletela mi dovnutra taka masiarka ze som ju tu nahanala a zahanala ju von novinami a potom som si spomenula na tie hore ruky tak som sa vtocila este viac a dala si gumenne cukriky haribo...kaslem aj na tie ecka co su tam...su dobre kyselkave...zele cukriky sa snad mozu 😉

nedockava4
8. sep 2009

zucana...mozes papat vsetko, na co mas chut 🙂

olifcek
8. sep 2009

nedockava v utorok a vo stvrtok, nie? teda ak som kukala to, ktore i Ty, hehe x:o)

256eur nie je zle, i ked...najprv bola rec o 263 EURach, ci nie? x;o)

ja s tou podmienkou suhlasim...najma kvoli romkam...

matka331
8. sep 2009

ahojtee.....juj ja som taka hladna ale som u mamci ta mi varii leco .... 🙂 a babetko je dnes takee zivee stale kopkaa tak sa tesiim z neho 🙂

nedockava4
8. sep 2009

olif...no, pozerala som na stranke stonozky a tam som videla len utorok ☹ mam na mysli to cvicenie s Kazimirovou

zucana
8. sep 2009

matka a mna nekopka ani nebublakuje ani nic...nech je uz bud.utorok a viem ze je vsetko oki
a tie haribo cukriky broskynkove su jak droga 😕 idem si dat radsej jablko a idem robit taky slany porovy kolac pre muzika ako predjedlicko na veceru 🙂

nedockava4
8. sep 2009

zucana...mnaaaam.....broskyna....a ani mna moje mimi nekope, ani nebublinkuje, ani nic... hm, asi to mame v mene 🙂 😵

zucana
8. sep 2009

no ale uz by mohlo zacat ja nie???? 😉
ani janku vraj este nie...tak neviem s tym menim 😀

nedockava4
8. sep 2009

hm...no, vo stvrtok podam hlasenie...mozno cakame dievcatko a to bude lenive po maminke 😀

olifcek
8. sep 2009

nedockava ja teraz musim padat, neskor s aprihlasim, a kuknem, co som pozerala ja, oki? a nejak sa uz dohodneme, dobe? nech vieme, kam to budeme chodit x;o)

zuci Ty si ina kucharka veru, wow

nedockava4
8. sep 2009

olif...ok....tak utekaj, ale pomaly 🙂

matka331
8. sep 2009

neboj zuci to pride alebo to mozno uz prislo a ani o tom nevies hmm?

zucana
8. sep 2009

to neviem ale ja sa dost pozorujem .....
inak ked sedim alebo mam skrcene nohy ma trosku pobolievaju stale resp.tlacia vajecniky...mate to niektora ?

nedockava4
8. sep 2009

zuci...JA....aj take mierne pichanie v podbrusku...alebo slabulinky krc

zucana
8. sep 2009

pichanie nemam ale akoby ma vajecniky niekedy talcili resp. mechur alebo ani neviem...tak uplne dole jak su uz chlpky 😎
juuj ty uz mas za chvilu stvrtok...ja musim cakat az do bud.utorka 😒

nedockava4
8. sep 2009

zuci...zbehne ti to rychle...aj ja som sa nevedela dockat a uz len 2 dni 😵

zucana
8. sep 2009

jezis citala si v januarovkach jedna chudina potratila mylsim ze uz druhykrat v 20tom tyzdni a nik jej nevie povedat pricinu....to je hrozne....

nedockava4
8. sep 2009

zuci...aj ja som to citala...boze, to je hrozne 😔

matka331
8. sep 2009

jezis zucana nepis tu take lebo sa budem zase strachovat ze sa to zasa stane ,od zaciatku tehotenstva sa bojim ze to zase pride ze zase pridem o mimco a budem zazivat to iste ako pred rokoma to uz nechcem ,,,,,ale ja si stale poviem ze uz sa take nemoze stat ved je vsetko v poriadku

zucana
8. sep 2009

mati ja som na tom tak isto ale musime mysliet pozitivne....ta bab vraj mozno ma nieco s krvou...nestrachuj sa ja tiez ked to citam tak stresujem ale som si uvedomila ze sa nemozeme bat faktov ze musime celit vsetkemu a mysliet pozitivne

matka331
8. sep 2009

zuci jasnee ...ja verim tomu ze toto tehotenstvo dopadne dobree....a to tlacenie vajecnikou alebo mechur aj aj to pocitujem hlavne ked mi treba silno cikat tak vtedy ma tam tak tlaci a pocitujem to hlavne v noci s ana to zobudim ..a som to spominala mamci mojej a ona povedala ze je to v poriaadku 🙂

zucana
8. sep 2009

ja tiez...aj ked ma mrzi ze necitim pohyby...nebij budeme sa spolu tesit 😉 inak som sa akurat trosku porezala ked som krajala syr ktory bol trochu plesnivy...ta listerioza ci akos a to vola to sa da preniest aj krvou alebo ze to jes tie vyrobky neviete niekto? 😎

matka331
8. sep 2009

listerioza som este ani o tom nepocula co to je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre