Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katka888
18. apr 2011

no my mame 1 spanok uz vyse 2 mesiacov, tiez tak 1-2,5 hodinovy.... vstavame 7, zaspavame 21:30 takze uz sme na full time na zabavu a mamka na starostlivost 😉 😉

blumka
18. apr 2011

my tiez prechadzame na jeden spanok..resp. ja nie som ochotna tu vecer strasit s juli do desiatej, takze jej posuvam spanky umelo...dnes spala cez obed 3 hodiny, ale rano vstala dost neskoro, takze uvidime ako to bude zajtra 😉

hribikana
18. apr 2011

@svetlankat - aj u nas sa to zmenilo tento vikend

svetlankat
18. apr 2011

@blumka Kati u nas Misa v sobotu odmietla spat doobedu a zaspala az o pol jednej, spala skoro dve hodky, vcera to bolo rovnako ale spala uz len hodku a pol a dnes to bola tiez len hodka a pol, uz nehrozi aby mi zaspala doobeda, aspon to tak nateraz vyzera

blumka
18. apr 2011

@svetlankat my sme vcera boli u znamych, ona by zaspala skor, lebo vstala o siestej, ale boli sme v kostole, tam chodila pomedzi ludi, potom sa hrala s detmi, vobec nebola mrzuta, sem tam si pretrela oci...ale nechala som ju hrat sa...po obede som ju ulozila, behom minuty spala...
no a dnes vstala rano dost neskoro, takze keby mala dva spanky, tak este teraz by tu strasila...
uvidime zajtra...ale myslim ze uz asi prechadza na jeden spanok... 😉

svetlankat
18. apr 2011

@blumka ja som Misku skusala ulozit, ked si pretierala ocka, ale nehrozilo, tak zajtra ju uz asi ani ukladat nebudem. A napodobne, ked ju poobede ulozim, hned spinka

blumka
18. apr 2011

@svetlankat ved ty vidis na nej, ci jej to tak vyhovuje aleob nie 😉
mne osobne by vyhovoalo keby spala juli este 2x, lebo ked spala doobeda a Tete bola v skolke, mala som aspon trosku kludu..teraz bude spat na obed, to akurat dojde TT zo skolky takze druha sichta zacina..ale co uz... 😀

svetlankat
18. apr 2011

@blumka

blumka
18. apr 2011

@svetlankat co sa mracis? 😨

svetlankat
18. apr 2011

@blumka no ze to mas dive

supi
18. apr 2011

Ahojte, neviete mi prosim poradit nejaku stranku kde by sa dalo objednat oblecenie a topanky pre malu? alebo kupujete len v kamennych obchodoch? napr. kde by som mohla objednat botasky nike, ci to nevyjde niekde lacnejsie, ci mi neviete poradit...
dakujem 🙂

katka888
18. apr 2011

@svetlankat
u nas to tak zacalo, jeden spanok 45 min max, hodka a pol, teraz potiahne aj dva a pol hodky jeden spanok 🙂
inac ma napadlo, ako s pracou? zvazujes sa vratit?

svetlankat
18. apr 2011

@katka888 pojdem az na buduci rok, aj to az ked uvidim ako sa Miska usidlila v skolke.Kedy dojdes na kavej?

raa2
18. apr 2011

tak dobre baby, ako uz poviete, tak ja budem rada ze tak dobre spi a uvidime do kedy mu to vydrzi, len ja som bola prave tak ze od rana do vecera som fungovala, aby som aj s malym bola, navarene, upratane, vonku dvakrat a tak 🙂 Teraz uz ani upratovat nemam co, ked tak dlho taha 🙂 tak sa aj nudim 🙂 Len som sa bala ci mu nieco nie je ked tak zacal vyspavat 🙂 Aj sa konecne rozjedol, lebo som mala dni ked nic nezjedol, len caj by pil, aj vyse litra dal a pol litra mlieka..Ked vidi nejaku flasu, tak ju nepusti kym nie je prazdna, teda pokial tam nie je mlieko, to vypije iba v noci pocas spanku 😒

svetlankat
18. apr 2011

@supi a chces nove ci aj pouzivane vecicky

blumka
18. apr 2011

@svetlankat no uz nic nenarobim...ale zas vecer pojdu obidve skor, tak aspon nieco, no? 😀
@supi,topanky kupujem v kamennom, to by som neodhadla, lebo obe maju vysoky nart, takze musim skusat...ale napr. ked uz viem ze neaka znacka sedi, tak uz som terezke objednala aj cez net...
a oblecenie rozne...pozri na mimibazar aleob next. napr.

svetlankat
18. apr 2011

baby co ste vsetky v sukromnej? ze tu uz nik nepise.

supi
18. apr 2011

@svetlankat ak budu v zachovalom stave tak aj nosene...raz ste mi vraveli ze cez nejaku babu objednavate next ale som stratila jej nick a ani neviem ako casto objednava?

svetlankat
18. apr 2011

@supi ja som este neobjednavala next, ale ine baby ti urcite napisu, ale pouzivane mozes skusit tu cez kona, alebo na mimibazare, alebo na mimi akcie, alebo babybazar. najdes aj nejake nove

katka888
18. apr 2011

@svetlankat
buduci tyzden uz by som veeelmi rada 🙂

avaka
18. apr 2011

caute 🙂
@svetlankat este nebolo bruuuuu? 😀 🙂
mozno Ti nebude Miska spavat len 1,5hod.sa jej to natiahne,ked pochopi,ze uz len raz bude spat 🙂
mna to presne ako u @blumka uz nebavilo,vecer ani za svet uspat....a ked zacala spat raz,najskor menej,ale potom aj 3 hodky tahala,teraz v priemere tak 2-2,5 hodky pospi 🙂
posledne 2 dni konecne spime aj rano pekne,ale budi sa vela,idu jej naraz vsetky dvojky,ma to chudatko az take biele...
my sme vcera boli poopekat,konecne je krasne 🙂 ,som zvedava ake pocasie vyjde na chatu,ale tak dufam,ze pekne a v pondelok po chate mam skusky....jaj 😲

@raa2 ,to Ti teda pekne ,maly vypije 😕 a presne ako kocky vravia,super Ti spinka,bud rada,uz je viec narobeny,ked beha,tak musi aj oddychovat 😉

svetlankat
19. apr 2011

@avaka dobre ranko, keby si mala pravdu, bolo by to super. My dnes stasim uz od siestej co je u nas vynimocne. A aj ja pevne verim, ze na chate bude super pocasie

svetlankat
19. apr 2011

@katka888 ok tak buduci tyzden to mozno konecne vyjde, ak nahodou nie vidime sa na chate

alex
19. apr 2011

ahojte kočky, konečne je opäť teplo, tak sme stále vonku. Pozerala som predpoveď na nete na 15 dní pre Liptovský mikuláš a teda počasie nevyzerá dobre ☹ je to na zimné veci, asi ani to grilovanie nám nevýjde, ale ja tak dúfam, že by sa to mohlo zmeniť.

svetlankat
19. apr 2011

@alex mozno ze to bude pod strechou, vsak uvidime. ja verim, ze nam pocasie vyjde

zoska
19. apr 2011

caute baby, my sa trapime s hnackami a vracanim...
v nedelu v noci mala grcala tak strasne, ze to asi ja som tak nevracala...letelo to cez pol izby, na zem, na postel, na stenu...5krat za sebou 😔
vcera zacala aj hnackovat a zasa v noci vracala, ale malinko, lebo uz nemala co...
dnes sme boli na vytere a zanest moc , no a vraj by sme to mali ustat bez infuzie, ale vcera realne hrozila nemocnica

najhorsie je ze Neli mi horky caj nechce a rehydratacne roztoky ju trapim striekackou a po lyzickach
mm samozrejme prec, pride zajtra, bola mi pomoct mamina, ale aj tak mam o 2 kg menej, zaludok na vode a hlavu mi ide rozdrapit

tak nam drzte palce, nemocnicu by som na dalsie sviatky uz asi psychicky nevydrzala a fyzicky uz tiez mam dost...

raa2
19. apr 2011

@zoska prepanakrala a to z coho tak grca malinka? mne matko tiez grcal minulu sobotu a potom este par dni dokopy nic nejedol, tak som mu davala iba suche rozky a v noci mlieko, ale z tych suchych rozkov nic nezjedol. riedke mi kakal ked mu isli zuby asi tyzden..
tak sa opatrujte a prajem skore vyzdravenie!!!

svetlankat
19. apr 2011

@zoska juj moja, drzte sa, velmi zle sa to cita. skore uzdravenie, hlavne nech skoro zistia z coho to je.

zoska
19. apr 2011

@raa2 ďakujem
absolutne neviem z coho to ma, mozno z plavarne, ale to sa mi nezda
vraj je teraz vela crevnych viroz celkovo, tak asi niekde nieco nachytala
som dost hakliva na umyvanie ruk, vzdy ked prideme domov z vonku, po papani.... ja po kazdom prebalovani... a snazim sa ustriehnut co dava do pusy, ale nemam oci vsade 😒

zoska
19. apr 2011

@svetlankat vdaka
verim ze to prejde, odznie, doliecime a na liptov pojdeme uplne fit

dufam ze dalsie moe prispevky budu pozitivnejsie
idem si ja asi normalne lahnut, lebo mi klipkaju oci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre